Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
23
Favori
75.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam aldığınız ürünü atar mısınız açılmıyor bizde. Ayrıca aldığım ürünün linkini atıyım özelden bir dk.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Ürün linki doğrudan şu:https://www.aliexpress.com/item/4001024072474.html

Özel mesaja sms ayarı yapmak lazımmış, zahmet olmazsa thesappho@yahoo.com a atabilir misiniz?
  • thesappho T kullanıcısına yanıt
    Atıyım hocam sorun olmaz. Yanlış kablo gönderdiyseler ürünü onaylamayıp dispute açın paranızı alın. Ben olsam öyle yaparım hocam ayrıca bilginize.

Mail attım geldi mi hocam?

geldi, teşekkürler. dispute la alacağım da 20tl vergisi ve zaman kaçmış oldu. bu da o kadar beklemeye sorun olur mu acaba diye düşünüyorum. neyse veririm siparişi bakarız. zaman ve vergi sıkıntısı olmasa iyiydi aslında
    Satıcıya mesaj atın az yazsın ücreti 15 lira vergi çıkıyor

• arkadaşlar ramleri alsak kendimiz takabiliyor muyuz? garantisinde bir sıkıntı olur mu?
  • 3yüz5yüz kullanıcısına yanıt
    Ben sorduğumda zarar vermediğiniz müddetçe sorun yok denmişti.

• Arkadaşlar merhaba. Monster aldim ve 2 defa bozuk ürün gönderdiler paramı iade aldim.https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-l340-17irh-intel-core-i7-9750h-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81ll000ytx-pm-HB00000LK9VY bu ürünü tavsiye eder misiniz kullanan var mi fan çıkışları sıkıntı yapar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, IdeaPad L340-15IRH Gaming PF1LV2VB bilgisayarına sahibim. 250gb ssd artık bana yetmemeye başladı. Harddisk taktırmayı düşünüyorum. Vatan bilgisayardan almıştım zamanında bilgisayarı hala garantisi devam etmekte. Öncelikle harddisk taktırmak için vatan bilgisayara mı gitmem gerek yoksa lenovo servisine mi. İkincisi 1 TB'lık harddisk kablosuyla bracketiyle bana ne kadar patlar acaba ?
  • emrrgns E kullanıcısına yanıt
    120tl'ye patladı bana,yeni hesap açarsan 90'a falan denk gelir link istersen özelden atıyım hocma.
    OLur atın. Bu 120 tl tutan harddisk dışındaki şeyler değil mi
  • emrrgns E kullanıcısına yanıt
    evet hocam.
  • Birkaç gün önce i7 9750HF 16GB ram gtx 1650 olan versiyonunu aldım. Oyun oynamaya başladığımda çok iyi performans veriyor fakat yarım saat sonra CS GO gibi basit oyunlarda bile 30-40 FPS’lere düşüyorum. XTU ile değerleri gözlemlediğimde sürekli thermal throttlinge girdiğini görüyorum. Hepsiburadaya iade gönderdim fakat kabul etmediler servise yollamam gerekiyormuş. Aynı sorunu yaşayan var mıdır yoksa benim bilgisayarımda mı bir problem var ?

• emreberk12 E kullanıcısına yanıt
    Soğutma performansını, Quiet moddan - performance'a getirmeyi denedin mi? FN+Q olmazsa, Bios'dan yapılıyor. Alttaki hava giriş ızgaraları kapanmasın.
  • 15 inç 16 gb ram ve 512 ssd li modelini aldım birkaç gün önce. aliexpressten bracket siparişi verdim.şimdi karar vermem gerekiyor harici olarak 2 tb hdd takmayı düşünüyorum film vs depolamak için acaba hdd nin toplam ısınmaya etkisi çok mu olur? 1 tb ssd de seçeneklerim arasında ama sonuçta 2 kat fiyat farkı ve 2 kat daha az depolama alanı sunuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akndgn A kullanıcısına yanıt
    Soğutmayı performans moduna alıyorum Fn+Q ile, CPU 50-60 dereceler arasında gezerken bile thermal throttlinge giriyor. Sanırım bu sorun benim bilgisayarda var sadece. Lenovo uzaktan destek ile bağlandılar ama sıkıntı görünmüyor dediler. Yakın zamanda servise vermeyi düşünüyorum umarım geri çevrilmez.

• emreberk12 E kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen denemişsindir ama, Bios güncelleme ve default ayarlara dönme, güç planlarını varsayılan yapma, chipset-gpu sürücüleri güncelleme aklıma gelenler. Ubuntu da denenebilir belki, sorunun donanımsal olduğuna karar vermek adına. Lenovo vantage'daki sürücüler, üreticilerin son sürümlerinden farklı oluyor. Onlar denenenebilir.
  • Merhaba arkadaşlar laptop da oyuna filan girince klavyenin sol üstünden cızırtı sesi geliyor normal mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaosu seven ihtiyar -- 3 Eylül 2020; 0:49:24 >
  • Kaosu seven ihtiyar K kullanıcısına yanıt
    Bazen benim de geliyo evet. Sanırım coil wine dedikleri ses olsa gerek ama emin değilim. Çoğu bilgisayarda var diye duydum.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.