Şimdi Ara

LeBlanc sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet sizce de LeBlanc biraz fazla güçlü değil mi yani bir kombosuyla yarı can alabilen üstelik bu kombo için cooldownu düşük olan bir assassine göre biraz fazla mobil değil mi ya.Midde genelde zed alırım hatta her zaman zed alırım her oyun lanede ezemedim elbet ama hiçbir zaman da lanemi kaybetmedim.Ancak leblanc gelince bir türlü alamıyorum şu lanet heroyu safe oynuyorum ya. leblanca karşı nasıl oynanır zed ile bir tüyosu veya ne bileyim leblancı ctlemek için bir yöntem falan yokmudur hiç ya size sorayım dedim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gankte atılmıyor lanet heroya. Lb ile ahri banla kafan rahat etsin.

• Skillerin early base damageleri arttirilip ap ratiolari azaltilmali.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hiç kasmıyorum direk
  • Yakında w hasarının çapı düşer, rez alın.
  • Lb çok oynarım. Hatta açıksa alırım . Genelde de banlansın diye yalvarırım.

LB'yi ezen bir şey varsa o da Zed diyebilirim ya. Ya da ben zed'e karşı oynayamıyorum da olabilir ama. Agresif oynuyorlar genelde ezenler. Ama boş agresif değil. Koridor itmelik de değil. Agresif işte :D
  • Çok fazla mid oynayan biri değilim ama TR'deki hesabın ilk 10 maçını atarken 3-4 kere mid kaldı bana, hemen hepsinde de karşıda LB bende Cho vardı; lane kaybetmedim. Cho al, W geliştir, üstüne atladığında silence ı vur kafasına geri dönsün. Skiller cd da iken sen minyonlarla canını doldur LB pot bassın Oyun biraz late e giderse de karşı adc/apc ye w-r-ignite ile tek at.
  • Mobilite fazla bence hem cok mobil ve hasari fazla olmasi dengesizlik yaratiyor bi tanesini kismalari lazim wsu suan ki kassadinin ultiye denk

• hexdrinker

• zedle lb ezemiyorsan oynama
  • Lb banla veya banlat. Ben bile 40 yılda bir mid kalırsa oynayan bir insan olarak rahatlıkla oynayabiliyorum hatta oyun taşıyorum nerdeyse.oynaması çok kolay, ustalaşması zor hero.ortalama bir beyne sahip olan rahatlıkla oynar, tek atar.

Ama zedle rahat ezmen lazım. Q ları tutturamiyorsun heralde? En kötü koridoru ittir roam yap.kill ve kule alın.

• Sıkıntı da orada zaten.Gerçekten zedle lb dışında hiçbir heroya lane kaybetmedim abartmıyorum ama herkese zedle lbyi ezmek kolay gelirken ben nedense alamıyorum deli olucam :D

• Galio güzel eziyor aslında, hele w atmak için üzerine geldiğinde u açarsan deyme keyfine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Galio güzel eziyor aslında, hele w atmak için üzerine geldiğinde u açarsan deyme keyfine.

Aynen öyle kardeşim galio al kafan rahat :)
  • hexdrinker cik ve zed al bakayim
  • Jungle'a söv afk kal.

• hatta demin khazix mid ile ağlattım heroda bişey yok

tr plat elo silverları eziyorsuncular gelmeden yazayım
  • Agresif oynayarak rahat alabileceğin bi lane. Oyunun başlarında kombosu o kadar fazla vurmuyor, herhangi bir mid lane kombosu daha fazla vurabilir TF hariç.
  • Lbye karşı oynarken farmı seri iktirebilen veya lbnin w skilini ctleyebilen (örneğin ahri zed kata chogath) herolar ile pek fazla zorlanmazsın. farmi seri iktirir isen lb kule altı farm kasmakta ilk etapta cok zorlanacak 2 levelde müthiş hasar bırakan q w combosunu sana değil farma yapmak zorunda kalacaktır. Bu da ilk base atışında senden daha düşük bir altın ile geri gelmesine sebep olacaktir. Ct herolar alırsan da, mesela kata ile lb sana q attığı zaman e skilin ile w sunu fail edersen harcadığı manaya değmeyecek bir hasar bırakacaktır. Bikac kere aynı olayı yaptığında lb nin manası bitmiş olur.o base atar sen farmina bakarsın öne geçersin. Yada zed ile q w combosu yedikten sonra w suna geri döndüğünde gölge atıp düz vurucan. Ad hero avantajını kullanmalısın. Ama sen adama 50 damage fazla atayım diye gereksiz gölge atıp q atarsan cok rahat geri düşersin. İlk base attığında sihiriceni de aldinmi tamamdir. Bunlari yaparken en önemlisi ölmemek ve lbnin roam yapmasına müsaade etmemektir.

• artcraft35 A kullanıcısına yanıt
    Bu hangi lb bana da soylesene full kule altı kalıp 15 dk ye mana harcamadan 100 + ( galiba hatirlamiyom tam ) girersin ve kule altında yakınci minyonlar 2 kule a+ düz a buyucu 1 düz a + 1 kule a+1 düz a ile

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.