Şimdi Ara

Legends of Tomorrow (2016) | The CW (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
851
Cevap
19
Favori
24.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne düşüncek allah aşkına hepsinin yakında fappeningleri çıkar bakın görün özellikle o caity lotzun. İnstagramda çok değişik fotoğraflar paylaşıyor zaten. Ona bakarsak bir katie cassidy değilki jennifer lawrencedan tut rihannaya kadar bir çoğunun var onlar için çok önemli değil. Hepsi haladaha devam ediyor ama tabi biz görünce durum farklı oluyor orası ayrı bir konu.

Sezon finaline gelirsek dünyayı bombok ettiler asıl soru ise diğer evrenlerin etkilenmemesi çok saçma bana göre.
  • Bu sezon 6 dan sonra izlemeyi bıraktım şuan 2 gun boş vaktim var izliyim mi diye sorsam kim ne der

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosunaokuma21karakter

Bu sezon 6 dan sonra izlemeyi bıraktım şuan 2 gun boş vaktim var izliyim mi diye sorsam kim ne der

Karakterleri seviyorsan izle derim ben bu sezon bayağı keyif almıştım ilk sezona oranla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müslüman ve Isis'i bir arada görünce
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Müslüman ve Isis'i bir arada görünce

Güzel malzeme oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Diziye yeni bir karakter dahil oldu:

Legends of Tomorrow (2016) | The CW

https://en.wikipedia.org/wiki/Isis_(DC_Comics)

Sanırım bu karakter girecek diziye. Araştırdım da başka o isimde karakter yok

• 3x1
     Legends of Tomorrow (2016) | The CW

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar bu diziyi tomorrow people dizisinin 2.sezonu diye atmışlar ortaya adamın biri gerçekten öyle değil zannedersem tomorrow people efsane diziydi.
    Ayrıca yarının insanları dizisini araştırırken türkçe dublajını buldum diziyi daha önce izlediğim için tekrar izlemeye gerek duymadım türkçe dublaj olsada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainfall2535 -- 6 Ekim 2017; 15:40:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Matt Ryan, Constantine olarak Legends of Tomorrow'da yer alması için ikna edilmeye çalışılıyormuş.

Umarım kendisini dizide görebiliriz.
  • zevk alamadım diziden çocuk eğlendirmek için yapılmış bir diziye benziyor.
    Biraz izledim beğenmedim ciddi olsa diyorum şu dizi man of steel gibi bir şaheseri yapan yapımcılar nasıl dc tarafı bu kadar berbat bir dizi yapmış hayret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainfall2535 -- 6 Ekim 2017; 20:34:21 >
  • Dizinin tek cezbedici yanı reverse flash. 3. sezonda da olacağını fragmanda işaret edildiyse arada bakarım. Flash o kadar ezik gösterildi ama tam tersine reverse flashı bir o kadar havalı gösterdiler. Sayelerinde flashtan sogudum. Bunları kim planlıyorsa artık diyecek laf yok.
  • Fragmana bakarsak en kötü sezon bu olabilir

Ayrıca DC'nin sezona 1 gün kala fragman yayınlama politikasından vazgeçmesi lazım
  • 3x01 Flash'tan sonra ilaç gibi geldi
    Sezonu güzel giriş yaptılar ama muhtemelen 1-2 bölüme senaryo saçmalar.

Diziyi bir arada tutan şey bence ekibin arasındaki uyum, bu bölümde de bunun üzerine iyi oynadılar.

Rip'in sakladığı bir şeyler var onun üzerinden gider herhalde bu sezon.

• 3x1

Güzel başladı flasha göre daha iyiydi ama Ripe ne olduğunu anlamadım açıkcası zaman bürosu falan ne alakaydı. Amaya falan baya kendisini geliştirmiş bakalım. Bu arada Rory yine adamlığını koydu ortaya sondaki ripin bakışları.
  • Flashın saçma dramasından kurtaran dizi. Gerçekten süper kahraman dizisi olarak istediğnii veriyor bana göre saçma dramalara çok kasmıyorlar. Flash %70 i Iris diye geçiyor.

• Aha yeni biri katıldı ekibe ekip büyüyor gibi sanırım. O değilde Rayin önceki geçmişini göstermesi ne alaka acaba orasını anlamadım açıkcası.?
  • Şu anda bence arrow ve flash dan daha kaliteli bir dizi.

• Bu bölümde zarianın üstüne baya bir düşmüşler sanırım. Rayin çocukluğu tam komediymiş harbiden. Açıkcası zevkli bir bölüm olmuş.
  • Bu niye böyle olmuşki uzaktan çekim yapılmış tv açık.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.