Şimdi Ara

Lenovo Ideapad 5 14ITL05 FIRSAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
1
Favori
25.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar dostlarım. Stoklara dün giren linkteki ultrabook'u dün forumdan bir arkadaşla sipariş ettik. Cihaz hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Muadiller 9500 TL'ye satılıyor. Ciddi bir fırsat gibi gözüküyor.

Lenovo Lenovo IdeaPad 5 Intel Core i5 1135G7 16GB 512GB SSD MX450 Freedos 14" FHD Taşınabilir BiLGisayar 82FE00K7TX

https://www.hepsiburada.com/lenovo-lenovo-ideapad-5-intel-core-i5-1135g7-16gb-512gb-ssd-mx450-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82fe00k7tx-p-HBCV000001DDXS?magaza=Hepsiburada

Cihazı satın alan @hia dostumuzun inceleme videosu;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redaslan -- 11 Nisan 2021; 16:33:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pek takip edilmiyor gibi geldi bana burası ama bilgisayarı sipariş eden diğer arkadaş benim :)
    İkimiz için ve alacak başka arkadaşlar varsa onlar için de hayırlı olsun şimdiden.
    Bugün kargolandı, pazartesi günü elime geçecek umarım. Heyecanla bekliyoruz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ademis kullanıcısına yanıt

Cihazlar elimize ulaşınca editleyelim hocam.

• Merakla takipteyim huawei d14 sipariş vermeyi düşünüyordum bu ürünü gördüm

• DreDre kullanıcısına yanıt
    Huawei benim ilk görüşte vurulduğum cihazlardan biriydi. Hatta 8/256 olanını Eylül'de sipariş de etmiştim ama 1 saat içinde iptal ettim içimden gelen sese uyarak. Çok hoşuma gidiyordu,en büyük eksisi kamera açısı.
    Bu IdeaPad araştırırken denk geldim,oydu buydu derken aldım bakalım. Hayırlısı inşallah.

@redaslan pazartesi günü teslim edilir sanırım.

• huawei d16 almak vardı aklımda ama sizin konunuzda linki görünce fiyattan dolayı şoka uğradım 30 dk araştırdıktan sonra siparişi hemen geçtim hocam. yarın teslim edilecek şeklinde görünüyor.

• redaslan R kullanıcısına yanıt

huawei gayet şık ama fiyat açısından ben elemiştim ; 7 bin ve altı yeterliydi. ideapad ben de rastlandı gördüm. İyi bir karar verdik bence :) Benim de yarın teslim edilecek bilgisi var; okuldan geldikten sonra 17:30 gibi açarım ancak

• ben yarın evden çalışacağım biraz daha erken kurulumu yaparım muhtemelen.

oooo hafiften bir kıskandım ben şimdi. O zaman ilk izlenimleri bekliyoruz

• muhakkak hocam 6 aydır forumdayım ilk defa bi cihaz bu kadar içime sindi gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: redaslan

muhakkak hocam 6 aydır forumdayım ilk defa bi cihaz bu kadar içime sindi gerçekten

Güzel sevindim. Şu online eğitim hediyesi olmasaydı da fiyat 6200 civarına inseydi, daha iyiydi. İşime yarayan bir şey değil benim o

• hocam epey kötü bi set ayrıca çok gereksiz

Evet o yüzden yazdım zaten olmasaydı diye. bir de 650 liraya yakın fiyatı vardı sanırım. Keşke onun yerine çanta kılıf falan koysalardı :)

• en azından type c adaptör çıksa

adaptör normal galiba

• aynen adaptör normal. 2 gün bekleseydik muhtemelen 7300 bandından satın alacaktık cihazı. yarına fiyat güncellenir dolar kurundan dolayı.

Doları yeni gördüm ben de, muhtemelen fiyat ciddi oranda zıplayacak

• @redaslan @ademis hocam memnun musunuz cihazdan? Ben de satın almayı düşünüyorum ama internette hiç yorum vs. bulamadım. Bir de ekran IPS mi?

• babakoko666 B kullanıcısına yanıt
    Benim bilgisayar gelmiş ama akşama açabileceğim anca. Ben kullanmadan memnunum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademis -- 22 Mart 2021; 10:20:56 >
  • Hahaha, cihaz kalitesini kutu açılmadan belli ediyor diyorsunuz. :)) Merakla yorumunuzu bekliyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.