Şimdi Ara

Last Of Us'u Keşke Oynamasaydım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
2.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • assassins creed 2 dede bana olmuştu geçer merak etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun yüzünden ps3 ümü sattım. Bir yıl oyundan uzak durdum. Senin yaşadığının aynısını yaşadım. Last of us tan sonra hiçbir oyun beni sarmadı.

• 20/100

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusay

quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Abartmayın yav.O kadar değildir.Daha oynamadım.Uncharted 3 daha efsanedir.

Cidden o kadar hocam. Oyunu bitirdikten sonra böyle nasıl tarif edilir bilmiyorum. Boşlukta hissi oluyor. Sanki o konsol sırf o oyun için yapılmış. Başka oynanacak oyun kalmadı gibi oluyor yani.

PS'e yeni çeçtiğim için uncharted oynama imkanım olmadı. Özellikle üçüncü bölüme çok iyi diyorlar. Sabırszılıkla Uncharted: The Nathan Drake Collection'ı bekiyorum. Az kaldı

Bu Last of US aksiyonu nasıl?Sakin bir oyun mu?Uncharted full aksiyon.Birde Türkçe dublaj ayrı bir keyif katıyor.

• Valla FIFA bf 4 GTA 5 ve last of US vardı bende , last of US çok ovuldugu icin günlük 1 2 saat sindire sindire oynadım hep oyunu bitireli 1 hafta oluyor , o kadar kötü bir şekilde etkilendimki ps4 u bile acamadim , sanki her oyun baştan savma yapılmış gibi geliyor , ellie bu zamana kadar en sevdiğim oyun karakteri oldu , etkisinden siyrilabildigin ve yeni bir oyuna başlayıp begenirsen bana da haber et , ben yapamayacağım herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polygon 75/100
    Gamespot 8/10
    Başka bir site ise 6/10 vermiş
    http://www.quartertothree.com/fp/2013/06/12/the-last-of-us-has-real-heart-but-not-much-else/

Bu puanlar kafa karıştırıcı. Üstelik o kadar 10/10 varken.

Tamam herkese hitap etmiyor olabilir de o kadar 10/10 varken 7/10 saçma değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutunkolonyasi

Valla FIFA bf 4 GTA 5 ve last of US vardı bende , last of US çok ovuldugu icin günlük 1 2 saat sindire sindire oynadım hep oyunu bitireli 1 hafta oluyor , o kadar kötü bir şekilde etkilendimki ps4 u bile acamadim , sanki her oyun baştan savma yapılmış gibi geliyor , ellie bu zamana kadar en sevdiğim oyun karakteri oldu , etkisinden siyrilabildigin ve yeni bir oyuna başlayıp begenirsen bana da haber et , ben yapamayacağım herhalde

ben de ps3 te yaşadım aynı duyguyu. oyun bittikten sonra ne oynayayım, daha iyi değilse çok sıkılırım diye bir süre oyun oyanayamadım.
  • En çok vakit geçirdiğim oyun dark souls oldu fakat hikayesi sarmadı. Last of us ın hikayesi ayrı bir efsane. Ps1 zamanındaki oyun keyfini verdi.

• Gece yarisi buyuk yorgunluk ile basina oturup sabah 7 civari basinda uyuyakalmistim oyunun. Kesinlikle basyapit baska soze gerek yok zaten.

Ayrica God of War 3' u annem ile bitirdigimi soyleyemeden edemeyecrgim. Kendisi de cok begenmisti

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

Orijinalden alıntı: tutunkolonyasi

Valla FIFA bf 4 GTA 5 ve last of US vardı bende , last of US çok ovuldugu icin günlük 1 2 saat sindire sindire oynadım hep oyunu bitireli 1 hafta oluyor , o kadar kötü bir şekilde etkilendimki ps4 u bile acamadim , sanki her oyun baştan savma yapılmış gibi geliyor , ellie bu zamana kadar en sevdiğim oyun karakteri oldu , etkisinden siyrilabildigin ve yeni bir oyuna başlayıp begenirsen bana da haber et , ben yapamayacağım herhalde

ben de ps3 te yaşadım aynı duyguyu. oyun bittikten sonra ne oynayayım, daha iyi değilse çok sıkılırım diye bir süre oyun oyanayamadım.

+sonsuz i tam anlamıyla ruh halımın ozeti bu yazdıkların

• yine baslatacaksiniz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunusay

quote:

Abartmayın yav.O kadar değildir.Daha oynamadım.Uncharted 3 daha efsanedir.

Cidden o kadar hocam. Oyunu bitirdikten sonra böyle nasıl tarif edilir bilmiyorum. Boşlukta hissi oluyor. Sanki o konsol sırf o oyun için yapılmış. Başka oynanacak oyun kalmadı gibi oluyor yani.

PS'e yeni çeçtiğim için uncharted oynama imkanım olmadı. Özellikle üçüncü bölüme çok iyi diyorlar. Sabırszılıkla Uncharted: The Nathan Drake Collection'ı bekiyorum. Az kaldı

Bu Last of US aksiyonu nasıl?Sakin bir oyun mu?Uncharted full aksiyon.Birde Türkçe dublaj ayrı bir keyif katıyor.

Hocam işin iyi yanı o. Bazen aralıksız full aksiyon sürekli çatışma. Bazen zombi gruplarından üstün oldukları için kaçış. Bazen sessiz Sedasız stealth takılıyorsun. Artık yeter dediğin zamanda bir cinematik geliyor. Yaslanıp sinema filmi izler gibi izliyorsun. Tam bir başyapıt

• Abartma istersen çok daha iyi oyunlar var.

• Ah ah uğruna neler yazılır şu müziğin şu atmosferin. Oyun harika bir baş yapıt.Bu oyunu kutulu alıp saklamak gerekir çünkü oyun var oyun var.
    Eğer bu oyun 60$ ise diğer oyunlar 35- 40$ falan olur heralde.
  • Allah baska dert vermesin...

• Bayağı abartı var, orası kesin.
  • Soracaklar; bu dünyada ençok hangi oyunu sevdin,Resident Evil 1 diyeceğim.Peki hiç aldaltmadın mı; itiraf ediyorum Last Of Us ile aldalttım.
    Benim özetim bu :)
    İyi forumlar herkese .
  • Trollüğün doruk seviyelere çıkmış.Ve bu oyundan başka iyi oyun yoktur.Bu oyun dünyanın en iyi oyunlardandır.200 den fazla ödül alan bana xbox oyunlarını veya pc oyunlarını sayar mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

Bayağı abartı var, orası kesin.

Diyorsun?
  • Beyond ta çok iyi bir oyundu bence. Lastofus yeni satın aldım ps4 te oynayacağım ilk fırsatta.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.