Şimdi Ara

Lenovo ideapad 510 İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
25
Favori
83.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxSpecter

quote:

Orijinalden alıntı: emmrecan

2-3 saat sonra isiniyor fakat ben oyuna devam ediyorum. sogutmasi kotu dedigim gibi, cs go oynarken de fps sabitliyorum 60 a ozaman 4-5 saat isinmiyor.

normal internet va kullaniminda min 3-4 saat gidiyor diye hatirliyorum

Hocam benim laptop lol de 20. Dakikada ısınıyor ve touchpadin sol kısmına neredeyse el konulamayacak dereceye geliyor. Yani sağ taraf buz gibi soğukken sağ taraf adana gibi sıcak hocam. Max 45 dakika dayanabiliyorum. Bir de zalman soğutucu var bende yani.

hocam fps sinirlayin. ben lolda 150 kusur fps filan alirken dediginiz kadar isiniyordu, 60 a sabitledim simdi rahat. islem gerektiren islerde sogutmasi yetersiz kaliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekran parlaklığı nasıl laptopun? Geçen mediamarktta ideapad 500ü acer vn7-571g ile kıyaslama imkanım oldu yanyana ve acerın ekran açık ara öndeydi parlaklık ve renklere bakınca. İki laptopun da sondaydı parlaklık kontrol de ettim. 510 ne durumda ekrandan memnun mu kullananlar? En çok hoşuma giden yanı altta ram ve hdd erişim için koydukları kapak oldu yalnız, keşke herkes yapsa onu :/

• Selamlar. Ben pc donanımından zerre anlamayan biriyim. Oyun nerdeyse hiç oynamam. Ama yeni laptopta kurarım en fazla bir araba yarışı. Torrenti çok kullanırım. Laptopı tvye bağlayıp film izlerim birde güzel bir haporlörüm var onu bağlamayı düşünüyorum pc ye müzik çok dinlerim ve güzel ses önceliklerimdendir. Blurayden 1080p film riplerim orjinal cden flac yaparım. Abim pcden anlar biraz ona bunları yapmak için ekranı standart büyüklükte bir laptop araştırmasını söyledim. Bütçemdende enfazla 2500 çıkar. Tam sınır fiyatta bu laptopı önerdi. Abimin araştırdığı kadarıyla full hd laptoplardan en ucuzu bu. Diğerlerinde tvye görüntü tam oturmaz dedi. Oda gerçekten sinir bozucu bir durum. Sizler önerir misiniz benim için? Bütçemin tam sınırda olduğundan eyer almaya karar verirsem %100 oldu diyebileceğim birşey istiyorum.

Birde ses durumu nasıl gece torrenti açık bıraktığımda fanın ses yapma durumu nasıl olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son Of Moonshine -- 20 Ağustos 2016; 20:03:31 >

• Son Of Moonshine S kullanıcısına yanıt
    fanı sessiz çalışıyor. rahatsız etmez.
  • 2000 tl ye almayı düşünüyorum bu bilgisayarı . Tavsiye eder misiniz ? Çok aşırı şekilde oyun oynamam black ops, ghost gibi oyunları rahat oynatır mı ?
  • benim ilk laptobumdu bu önceden deneyimim olmadığı için pek birşey diyemem ama gayet iyi. sadece nfs carbon oynadığım için pek bi sorun yaşamadım :)))
    Ekranı tatmin edici. Zaten bilgisayarın üstünde made for multimedia yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: back_gear

Ekran parlakligini en dusukte yapinca ekran isigi titriyor sizde ayni problem varmi ?servisten sorun yoktur seklinde geri geldi.

ben farkedemedim öyle bir titreme yok sanırsam
  • Ben bu bilgisayarı bugün aldım ama biraz ısınıyor sanki. İlk olarak yandex browser falan yükledim işte normal işler oyun falan açmadım ama CPU 44 Graphics 45 derece sıcaklığı hissediyorum bir sorun yoktur değil mi? yani iade etmeme gerek yoktur değil mi?
  • Arkadaslar gta5te en yuksek ayarlarda kac fps aliyorsunuz?

• kullanan arkadaşlardan rica hwmonitör görüntüsünü atabilir mi ?

birde sıcaklığa takık olduğum için fanın ekrana üflemesi nasıl yani 2 saat oyundan sonra ekran sıcak oluyor mu ?

ayrıca 500 serisindeki dolby ve jbl daha iyi ses konusunda sanki harman ve conexant kart var bu kart casper dede var çok dandik gibi me geliyor
  • berk alican B kullanıcısına yanıt
    ekranın ortasına kadar sıcak oluyor bir de oyun oynarken sol taraf %60 lara kadar sıcak oluyor.
  •  Lenovo ideapad 510 İncelemesi

Arkadaşlar ben bulutlanma testi yaptım mavinin tonlarında bulutlanma yok ama siyah renkte % 100 ekran parlaklığında bu şekilde ekranın alt tarafında bulutlanma var ama % 60 ekran parlaklığında böyle bir şey yok sizin bilgisayarınızda da var mı bu şekilde, geri iade edeyim mi?
  • i7li modelle i5 li aradında yaklaşık 200TL var sizce bu fark değer mi?

Birde sol kısım aşırı mı ısınıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Msi cx62 ile bu cihaz arasinda kaldim ikiside hem fiyat hemde donanim bakimindan birbirlerine cok yakin cihazlar siz ne onerirsiniz arkadaslar

• sagopala S kullanıcısına yanıt
    Msi 700gr daha ağır gözüküyor. Taşınabilirlik açısından lenovo önde. Ben de lenovo üzerinde duruyorum ama hala karar veremedim. Büyük teknomarketlerin çoğunda da satılmıyor olması kafamı karıştırıyor açıkçası.

edit: ilaveten msi da 1360X768 FHD ekran var. Lenovo Full HD IPS (1920 x 1080). ekranda da lenovo önde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 25 Ağustos 2016; 9:41:53 >
  • Hocam ebrarda msi in 1600x900 olan versiyonuda var, bu ikisine ek olarak bide HP 15-AB213NT var, bu ucu arasinda karar vermek cidden zor

• Bende bir arkadaşım için sipariş edeceğim. En ucuz Ebrar bilgisayarda 2050 lira.
  • Arkadaşlar Hard Disk i sökmeden SSD takılabiliyor mu boş slot mevcut mu?

• Arkadaslar bu cihazin i7lisini alip kullanan veya almayo dusunen varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

Arkadaşlar Hard Disk i sökmeden SSD takılabiliyor mu boş slot mevcut mu?

Takip

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.