Şimdi Ara

Lava Döküm Tava Silikon Tutacaklı (Carrefour) 44.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
4.458
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer yüksek duvarlı tavalara göre nasıl bilmiyorum ama fiyatı başka yerlere göre bayağı iyi. İşine yarayan olur belki.
    https://www.carrefoursa.com/tr/lava-dokum-tava-silikon-tutacakli-p-30142253

• tutacağındaki slikon çıkıp çıkıp duruyor devamlı yerine sokmanız gerekiyor bilginiz olsun
  • Urun satisa kapalidir diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkishairboy

Urun satisa kapalidir diyor
    Bölgenizde olmayabilir hocam. bizim bölgede satın alınabiliyor
  • Güzel ürün kullanıyorum. 2 kişilik yemek yapıyorsanız tam aradığım tava.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Güzel ürün kullanıyorum. 2 kişilik yemek yapıyorsanız tam aradığım tava.
    Hocam taban kalınlığı şunlarla aynı mı? Bir de duvar olmamasının herhangi bir zararı var mı? (etraf daha çok kirleniyor mu mesela)
    https://www.hepsiburada.com/lava-izgara-tava-26-x-32-cm-metal-kulplu-pm-mtlvecogt2632t3
  • Buradaki Carrefour şubesine hiç gelmemiş bile.

• 19.90'a almıştım 2 sene önce falan. İnce bir döküm tava. 1-2 kişi için ideal. Çıkarıp takılabilen tutacağı sayesinde kolayca müdürledikten sonra fırına atabiliyorsunuz. Temizliği zor.
  • hexpressten 30 liraya sipariş geçtim

• Kustumize K kullanıcısına yanıt
    Kenar yükseliği az galiba, krep tavası gibi görünüyor. Yükseliği az olduğu için Pişirme anında çok yağ sıçratıyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onurgencx kullanıcısına yanıt
    Yağ sıçratır. Bu tava mühürleme yapıp sonrasına fırına vermek için ideal. Onun dışında yağlı şeyler v.b. yapılmaz
  • ne yağ sıçratması. buna yağ dökülmezki. eti direk atacaksınız. zaten yüksek ısıdan sıvı olmuyor tavada direk buhar
  • realitych R kullanıcısına yanıt
    Hocam tavuk pirzola yapılacağını düşünerek yağ sıçratır mı diye düşündüm. Pirzolanın derili kısmını pişirirken nasıl oluyor? Denediniz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • realitych R kullanıcısına yanıt
    Ben de onu anlatmaya çalışıyorum... Tavuk pirzola v.b. yağ sıçratır. Bunun en uygun kullanım et mühürlemek ve fırına vermek.
  • 1 Adet aldım. Teşekkürler.
  • Kustumize K kullanıcısına yanıt
    elektrik faturaları uçuşa geçmişken tava daha mantıklı,derisi alınırsa yağ sıçratmaz

• Ben bununla önceden terbiyelenmiş et-tavuk falan yapıyorum. Terbiyede hafif gezdirdiğim zeytinyağı dışında yağ kullanmıyorum.
    Yalnız bir kere kokoreç yapma gafletinde bulundum ocak olduğu gibi yağ oldu. Yağlı etlerde dikkat edilmesi gerekir. Ya da yağ filtreleri var pişerken ondan kapatın üstüne.
    Arkadaşın dediği gibi tavaya yağ koymadan yaparsanız sıkıntı olmaz.

• onurgencx kullanıcısına yanıt
    kanatlı etleri meme yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: Jizzy Quuatily

Hocam taban kalınlığı şunlarla aynı mı? Bir de duvar olmamasının herhangi bir zararı var mı? (etraf daha çok kirleniyor mu mesela)
    https://www.hepsiburada.com/lava-izgara-tava-26-x-32-cm-metal-kulplu-pm-mtlvecogt2632t3

Alıntıları Göster
    iki tava da var bende. taban kalınlığı biraz daha az küçük olanın ana incecik değil.
    yemeği 2 kişi yapıyorsam küçük olanı çıkartıyorum hemen. daha hafif ve kolay kullanması. kenarları alçak kalıyor tabi ama diğer tavada sıçratıyor bu da sıçratıyor sonuçta bu keyfe değer diyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.