Şimdi Ara

Lenovo ideapad 510 İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
25
Favori
83.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de almayı düşünüyorum ama 5400 rpm hdd kafayı yedirtir ssd şart duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: back_gear

Bu laptopu sorunsuzca kullanan rahatca gta5 veya baska oyun oynayabilen varmi bende almayi dusunuyorum.

ben internetin kotasını yediğimden daha indirmedim. Baya uzun sürer çünkü. Ama bütün değerler rahat çalıştıracağı yönünde. Ekran kartı ve işlemcisi aynı olan pclerin youtube de videolarını izleyebilirsiniz :)

quote:

Ben de almayı düşünüyorum ama 5400 rpm hdd kafayı yedirtir ssd şart duruyor

Hocam günümüz pc lerinde zaten SSD siz olması büyük eksiklik. 7200 de olsa SSD den şaşmamak lazım. Ben şuan eski pc deki SSD yi geçircektim buna ama biraz 1tb alanın zevkini yaşamak istiyorum :D

• emmrecan kullanıcısına yanıt
    Ozellikleri ve fiyati tam istedigim gibi ama lolde dahi fps dusuk diye konu acilmis baska biyerdede touchpedin solunda isinma olddugu yazmis. Bunlar kafami karistridi.

• Asus K555UB-XO198T ile arasında kaldım, almayı düşünüyorum.

Ekran kartı olarak lenovo bir tık önde gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artles

Asus K555UB-XO198T ile arasında kaldım, almayı düşünüyorum.

Ekran kartı olarak lenovo bir tık önde gibi.

Sadece ekran kartı değil. Ekran kartı mx olduğu için 1 tık önde. Ayrıca lenovonun rami bir üst teknoloji ddr4 8gb. Bir de lenovonun ekranı 1080p.

quote:

Ozellikleri ve fiyati tam istedigim gibi ama lolde dahi fps dusuk diye konu acilmis baska biyerdede touchpedin solunda isinma olddugu yazmis. Bunlar kafami karistridi.

Birazdan lolü yükler bakarım fps sine ama fps sıkıntısı çıkaracağını hiç sanmıyorum. Touch padin solunda ısınma olduğu doğru. Baya ısınıyor, elinizle hissediyorsunuz, rahatsız ediyor. Dediğim gibi soğutması sıkıntı. Ama altı ızgaraları direk soğutma bakırına açılmış. Laptop soğutucusu iyi bir soğutma sağlar. Dediğim gibi oyun odaklı arıyorsanız bu ısınma sorunu gerçekten üzer sizi.

• emmrecan kullanıcısına yanıt
    Laptop soğutucu alsak, o da mı çare olmaz ?
  • laptopun alt ızgarası direk soğutma bakırlarına açılıyor. Laptop soğutucusu baya etkili soğutma yapacaktır yani. Ama yine de ısınır klavye kasası ince olduğundan direk hissediliyor. Tabi sıcakların da etkisi var ısınmasında
  • bende almayı dusunuyorum up
  • aynısını sipariş geçtim
  • cihaz elimde şu an bi sorum olacak klavye ışıklarını açabiliyomuyuz kendimiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çam var

cihaz elimde şu an bi sorum olacak klavye ışıklarını açabiliyomuyuz kendimiz?

fn tuşu + space tuşu ile istediğiniz zaman açıp kapatabiliyorsunuz
  • ekranda naylon varmıydı benımkınden çıkmadı kumaş bi poşete geçirip yollamışlar ilk sarj felan nasıl olcak yapılması gereken bırsey varmı bu pillerde
  • ben direk şarja taktım dolunca çıkardım bişey yapılcakmıydı hiç bilmiyorum
  • Ekranda naylon varmiydi hocam sarjida %0 di benim daha önce kullanılmış iade edilmiş felan diye killandim suan

• Naylon yoktu. Sadece ekranla klavye arasında beyaz bi bez vardı. Benimkinin şarzı biraz vardi. Hatta kullanma kılavuzunda yazıyordu sarza takmadan çalışmaz diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çam var

Naylon yoktu. Sadece ekranla klavye arasında beyaz bi bez vardı. Benimkinin şarzı biraz vardi. Hatta kullanma kılavuzunda yazıyordu sarza takmadan çalışmaz diye.

driver cdsi çıktımı peki hocam driverları nasıl kurdun
  • hocam sen sorunca dank etti kafama driver falan çıkmadı. şarzin az gitmesi o yüzden mi acaba ?
  • ben freedos aldım. Driver cd si çıkmadı. Naylon da yoktu sadece ekran ile kasa arasında beyaz süngerimsi bir koruma vardı. Windows 10 yükledim, driverleri kendisi tanıyor zaten. Olmadı lenovo support sitesinden bulabilirsiniz. Hepsi win 10 destekli sadece.
  • kurulum için baya bi süre geçmişti o arada halletti sanırım . sizin şarz durumu nasıl hocam benimki su gibi içiyoda.
  • suan dvdromun içinden 4 tane driver olan cd cıktı ama cd üstünde birşey yazmıyor logo felan yok kendılerı çekmiş muhtmelen cdyi iyice kafam karıstı içinde freedos ta yuklu degıldı tamamen boştu aynen sarj çok hızlı bitiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasfasfffffrandom -- 30 Temmuz 2016; 15:25:35 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.