Şimdi Ara

boy kısaltma nasıl olur?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
149.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler saçma gelecek ama boyumu nasıl kısaltabilirim?1.85 boyum 73 kilom var 7-8 cm kısalmak istiyorum lütfen dalga geçmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: MAC_TAWİSH

Beyler saçma gelecek ama boyumu nasıl kısaltabilirim?1.85 boyum 73 kilom var 7-8 cm kısalmak istiyorum lütfen dalga geçmeyin

görende 3 metre boyun var sanacak
    Şükret be kadarşim iş olsun diye konu açmışsın allah allah boyumun öyle olması için hayatımda tek gerçeğim bilgisayarımı
    odamı 10 yaşından beri biriktirğim posterleri gitarımı herşeyi verebilirdim verebilirdim ama olmadı 1.73 de kaldık tamam
    bunada şükür ama yapmayın böle valla uyuz oluyorum yaa 1.85 en güzel boy yaa 2 metreyi geçse tamam ama ayıp be usta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin* -- 2 Mayıs 2010; 18:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

Beyler saçma gelecek ama boyumu nasıl kısaltabilirim?1.85 boyum 73 kilom var 7-8 cm kısalmak istiyorum lütfen dalga geçmeyin

Şükret be kadarşim iş olsun diye konu açmışsın allah allah boyumun öyle olması için hayatımda tek gerçeğim bilgisayarımı
    odamı 10 yaşından beri biriktirğim posterleri gitarımı herşeyi verebilirdim verebilirdim ama olmadı 1.73 de kaldık tamam
    bunada şükür ama yapmayın böle valla uyuz oluyorum yaa 1.85 en güzel boy yaa 2 metreyi geçse tamam ama ayıp be usta

yorum bu diğerleri silinebilir
  • ya şaka mısın ben nasıl uzayacağım diye düşünüyorum sen boyum kısalır mı diyosun :D o 7-8 cm i bana ver sen 2 mizde mutlu olalım.

bu arada ben 94 lüyüm boyum su an 1.80 ne kadar uzarım daha
  • benim de acayip
    1.92 95'liyim
  • Ben 93'lüyüm ama boyum 1.78. Boya fazla takmayın kilonuz ile orantılayın birde spor yapın yeter. Uzamasını isteyenler basket oynasınlar. Uzamamasını isteyenler ağırlık çalışsınlar, doğrusu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İşte Nick Bu -- 2 Mayıs 2010; 19:18:20 >
  • 8 cm bana ver
    yaş 15 172
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OutOfControL_

benim de acayip
    1.92 95'liyim

Hormon bozukluğu var sende normal değil...erkenden ölüceksin...Hiç uzun boylu ve yaşlı adam gördünmü?Hayır
  • Harbiden SAÇMA geldi
  • Boy uzunluğunun %70-80'i ırsidir. Geri kalanı ise beslenme ve sporla alakalıdır.

quote:

Orijinalden alıntı: hærun

8 cm bana ver
    yaş 15 172

Basket oynayarak istediğin uzunluğa çok rahat kavuşabilirsin.

quote:

benim de acayip
    1.92 95'liyim

Sporla uğraşmanı kesinlikle tavsiye ediyorum. Eğer baskete gidiyorsan devam et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Abdül

quote:

benim de acayip
    1.92 95'liyim

Hormon bozukluğu var sende normal değil...erkenden ölüceksin...Hiç uzun boylu ve yaşlı adam gördünmü?Hayır

yok hormon bozukluğu falan test yaptırdık
  • 7-8 cm mi..

2-3 desen bişeyler yapardık ama zor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP DOGAN

quote:

quote:

yorum bu diğerleri silinebilir

Valaha varya sinir oluyorum ya ben lisesiyi 1,70 ile zor tamamladım benim boyumdaki kızlar kendilerine kısa diyorlardı
    düşün ya ben erkeğim varya intihar edesim geliyordu..Resmen sendrom ya bu boy varya ilk okulda pek işe yaramıyor
    top maç derken geçiyor çocukluk ama lise öylemi yaa hele lisebirde en fazla 1,59 felandım düşün ya 1.59 okula kayıda
    gitmiştim ilk okul arka sokakta diyorlardı Dedim lise bitsin şu yaz gelsin direk köye 3 ay yüz koş süt peynir bal dedim
    öle oldu lise bitti aldım karnemi köye bi geldim 1.73 şimdi o şerefsiz batuhandan daha uzunum 1,70 ile başladı 1.70 ile
    bitirdi..
    Not:ilk okul arkielrimle buluşmuştuk 2,3 ay oluyor çok şaşırmışlardı emre hakan hepsiyle aynı boydaydım artık zeynebe
    bücür diyebilirdim yıllarca dolan hıncımı alabilirdim ama yapmadım biliyordum acısını En güzelide ne biliyormusun
    iettde otobüste yukardaki demirlere rahatça tutunabiliyorum allahım sana milyonlarca kez şükürler olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin* -- 2 Mayıs 2010; 19:34:13 >
  • Kemilkerini törpüle ...
  • cevapları okuyunca kendi boyumu merak ettim 3 senedir boyumu ölçtürmedim acaba kaç çıkcak siz nerde ölçüyosnz boyunuzu
  • quote:

quote:

tamam usta kızma ya zaten birisinin çok kıza cağını tahmin etmiştim
  • haltere başla
  • Komik..
    quote:

Orijinalden alıntı: Kara Abdül

quote:

benim de acayip
    1.92 95'liyim

5 liraya ölçüyorlar vücut geliştirme merkezlerinde..
    quote:

Orijinalden alıntı: clanthee

cevapları okuyunca kendi boyumu merak ettim 3 senedir boyumu ölçtürmedim acaba kaç çıkcak siz nerde ölçüyosnz boyunuzu
  • Boyunu kısaltamazsın, ancak tıbbi operasyonla gerçekleştirilebilir bu dediğin ki onun da çok önemli sebepleri olmalı, isteğe bağlı yapılan bir şey değil.

Halter, vücut geliştirme boyu kısaltmaz, aksine growth hormonunu tetikleyerek boyunu uzatmana vesile olur. Bundan umudu kesmelisin. Ayrıca 185 boy gayet güzel bir boy, neden mutsuzsun anlamak zor. Çok uzun falan da değilsin yani.

quote:

benim de acayip
    1.92 95'liyim

Mehmet Okur'un da boyu 14 yaşındayken 193'tü, basketçi olma gibi bir hedefin varsa bu ele geçmez bir fırsat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Historia Calamitatum -- 2 Mayıs 2010; 20:11:51 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.