Şimdi Ara

beni reddedenler neden her hikayeme bakıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • her hikayeme bakmalarını geçtim,neden benimle takipleşiyır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• seni reddedeni sen niye takip ediyosun? gurur?
  • Hikayelerinde eğer güzel bir hayat yaşadığına dair bişeyler yoksa mutlu olacaklardır muhtemelen. Eğer tam tersi sürekli mutlu olduğunu ve güçlü olduğunu vs gösterirsen mutsuz olup kıskanacaklar.

Sosyal medya kullanmıyorum ama bence böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

seni reddedeni sen niye takip ediyosun? gurur?
    haklısın ama fotoğraflarımı beğeniyorlar
    onu da anlamadım
    neden fotoğraflarımı beğeniyorlar

• foto beğenme olayı varsa sende hemen onun bir iki fotosunu beğeneceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

foto beğenme olayı varsa sende hemen onun bir iki fotosunu beğeneceksin
    dün sinir krizi geçirdim hayatım yüzünden sadece iki fotom kaldı,biri arkadaşımın köpeği diğeri abimin düğün fotoğrafı
    ama olur da bir sonraki fotoğrafımı paylaştığımda beğenirlerse dediğini yaparım

• R3DROS3V3RTIGO R kullanıcısına yanıt
    kriz geçirecek bişey yok dostum. Instagram kişinin kendi oyun alanıdır istediğin resmi koyarsın.

burda konu bazıları beğeni almadığı için yeni resim koymak yerine story atıyor. ınsta şu beğeni olayını kaldırsa fotoğraf patlaması yaşanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

kriz geçirecek bişey yok dostum. Instagram kişinin kendi oyun alanıdır istediğin resmi koyarsın.

burda konu bazıları beğeni almadığı için yeni resim koymak yerine story atıyor. ınsta şu beğeni olayını kaldırsa fotoğraf patlaması yaşanır.
    instagram yüzünden değil hayatım yüzünden sinir krizi geçirdim
    bende bir huy var sinirlendiğimde veya üzgün olduğumda fotoğraflarımı,videolarımı her şeyi siliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3DROS3V3RTIGO -- 14 Nisan 2020; 17:13:14 >
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    R3DROS3V3RTIGO R kullanıcısına yanıt
    Edit:Yanlis etiketlemisim hocam pardon konu sahibine sesleniyorum.

Bu daha kötü bir psikolojik baski aslında.Seni,tepki gostermedigi herhangi birisi konumuna koyuyor.Senin hikayelerine girmese,fotolarini begenmese ya da seni takipten çıkarsa sana bir tepki vermis olur.

En kotusu de bu iste sen onun icin siradansin ve seni tepki bile vermedigi biri konumuna koyuyor.Muthis bir psikolojik baski aslinda bu.Benim icin sen profilimde cikan herhangi birisi gibisin diyor sonuc olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D63A2EC38 -- 14 Nisan 2020; 19:24:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D63A2EC38

Edit:Yanlis etiketlemisim hocam pardon konu sahibine sesleniyorum.

Bu daha kötü bir psikolojik baski aslında.Seni,tepki gostermedigi herhangi birisi konumuna koyuyor.Senin hikayelerine girmese,fotolarini begenmese ya da seni takipten çıkarsa sana bir tepki vermis olur.

En kotusu de bu iste sen onun icin siradansin ve seni tepki bile vermedigi biri konumuna koyuyor.Muthis bir psikolojik baski aslinda bu.Benim icin sen profilimde cikan herhangi birisi gibisin diyor sonuc olarak.
    mantıklı neyse geçmişi geçmişte bırakmak en iyisi
    hayat devam ediyor
  • Ne saçmalıyon aga sen şu an 100 tane kızla takiplesiom hepsi benden hoşlanıyor mu ? Çoğunun umrunda bile değilim ayıp olmasın diye gt yapmıştır hepsi hikayelerime de muhtemelen ne atmış bu salak yine diye bakıyorlardır

• R3DROS3V3RTIGO R kullanıcısına yanıt
    Ben takipten cikarmani oneririm.O şahıs biraz kendisini değerli hisseder fakat senin aklindan daha kolay cikar.

Yok ben surekli onu gormekten rahatsiz degilim ben de psikolojik baski yapacagim diyorsan sen de onun fotolarını arada begen ve hikayelerine bak.

Ama en iyisi takipten cikip onu hayatindan silmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D63A2EC38 -- 14 Nisan 2020; 19:28:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasputin in alive

Ne saçmalıyon aga sen şu an 100 tane kızla takiplesiom hepsi benden hoşlanıyor mu ? Çoğunun umrunda bile değilim ayıp olmasın diye gt yapmıştır hepsi hikayelerime de muhtemelen ne atmış bu salak yine diye bakıyorlardır
    ee konuyu yanlış anlamışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D63A2EC38

Ben takipten cikarmani oneririm.O şahıs biraz kendisini değerli hisseder fakat senin aklindan daha kolay cikar.

Yok ben surekli onu gormekten rahatsiz degilim ben de psikolojik baski yapacagim diyorsan sen de onun fotolarını arada begen ve hikayelerine bak.

Ama en iyisi takipten cikip onu hayatindan silmek.
    bırak hikayelerime bakmaya ve fotoğraflarımı beğenmeye devam etsinler
    😂
    hiçbirine karşı hiçbir şey hissetmiyorum artık sadece neden böyle yaptıklarını merak ettim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.