Şimdi Ara

League Of legends vs Rocket league

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben aradığıma göre başkalarıda aramıştır.Türkçe bir konu bulamadım.

Direk sorunun cevabını vereyim sonra detay yazacağım.Kazanan rl.

Lol oynarken 5 kişi giriyorsun ve hayvan gibi şamp havuzu var.en kral lol oynayan adamı tr bronza koy dia ya çıkması aylar alır.ama rokette 3 vs 3 oynanıyor.(şimdi bazıları 2 vs 2 1 vs 1 var diyecek.bu oyunun temeli 3 vs 3 tür.turnuvalar bile 3 vs 3 oynanıyor.)

lol de sürekli meta değişiyor.sürekli takip etmeniz gerekiyor.ama rokette öyle birşey yok.cs gibi.ne kadar iyiyseniz o ligte oynarsınız.çok detay var ama yazmama gerek yok okumayacaksınız.

sonuç:şahsen lol ün verdiği tatmin hissini roket vermiyor.belkide 1600 saat oynadığım içindir.(magnum opus)

tek oynayanlar için önerim aram oynayın.dereceli için bildiğiniz biri ile duo girin.

Yaşım 34.sezon 1'den beri lol ve roket oynuyorum.İyi günler.sorusu olan alta yazsın.

• ikisini de oynadım. Rocket league kendini çok tekrar eden bir oyun olduğu için en çok keyif aldığın arkadaşlarınla oynasan bile bir zaman sonra sıkıyor. Ama sürekli eklenen şampiyon havuzu,farklı eşya dizilimi, farklı şampiyon kombinasyonlarıyla Lol bayağıdır işi götürüyor. 2019'dan sonra çok oynamasam da hala arada sırada Aram için girerim.

• "en kral lol oynayan adamı tr bronza koy dia ya çıkması aylar alır"

Bunun yanlış olduğu binlerce kez kanıtlandı, hala bu muhabbetin dönmesi saçma. NA de diamond olan adam bile TR de 1 haftada bronzedan mastera çıkabiliyor, ben bayadır oynamadım ama cowsep bunu hep trde hem başka birkaç sunucuda yapmıştı, başka örnek de çok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt

+1 iyi oynayan adam her türlü çıkar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.