Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
23
Favori
75.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
Giriş

bu makine 2240 yani kısa model m2 ssd ile geliyor,yerine uzun model 2280 nvme m2 ssd takabilirsiniz.

samsung,kingston ve western digital markalarından birini tercih edebilirsiniz.

sizin makine de olan bu fotoğraftaki modeldir.2240 m2 ssd.

ayrıca normal 2.5" ssd de takabilirsiniz ama 2.disk olarak takabilirsiniz,ayrıca 2.5" ssd için flex kablo satın almanız gerekecek,flex kablo olmadan normal ssd yi sisteme takamazsınız.

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu

alacağınız bunun biraz uzunu olacak,yani 2280 model

2.5" ssd için almanız gereken bu kablo ile 2.diski makineye takabilirsiniz,kablo varsa sorun yok.

2.5" normal sata ssd.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGP970OB -- 26 Temmuz 2022; 14:13:46 >

• LGP970OB kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

Nasıl bozdun hocam anakartı? Hasarı tam olarak nedir?
  • babayı izle kullanıcısına yanıt

sıvı teması kendi makinem değil aslında ama ben çözecem olursa ,sürekli notebook bord tamiri yapan bir arkadaş abi bu çöp dedi uğraştı olmadı.

• Dün 3 yıllık dostumun ilk günkü termal macununu yeniledim bilgisayar resmen can çekişiyormuş. Önceki termal macunu kim sürdüyse kulaklarını bayağı çınlattım. Bol keseden bulunca boca etmiş temizleyeceğim diye anam ağladı. İlk macun da çok adiymiş kurumasına rağmen çıkarırken zorlamadı. Macunu yenileyince fanlar bayağı bir kesildi. Oyunda da Forza Horizon 5’te otobanda en hızlı arabayla yarım saat test ettim değerler çok iyi. Normalde masaüstünde 2-3 internet sekmesi açsam fanlar başlardı yükselmeye şu an ciddi yük altına girmeyince fanları açmıyor. Bence laptopu alalı bir yıl bile olsa macunu yenileyin derim çünkü benimkinin macunu çok kalitesizmiş. Ben Arctic MX-4 kullandım kıvamı gayet iyi memnun kaldım.
  • Arkadaşlar bugün laptopda oyun oynayayım dedim. Sigorta atması gibi bir ses geldi ve bilgisayar kapandı. Bir daha açılmadı. İçini açtım pil bayağı bir şişmiş.pili çıkarttım fakat pilsiz power adaptörü ile çalışmadı.

Bu model Pilsiz çalışmaz mi? Çalışır diyorsanız başka bir arıza var.

Sizce pil alip taksam düzelir mi yoksa dediğim gibi başka bir arıza mi?

Merhaba uzun olanı alırsak eskisinin yerine sığar mı ?
  • ercueren kullanıcısına yanıt

sorunu çözdüyseniz nasıl çözdüğünüzü paylaşabilir misiniz lütfen

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.