Şimdi Ara

Led ampuller çabuk bozuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Çok çabuk bozuluyorlar . İnternetten araştırdım %70 kuralına göre 15000 saat ömüeleri var enaz 4 yıl eder .
    1 sene çalışmıyor .
    Niyemi ?
    Lehim hatasından . Berbat çin lehimleri gevreyip kopuyor .
    Fabrikada ilk anda kesinlikle tespit ediliyor lehimlerin kaynamadığını . Zaten bakınca suratından bile belli oluyor .
    Hadi yallah türkiyeye sepetliyorlar . Memlekette hesabı soran yok . Ucuzada geliyor kimsenin umuru değil .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaliteli marka alırsan uzun yıllar sıkıntı çıkmadan kullanırsın hocam.

3-5 liraya marketten alınan LED ampuller iş yapsa tasarruflu ampul devri kapanirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jetled kullanıyorum.

İki farklı modelinden de kullandım, hem ışığından hem de ömründen çok memnunum.

https://www.google.com.tr/search?q=jetled&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjk6OuK46zYAhWCPZoKHcSGBUEQ_AUICigB&biw=1280&bih=923

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bemax marka olanindan uzak durun. Ben 3 tane aldim 3 u de 3 ayda bozuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyarcan -- 4 Temmuz 2019; 19:44:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osram alman uretimi denen ampule guvenip almiştim. 3 sene garantide 2 kere degişti, şimdi de pert oldu. ilk serilerdi sanirim çok isiniyordu govdesi. 10 yil 15 yil ömür hayal bence. öyle olsa adamlar batar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal ev kullanıcıları tasarruflu ampullerde olduğu gibi led ampulde de Philips, Osram ve General markalarından şaşmamalı.
    Led Ampul ithalatı yapıp kaliteli ürün getirenlerde var fakat özellikle led ampullerde hile hurda maksimum seviyede.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.