Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
901
Cevap
24
Favori
62.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 146
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 42
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 29
  • Favoriye Eklediklerim 24
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • CengizGurkan (139 mesaj) empire1530 (74 mesaj) gfblugano35 (60 mesaj) yutu61 (42 mesaj) abdul1907 (33 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (429 mesaj) Mobil (261 mesaj) Mini (32 mesaj) Uygulama (179 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Lenovo (IBM) >> Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    52 Mesaj

Arakdaşlar mrb 16 Aylık garantiye sahip olan Levovo (ideapad) L340-15IRH (81LK ) Gaming Laptopum mevcut. PC ile işim olmadığı zaman yani PC boştayken aşağıda fotoda göründüğü gibi ekranda kare kara görüntüler oluşuyor ancak mause'yi oynattığımda bu görüntüler gidiyor. Bunun nedeni ne olabilir PCyi aldığımdan beri böyle ilerleyen zamanda büyük sorunlara neden olur mu? Ne yapmalıyım? Yardımcı olun lütfen

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6e/15/49/6e15494aad6ac19f68a56a1f91a85cca.jpeg&t=0&width=480&text=1
  • Binbaşı
    1431 Mesaj

Ekran kartıyla alakalı gibime geldi ama ekran görüntüsü mü bu attığınız? Eğer ekran görüntüsüyse lcd ekranda sorun yok demektir. Büyük ihtimalle ekran kartıyla alakalı veya yazılımsal. Driverları güncellemeyi deneyin ilk önce eğer güncelse bilemiyorum.

|
    |
    cem52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1431 Mesaj

|
    |
    enes35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj

windows 10da donma sorunu yaşayan var mı bilgisayar kitleniyor reset atmak zorunda kalıyorum çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

|
    |
  • Er
    14 Mesaj

benimde w tuşunun altındaki ufak plastikler kırıldı. sanırım tek tek bulunmaz klavyenin komple dehismesi gerekiyor. yada böyle idare edeceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ucanpide kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj

Arakadaşlar bu bilgisayarı yeni aldım driver guncellemesinden bahsedilmiş pek bilgim nasıl yapılıyor bahsedebilir misiniz ve fn Q tuşu fan ayarı diye bahsedilmiş bende bir sey olmuyor bu neden tesekkürler sımdıden

• Er
    11 Mesaj

Ek olarak ben bunun ekran kartını harici biliyordum ama sistem özelliklerine karıştırırken integrated olarak gördüm bu normal mi arkadaşlar?

• Er
    11 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: thordark

Ek olarak ben bunun ekran kartını harici biliyordum ama sistem özelliklerine karıştırırken integrated olarak gördüm bu normal mi arkadaşlar?

Bilen var mı arkadaşlar kafama takıldı

|
    |
  • Yüzbaşı
    446 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: enes35

Hocam o zamanki fiyatı neydi acaba bilgisayarın.

5500 Türk Lirasıydı fiyatı o zamanlar.

|
    |
  • Yüzbaşı
    403 Mesaj

Fn+Q bende de çalışmıyor. Bios'dan ayarlanıyor soğutma modu. Performans ve sessiz seçimi yapılıyor. 17 inch'lik, i7 işlemcili, harddisk+ssd'li model benimki.

Sürücü güncellemenin en sağlıklı yolu Lenovo Vantage bence. Microsoft Store'da var.

|
    |
    thordark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    403 Mesaj

Lenovo vantage'da model kodu görünüyor. Model kodundan araştırarak ayrıntılı özellikleri öğrenilebilir. Intel entegre grafik çipi olmayan işlemciler üretiyor artık. Onlarda yalnızca yalnızca harici çip oluyor.

|
    |
    thordark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1431 Mesaj

Lenovo vantage uygulamasında serial number invalid gözüküyor ve güncellemeleri kontrol ettiğimde hata veriyor hiçbir şey bulmuyor, aynı sorunu yaşayan var mı?

|
    |
  • Er
    11 Mesaj
    Laptopu kapatırken ETDC diye başlayan random bir isim bu uygulama bilgisayarınız kapatmayı engelliyor diye uyarı geliyor ama kendiliğinden yine de kapanıyor bu neden olur arkadaslar

|
    |
  • Teğmen
    225 Mesaj

Beyler quiet moduna almama rağmen tarayıcıdan video izlerken deli gibi fan dönüyor sanki oyun oynuyorum alti üstü bi ders çalışayim dedim aşırı rahatsız ediyor ilk aldığımda böyle değildi yaşayan var mı bu sorunu?

• Er
    13 Mesaj

Bende de aynı sorun vardı. Laptop pil ayarlarında yüksek performansta kaldığı zaman öyle yapıyo. Ben güç tasarrufu moduna alıyorum oyun oynamadığım zamanlarda. O zaman fanlar çok az çalışıyo.

|
    |
    abdul1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3546 Mesaj

Merhaba herkese. Lenovo legion kullanıyorum servise vereceğim ama sizlere de danışayım dedim servise vermem gerekiyor bilgisayarı istanbulda oturuyorum tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı burası iyidir diyeceğiniz sağ fanından ses geliyor sanki bir şey fan yapraklarına sürtüyor. Teşekkürler.

• Binbaşı
    1431 Mesaj

Garantisi devam ediyorsa gidip kendiniz götürün.

|
    |
    S A M C R O kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    225 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ucanpide

Bende de aynı sorun vardı. Laptop pil ayarlarında yüksek performansta kaldığı zaman öyle yapıyo. Ben güç tasarrufu moduna alıyorum oyun oynamadığım zamanlarda. O zaman fanlar çok az çalışıyo.

Quiet moda alıp biosu güncelledim öncesinde şarj su gibi gidiyoru suan hem pil hem fanlar çok düşükde çalışıyor fark ediyomus gerçekten

|
    |
  • Er
    1 Mesaj

Bende l340 8gb ram gtx1650li versiyonu var.Boş ram soketi var mı acaba nereden öğrenebilirim çok anlamıyorum pc işlerinden

• Binbaşı
    1971 Mesaj

Boş ram slotu yok, 8gb'tı çıkarıp tek modül 16gb takabilirsiniz.

|
    |
    tekashi44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.