Şimdi Ara

Lehim makinası tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar,burda çok değerli ustalar var o nedenle tavsiyelerine de ihtiyacım var . Daha çok Anakart üzerindeki komponent gibi bileşenleri sökmek için f/p makina arıyorum. Görseldeki lehim uçları ile uygun olursa da çok iyi olur

Lehim makinası tavsiyesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 25 Ekim 2022; 15:18:14 >

• Bütün uç tiplerinden var.
    En çok balta tip uç kullanıyorum.
    Hemen hemen tüm işlerimi görüyor.

Satın alacaksanız satıcıya sorun "birinci kalite " olan uç cinsinden alın.
    Aynı tip kalitesiz uçlar var.
    Bu tip uçlarda lehimleme işleri zor olur.

Anakartlar da çalışacaksınız 450 dereceye çıkan ayarlı tip havya hatta sıcak hava tabancası da olan istasyon tercih edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsin kamer -- 25 Ekim 2022; 17:17:10 >
  • muhsin kamer kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, tavsiye edeceğiniz marka varmı hocam?

• Öneri yazmayayım.
    Önemli kriteri yazdım.

Bütçenize göre tercih yapın.
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt

markadan çok havya ucu temizleme ekipmanlarına odaklanmanı öneririm. en iyi markalar bile, yeterli bakım yapılmadığında işlevini kaybedebiliyor. en ucuz havya bile düzenli bakımla, uzun süre kullanılabilir.

• dergul D kullanıcısına yanıt

sağolun hocam , bunun farkındayım zaten.istasyonlu havya tavsiyesi çok fazla geldi. Sıcak hava özelliği olandan alacağım.Biraz pahalı ama yapacak birşey yok. 2-3 lehimde helva gibi dağılan kalitesiz ürünler piyasada cirit atıyor, birini iade etmeye uğraşıyorum

Link attım. Uzun süre kullandığım bir ürün. Tabi ben Çin'den almıştım seneler önce.

nişadır tavsiyemi uygulamanı öneririm. gerçekten işe yarar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.