I

Onbaşı
19 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar.

Mayıs sonu gibi 2 aylık civarı bir sarmanı sahiplendik. Hanımın okulunda bodrumda kalıyordu. O günden bu güne kendisine ait bir odada sürekli temiz su iyi mama ve veteriner periyodlarını sektirmedik. Bu süreçte sadece olumsuz diyebileceğim 1 ay civarı benimle tek kaldı ve mesaiye gittiğimde günde 1 saat falan beraber geçirebiliyorduk. (3.-4. ay aralığı)

Kedimde sürekli ısırma isteği var elbette saldırgan bir tavırla yapmadığı kanısındayım zira patilerindeki tırnakları asla çıkarmıyor. El ve kollar için sorun olmazken ayağıma atlayınca dişleri ile kanatıyor. Ve sabahları ama her sabah :) 07:00 sularında uyanmamıza rağmen o saatten önce bizleri uyandırıyor. İlk kedimiz yanyana pek oturamıyoruz çünkü durmaksızın oynuyor dişliyor zıplıyor. Hayatımızı bu denli zorlamasını istemiyoruz. Tavsiyeleriniz nelerdir. (Bol bol oyun oynuyoruz oyuncak vs. mevcut, sağlığı ve tüy kalitesi mükemmel.)

2 ay once bimexten aldigim Asus F50SV266 Dv laptopa m4500 creative ses sisteminin cift cikisini tek cikisa indiren bir aparatla bagladim..3 gun icinde dahili hoparlorlerden ses alamiyordum..Sorun jacki surekli dolu gormesiydi yani kulaklik veya sistemi taktıgımda ses var ama cikardigimda dahilide yoktu.Neyse goturdum sagolsun Bursa teknik servisi bimexin degistirdi hemen 3 gun olmustu sonucta.aradan yaklasik 50 gun falan gecti bu yeni laptopta ise jacki hic birsekilde takılı gostermiyor 4+1 kullanirken dahilide calisiyor yani 5+1 gibi : ) bu işin guzel yanıda kulakligi taktigimda disariyada ses veriyor. ve sinir bozucu acaba daha once bu konuda sorun yaşamış biri varmı??servise de boyle dandirik bir mesele icin gondermek istemiyorum..40 gun muhabbetine kendim yaptırabilirimde garanti kapsamı olayi devreye girecek. yazılımla ilgili oldugunu dusunmuyorum ama yine de tecrube eden arkadaslar varsa yardımlarını bekliyorum..
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 135
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 820 (Bu ay: 30)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 55 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.