K

Çavuş
15 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar herkese merhaba ve hayirli bayramlar
Bir süre önce bit pazarindan pil şarj aleti olduğunu düşünerek resimdeki gibi bir alet aldim. Alette AA ve AAA uyumlu pil yuvası mevcut. Ayrıca üzerinde yazıcıları pc ye bağlayan kablo girişi ve bir düğme mevcut. Pil şarj etmeyi denediğimde şarj etmiyor. Sadece 3 adet led yaniyor. Aletin üzerinde saçma bir marka yazili hologram vardi internete yazdim ama hiçbir şey bulamadim. İçini acıp anakartina baktim. Kartin üzerindeki kodlari da yazdim ama yine birşey yok.Aletin ne işe yardiği konusunda sizden yardim istiyorum.

Bu aletin ne işe yaradığını bilen varmi
Merhaba arkadaşlar.
RC kontrollü araçlara karşı ilgim var. Geçenlerde bit pazarında dolanırken resimlerdeki helikopteri çok uygun fiyata satın aldım. Sanırım oyuncak kategorisine giriyor ama bir yerden başlamak istedim. Ancak helikopterin kumanda ve şarj adaptorü yok. Bu helikoptere uygun kumanda markasi nedir? ve nereden bulabilirm. Bir de adaptör kaç volt ve kaç amper olmali. Yardimlarinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Bu Helikopter için hangi kumandayi almaliyim?
Arkadaşlar bir karta Flex kablo yapıştırmam lazım bunun için ACF (Anisotrophic Conductive Film) bant denilen cift taraflı yapıştırıci bir bant var bu banttan 3-5 cm falan lazım ama bulamıyorum aliexpresste rulo halinde satılıyor ama 18 dolardan başlıyor hem çok pahalı hem de o kadara ihtiyacım yok. Samsun'da yaşıyorum burada nerede bulabilirim? Az bir miktar satan veya elinde olan var mıdır?
Arkadaşlar merhaba elimde 2 adet Casio CMD 40 mevcut ve her ikisinde de aynı sorun var.saatlere pil atılınca ekrana görüntü geliyor ama saat 12:00 da sabit kalıyor. Saniyesi gösteren : yanıp sönmüyor. Acaba sorun hangi parçada yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
Arkadaşlar herkese merhaba.

Elimde bir adet aşağıdaki linkte görülen TP-link 4020 model powerline var.
https://www.photopoint.ee/en/networking/592344-tp-link-tl-pa4020pkit

Benim merak ettiğim bu powerlinelarda akım korumalı priz özelliği de var mı? Ürünün web sitesinde böyle birşey göremedim ama DH de bir arkadaşımız akım korumalı priz özelliği var diye yazmış. Ben bunu evdeki led tv nin prizine takmak istiyorum.

Yardımlarınız için sağolun.
Çok severek aldığım canon mx850 yazıcımı b200 hatası yüzünden bir türlü kullanamıyorum. En son çin sitesinden siyah beyaz baskı kafası sipariş ettim. 10 sayfa çıktı aldım almadım yine b200 hatası verdi kafayı yemek üzereyim. Yazıcı tamiri ile uğraşan arkadaşlar yardım edebilirler mi?. Pinleri bantlama ve yazıcı kapağını açıp kafanın ortaya gelişini bekledikten sonra kapatma işe yaramıyor. Yok mudur bunun bir çözümü?
Elimde 1 adet canon mx850 yazıcı var yazıcıyı çok seviyorum adeta aşığım ama b200 hatası verdi.Ne kadar araştırdıysam bir çözüm bulamadım.Tek çözüm yeni baskı kafası almak bu yazıcının baskı kafalarının üretimi durmuş. Aliexpress de refubrished olanları bile 75$ dan başlıyor. çinden sadece siyahı çalışan kafa aldım o da 3 sayfa yazdıktan sonra bozuldu. Eğer bu baskı kafasından çıkma olan varsa benimle iletişime geçebilirmi? veya herhangibir çözüm önerisi sunabilecek tecrübeli arkadaş var mı?
Arkadaşlar Merhaba
Otomobiller hakkında çok az bilgim var. kendim her ne kadar araştırmaya çalışsam da araştırdıkça daha çok kafam karışıyor. Zaten net bilgilere ulaşamadığım için buraya konu açmak zorunda kaldım. Aile için 20.000 tl ye kadar yakıt masrafı, vergisi v.s. az olacak bir otomobil arıyorum. Tüplü Benzinli Dizel fark etmez. 1.2 renault clio veya skoda felicia nasıldır bunların dışında tavsiyeleriniz nelerdir?
Yardımlarınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Arkadaşlar Merhaba
Otomobiller hakkında çok az bilgim var. kendim her ne kadar araştırmaya çalışsam da araştırdıkça daha çok kafam karışıyor. Zaten net bilgilere ulaşamadığım için buraya konu açmak zorunda kaldım. Aile için 20.000 tl ye kadar yakıt masrafı, vergisi v.s. az olacak bir otomobil arıyorum. Tüplü Benzinli Dizel fark etmez. 1.2 renault clio veya skoda felicia nasıldır bunların dışında tavsiyeleriniz nelerdir?
Yardımlarınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 80
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.098 (Bu ay: 144)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.