Şimdi Ara

Legends of Tomorrow (2016) | The CW (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
852
Cevap
19
Favori
24.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

keşke biraz daha üstünde dursalardı matt ryan çok güzel olmuş karaktere dizi devam etse güzel olurdu

• Ripe bak efsaneleri kuran adam şimdi ne halde. Şu mallusu çok merak ediyorum açıkcası kim çıkacak bakalım.
  • Dizi iyi gidiyor. Arrow ve Flash dan çok daha iyi halde.

• Themyscira
  • 03x08
    Martin Stein üzdün
  • 3x09
    Martin Stein yine üzdü
    Mesajı burada kesmek isterdim ama bölüm baya doluydu

Mollus'u ilk defa gördük Legends'ı ciddi anlamda zorlayacak gibi duruyor. Firestorm olmadan işleri zor.

Darkh herhalde DCTV'nin en villain gibi villaini olacak. Hem verdiği hasarlar fazla hem de baya güçlü.

Jax'ın gidişi birazcık üzse de bekliyordum ve güzel de gitti. Martin hikayesini de güzel şekilde uzatmadan bitirdiler.

Martin ok atarken çalan Arrow müziği

Captain Cold daha doğrusu Citizen Cold başta uyuz olsa da sonradan gözüme girdi. Tekrar gidecektir muhtemelen

VE CONSTANTINE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 6 Aralık 2017; 15:49:44 >

• Geldi gönlümün efendisi sonunda.

• Constantine diziye katılsa ne olur arkadaş?

Martin harbiden üzüldüm şimdi jaxde gitti aslında ben tekrardan biri daha gelip bağ kuracak falan sanıyordum sanırım tamamen çıkardılar diziden. Artık firestorm olmayacak herhalde kötü oldu bu. Mallusu gösterdiler ama yüzünü göremedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meyix

Hocam canim sikiliyor, lot un da en son 2x06 yi izlemistim, sadece constantine li bolumu indirip cerezlik izlesem ne olur? Cok anlamadigim sey cikar mi? Reyizin bi yuzunu goreyim istiyorum

Son bölümün sadece son sahnesinde gözüktü şu anlık bir şey diyemem asıl bölümü haftaya demek isterdim ama araya giriyor 2 ay var. LoT'a yetişmek için yeterli bence konuya daha hakim olursunuz. Bence Constantine en az 2-3 bölüm gözükmeli.

• Ben hepsini bıraktım sadece LoT izliyorum. Geç de olsa kurtuldum şu illetlerden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En boktan bölümdü son 20 saniyesine kadar.
    Jax
    out,
    John
    in...
  • yeni bölümler ne zaman başlayacak?
  • Baya güzel bölümdü.
  • Olaya bak ya Arrow ve Flash'taki çöplerin toplanıp çekildiği dizi Arrow ve Flash'tan daha kaliteli şu an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi mükemmel ilerliyor. Birinci sezon finalinde bu diziden umutlu değildim ama geçen sezonun son yarısı ve bu sezon çok iyi ilerledi. Her yeni bölümü merakla bekliyorum diyebilirim.
    Ek olarak Wally karakteri The Flash dizisinde gösteremediği oyunculuğu bu dizide gösterecek gibi bence. Flash dizisinde çok pasif rolde kalıyordu.
    Damien Darhk karakterini sezonun başında görünce yine mi bu karakter demiştim. Ama adam keyifle izletiyor yine de kendini. Sanırım gelecek sezon yine dizideki kötü karakterlerden birisi olsa yine izlerken sıkılmam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biri geliyor,diğeri gidiyor.Gene çöp gene çöp....Hiçbir şey değişmiyor....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bakalım,Wally bu kabus diziyi kurtarabilecek mi?
  • R.i.p Axl...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Matt Ryan, Legends of Tomorrow dördüncü sezonun düzenli kadrosunda yer alacak.

Legends of Tomorrow (2016) | The CW

Her yere büyü sokma sevdası nedir ya
  • Son sahne neydi ya kimse kalmamış arkadaş.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.