Şimdi Ara

League Of Legends İnceleme ve Rehber.. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
2
Favori
103.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Barki

Ne zamandır başlığa bir şey yazılmamış, oynayan var mı hala? :)

Şu anda DH LoL bölümündesin,sence burda lol oynayan var mıdır?
  • quote:

Hacı ee şey... birşey soracaktım..

MAĞARA NE TARAFTA ACEP????
  • bu oyun yenimi çıktı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 1 Haziran 2012; 0:53:33 >
  • Beyler oyunu arkadaşın harddiskinden alıp ''riotgames'' klasörünü direk yapıştırdım.Oyun açılıyor hiçbir problem yok fakat Tutuorial kısmına girerken oyundan atıp ''bugsplat'' hatası veriyor.Bi yardımcı olursanız çok sevinirim..Oyuna giremiyorum hala..
  • İntel(R) Pentium(R) M processor 1.86 GHz işlemci 798 MHz
    1 GB RAM

İşlemcime pek güvenmiyorum, sizce çalıştırır mı?
  • emeğine sağlık güzel olmuş
  • guzel oyun, para verenin one gecmedigi nadir oyunlardan. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fieste

quote:

Orijinalden alıntı: Proud2BeTurk

quote:

Orijinalden alıntı: RealNember

quote:

League Of Legends İnceleme ve Rehber..

Twitch oynayacak arkadaşlara ders verilir, Güzelim Champion'un içine edenler varda aramızda. 38 kill 1 Death 4 Ass

Nazqul şimdi ezme milleti tabi nazqul müsün emin değilim oysan konuşalım "Champion'un içine edenler varda aramızda" demişssinde seninde twitch oynadığın günleri iyi hatırlıyorum millet direk cashle alamıyo kusura bakma twitch açıncada profesyonal gibi oynamıyo

Benim nasıl Tw oynadığımı oyundan Forgotten Cx,Kenseii,Alite,Clammy,Haydar, Faksu,Geronimo vs. arkadaşlara sorup öğrenebilirsiniz. Ben yapmadığım hiç bişeyi buraya yazmam. İkinci olarak oyundan bikaç kişi daha bunu söledi bana cashle(reel parayla) oyundan champion yada skin almam bazılarının zoruna gidiyor galiba, Ne benim param kimseyi ilgilendirir nede skinlerim championlarım kk

Kardesim inanmıyorsan gel oyuna gösterelim."Champion'un içine edenler varda aramızda" var demis arkadasm dogru demis oyunda tw i iyi kullananlar az sayıda ben suana kadar oynadıgım süre boyunca tw i pro olarak kullanan Nazqul ü tanıyorum oda Proud2BeTurk her persembe yeni herolar koyuyorlar millet direk tw alıo oyunda 5dk da bakıoruz ölüolar.Tw kullanmak tecrübe ister armor ve healti cok düsük oldugu icin hemen ölüolar ama ben oyunda Nazqul ün oyun basında öldügünü hic görmedim 1.dk o herzman fb ı alır.Bide sen adama karısamassın isterse oyundaki bütün championları parayla alır.Milletten bizene ister alırlar parayla ister kasarak alırlar onlara kalmıs.Eger hala konuscaksan gel oyuna konusalım.. Forqotten Cx.

Tw ye 6 tane sunfire kasıp base girip adam öldüren görmüştüm :D :D

• İlk defa oynayacam mesajım bulunsun istedim
  • Bende bugun basladim sıkı bir wow cu olaraka oyun hosuma gitti.
    Eu west teyim nickim Jaspirac

• Konu hortlicak ama bu heroların kıyafetleri (sekillerini) nasıl değiştiricez?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aEronwzz

quote:

Hacı ee şey... birşey soracaktım..

MAĞARA NE TARAFTA ACEP????

• quote:

Orijinalden alıntı: x21

quote:

Güzel bilgiler yazmışsın iznin olursa bikaç şey daha alıcam ordan herkes yararlansın..

tabiki alabilirsin benim amacım zaten daha fazla türkün oyuna katılması. eğer yararlı olursa ne mutlu bana

bunu yazdığım güne lanet olsun

edit: beyler konuyu hortlatan ben değilim arkadaş kaçmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x21 -- 6 Ağustos 2012; 18:11:55 >
  • quote:

quote:

quote:

Güzel bilgiler yazmışsın iznin olursa bikaç şey daha alıcam ordan herkes yararlansın..

tabiki alabilirsin benim amacım zaten daha fazla türkün oyuna katılması. eğer yararlı olursa ne mutlu bana

Ne tarafa kaçtı ?!!?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kill Kingfish

quote:

quote:

quote:

Ne tarafa kaçtı ?!!?

pardon ben hortlatmışım diğer konudan buraya zıplamışım hiç farkında değilim nazqulun diğer konusunda linki vardı bu konunun

• Vay be oyunun yeni zamanlarında açılmış konu şimdi oyun Türkçeleştirildi,bir sürü champion geldi nerden nereye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyDevrim -- 29 Eylül 2012; 2:08:08 >
  • benim ram 512 mb kaldirirmi
  • Lolun farkli versionumu simdi bu ?

• Horta bak
  • urf :(
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.