Şimdi Ara

Legends of Tomorrow (2016) | The CW (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
852
Cevap
19
Favori
24.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her bölüm Sara öyle giyinse bir numaralı dizim olur...

• Acaba bu hafta Arrow ve Flash ta gerçeklik değişicek mi merak ettim umarım Legends 1 bölümlüğüne wally yi flan ekibe katsalar fena olmaz aslında wally vs eboard görmek isterdim
  • Çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırayla bebe dizileri

Arrow

Flash

Supergirl

Legends of tomorrow

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi gerçekten sıkmaya başladı, hep aynı döngü içinde dönüp duruyor. Gelecek hafta sezon finali olacak. Bu diziye nasıl 3. sezon onayı verdiler gerçekten aklım almıyor.

• Amayayı tek bir kerede soğuttu snarta bak. Abi adam kendi evrenini yaptı işe bak arkadaş. Ee diğerlerinde hiç bir şey değişmedi ne saçma olmuş böyle.
  • Sezon finali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 4 Nisan 2017; 20:16:37 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The flash tan daha çok speedster konusu İçeriyor. Saçmalığa bakar mısınız

Rf ölmemiş olması lazım eğer dizi evrenini bitirmiyorlarsa. Muhtemelen geçmişte eddie in kendini öldürmesine ya da iris ile tanismasina engel oldu. Rf yi çıkarirlarsa dc dizi evreni biter. Hangi dizide rf olsa daha güzelleşiyor.

• Saç baş yolduran sahnelere rağmen güzel bölümdü
    40 tane Reverse Flash gelmiş 5 tane dikilen adamı alt edemiyor

Firestorm, ATOM ok yiyor

Ve asıl sıkıntı zamanı bu kadar bozduklarında diğer DC-CW dizileri niye etkilenmiyor. Her bölüm biri zamanı bozuyor bir şeyler yapıyor bir kere de Sara bozsun da Laurel geri gelsin artık

• Katie Cassidy bence bir daha hiç geri gelmesin. Kadını her gördüğümde aklıma malum fotoğraf geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Katie Cassidy bence bir daha hiç geri gelmesin. Kadını her gördüğümde aklıma malum fotoğraf geliyor

hangi fotoğraf o acaba
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    Fappening fotoğrafları görme boşver bir daha eskisi gibi bakamıyor insan
  • quote:

Fappening fotoğrafları görme boşver bir daha eskisi gibi bakamıyor insan

• quote:

Katie Cassidy bence bir daha hiç geri gelmesin. Kadını her gördüğümde aklıma malum fotoğraf geliyor

Aslında fotolardan sonra gelmesi daha etkili olur belli bir hype yaratır

Onun fotolar bugüne kadar sızanlar içinde favorim olabilir Sektör değiştirirse aç kalmaz bence.
  • Rol arkadaşları neler düşünüyordur acaba onların işi daha zor. Ben olsam sette bunu her gördüğümde şöyle "" bakardım.
  • quote:

Rol arkadaşları neler düşünüyordur acaba onların işi daha zor. Ben olsam sette bunu her gördüğümde şöyle "" bakardım.

Beraber çalıştığı kadronun destek olduğunu düşünüyorum hatta arkadaşı olarak gören varsa üzülmüştür de sette konuşmalar, bakışmalar dönüyordur
  • Ben kimsenin üzüldüğünü sanmam

• RF ölmemiştir umarım yoksa izlenmez harbi arada flasha felan salça olsun .
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.