Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
23
Favori
75.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beklenir hocam,ekran farkı dual ram farkı gibi bir çok eksiklik giderilmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mert simyager cem M kullanıcısına yanıt
    Gta 5 işlemciye çok yük bindirdiği için bende de öyle oluyor hocam, sanırsam normal klavye düzeninde yanlış yerde konumlandırıldığı için işlemci.

• Öncelikle Cevap verecek güzelliği gösterdiğin için çok teşekkür ederim kardeşim, her sorununa cevap verenlerin çok olsun inşaallah.
    sen eminsin sanırım ; bu durumun normal ve herkeste geçerli olduğuna anladığım kadarıyla öyle mi?

Valla laptoptan genel manada memnunum ama "bu" ısınma problemi, alt kapaktaki deliklerin azlığı ve fanların ekrana üflemesi açıkçası beni çok ama çok hayalkırıklığına uğrattı. GTA 5'i Hz. İsa'ya küfrettikleri için sildim ama yarın bir gün başka yüksek gereksinimli oyunda yine aynısını yapacak, sanırım garantisinden taviz verip alt kapağı değiştireceğim sıcak sıcak parmaklarla oyun zevki hiç olmuyor, resmen damardan radyasyon yer gibiyim. :(

@yag1z41

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert simyager cem -- 28 Haziran 2020; 15:43:16 >
  • mert simyager cem M kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de aynı şekildeydi, genel bakıma yollamıştım cihazı kargoda geliyor(ups bu ara baya sorunlu ama beklicem bakalım) gelince tekrar denemem lazım ama öyleydi yani belki bakımla vs değişir. Bir de cihazdan memnun olsam da biraz sıkıntılı konuları var dediğiniz gibi ekran/single ram ve 2400mhz/ısınma gibi sorunlar.

• hukuk1453 H kullanıcısına yanıt
    Soğutucu aldın mı ?
  • hukuk1453 H kullanıcısına yanıt
    Soğutucu aldın mı sen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Teşekkürler hocam bilginiz için ben de temizliğe yolladım umarım iyi temizlerler de bakalım son zamanlarda daha fazla ısınmaya başlamıştı çünkü.
    Hocam temizletmek için İstanbula mı yollamak gerek yoksa diğer şehirlerdeki yetkili servisler de yapar mı? Bir de bu temizleme olayı garantiden sayılıyor mu bir bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metallica_megadeth kullanıcısına yanıt
    Maalesef illa istanbula gönderildi cihaz.Temizleme garantiden sayılıyor hocam sorun yok.
  • Çok sağol hocam. Seni yoruyorum ama bir de bu temizleme kaç gün sürüyor yaklaşık?

Normalde ulaştığı gün bitiriyorlar benim sokette de sorun vardı anakart değişimi olduğu için 1 haftada bitti. Ama 1 hafta da kargolanmasını bekledim ups yüzünden.

• Çok sağol hocam cevapların için.
  • Arkadaşlar fan çıkışının olduğu yerin rengin açılmış, böyle bir durum yaşayan var mı? Sıcak hava çıktığı için bana anormal gelmedi aslında ama bir sorun olur mu sizce?
    Lenovo IdeaPad L340 Gaming Kullanıcı Platformu

Daha çok tozlanmış gibi duruyor. Yumuşak suluboya fırçası ile temizlemeyi deneyebilirsiniz.

Aynı şey bende de var tozdan o hocam.İçini açıp kendiniz de bakabilirsiniz.
  • Reallyy R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, ben çok yanlış anlamışım :D
  • Teşekkürler hocam
  • Arkadaşlar benim bilgisayarda bir sıkıntı başladı. Geçen temiz bir format attım, ekran kartının güncellemesini yaptım ettim ama inanılmaz bir performans düşüşü var.
    Bilenler vardır İnside diye bir oyun var 2 boyutlu bir oyun. Onda bile 30-40 Fps arası gidip geliyor oyun. İnside gibi bir oyunu 60 fps'se oynayamıyorum resmen.
    Ne gibi bir problem olabilir?

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Nvidia kartı kullanip kullanmadigina bakin intel kullaniyorsa olabilir. Sag altta pil tusuna basinca kaydirilan bi sey var maksimum performansa getirin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Ben daha birkaç hafta önce bt teknolojinin gittigidiyor hesabı üzerinden lenovo ideapad l340 oyuncu bilgisayarını aldım. Bilgisayar intel i7 9300HF ve gtx 1650 ye sahip 16/256 olan model. Cihazım freedos olarak geldi bende win10 kurdum fakat bilgisayar hala istediğim performansı veremiyor. Pil güç tasarrufundayken bile 100/100 de 2:20 saat pil ömrü çıkarıyor. Bios moddan quite modu high ferformance ye geçiremiyorum (evet değişikliği kaydete bastım) vantage uygulamasını yükledim bios ve driver lar güncel ama olmuyor. Hem şarjı az gidiyor hem de fps düşüşleri yaşıyorum. Fn+Q kombinasyonu da çalışmıyor. Lütfen hemen cevap verin ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.