Şimdi Ara

Last Of Us'u Keşke Oynamasaydım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
2.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende mgs den sonra hic bir oyun beni sarmaz diyordum batman fena sardi last of u oynamadim ama hic kotu yorum duymadin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Last of Us oyun değilki.O bir sanat eseri.Oyun niyetineyle yaklaşmak büyük bir hata bu yapıma.
  • Eksi puanlar havalarda uçuşuyor. Nasıl bir konu bu.

• Tamam last of us efsane bi oyunda bu tarz konusmalari cok abartı buluyorum. Oyuncu olan insan her turde kendine uygun oyun bulabilir ve zevk alabilir. En yakin ornegi witcher 3 var o duygu hikaye karakterlerin derinligi gayet etkileyici.Ki bu örnekler cogaltilabilir. Cod ve bf oynayip sarmiyo demek de ayri komedi. Hikaye tabanli kaliteli oyunlarin etkisini multiplayer odakli shooter oyunlarin vermesini beklemek karsilastirmak da sacma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenercag -- 7 Temmuz 2015; 8:16:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Abartma istersen çok daha iyi oyunlar var.

dostum xboxda yok diye mi böyle yazdın :)

şaka bir tarafa hadi ben abartıyorum, konuyu hiç okumadın mı ?

Benim yazdığım aynı duyguları paylaşan bir yığın insan var

Herkes mi abartıyor.

Ayrıca sana bir soru daha; Sen daha önce başka bir oyun hakkında bu tarz konu "etkisinde kalma" açılıp destek aldığını gördün mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 7 Temmuz 2015; 9:38:52 >
  • Katılıyorum. Etkisi bir süre sonra geçiyor ama yine de "yaa çok iyiydi yaa, bi kere daha mı oynasam" a dönüşüyor. Ben PS3'de oynamıştım, bitirdiğimde darmadağın ekran karşısında kalakalmıştım. Tarifi zor bir oyun TLOU. Şimdi PS4'de tekrar oynicam :)

Birşeyler karalamıştım zamanında, meraklısına;
    http://brkshn.com/su-ana-kadar-oynadigim-en-iyi-oyun-the-last-of-us
  • Bu oyunun etkili olmasındaki en büyük faktör kesinlikle müzikleri. o müzikler çaresizliği ve yalnızlığı hissettiriyor. gece odada yalnız da olunca insanın içine siniyor. o yüzden kurtulmak çok zor maalesef. kurtulmayada gerek yok ara ara açar açar oynarım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: puraxays

Katılıyorum. Etkisi bir süre sonra geçiyor ama yine de "yaa çok iyiydi yaa, bi kere daha mı oynasam" a dönüşüyor. Ben PS3'de oynamıştım, bitirdiğimde darmadağın ekran karşısında kalakalmıştım. Tarifi zor bir oyun TLOU. Şimdi PS4'de tekrar oynicam :)

eline sağlık baya uzun yazmışsın keyifle okudum teşekkürler

• - Aç karnımı Last of Us ile doyurdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

quote:

Orijinalden alıntı: puraxays

Katılıyorum. Etkisi bir süre sonra geçiyor ama yine de "yaa çok iyiydi yaa, bi kere daha mı oynasam" a dönüşüyor. Ben PS3'de oynamıştım, bitirdiğimde darmadağın ekran karşısında kalakalmıştım. Tarifi zor bir oyun TLOU. Şimdi PS4'de tekrar oynicam :)

eline sağlık baya uzun yazmışsın keyifle okudum teşekkürler

Okuduğunuz için ben teşekkür ederim.. :)

Benim en büyük korkum, devamının bu kalitede olmaması. Geç olsun hayal kırıklığı olmasın :)

Beni en çok etkileten sezon kıştı. Sonu hariç tabi. Ve her sezon sonunda oyunu bitirdim sandım. Olaylar olaylar sonra bi baktım devam ediyor oyun. :) Bir de çok yavaş geze, geze tadını çıkararak oynadım. Tekrar oynamak aynı etkiyi yaratır mı emin değilim ama kesin oynicam hatta PS4'de daha keyifli olur. Şu an beklemede.. Bloodborne'a sardım da :)

• Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    Naughty dog yapımlarını hep sevdim uncharted te benım için cok iyi bi oyundu
  • Hakkı yenmemesi gereken bir oyun Sony'nin oyun açısından amiral gemisi olabilecek bir exclusive. Ayrıca oyunun sonuna baktığımda 2. Oyunun geleceğini anladım şahsen fakat uncharted'e karşı olan ilgim 4. Oyunun piyasayı dağıtacağını düşünmeme neden oluyor ve ilk 3 oyunun tamamen Türkçe şekilde piyasaya çıkacak olması da Türk Oyuncuların Gönlünde taht kuruyor tabii ki neyse konuyu dağıttmaya gerek yok En çok etkilendiğim oyun max payne 3'dü bir max payne olamaz diyorum şahsen

• Ps4le birlikte aldım bu oyunu. Ps3üm de yoktu yani uzun zamandır konsolda oynadığım ilk oyundu. Üzerine gta5 bitirdim gram etkilemedi. (Kötü değildi etkilemedi sadece gta5 severler saldırmasın) Müziklerini zaten her gün dinliyorum. Sonunda neredeyse ağlatacaktı. Hele o jenerik müziği. Jenerik bitmesin diye diye izledim, dinledim. Böyle bir konu açılmasına şaşırmadım belki ben bile açabilirdim ileriki günlerde. Şu an saçmalıyor bile olabilirim ama bir oyunun beni bu kadar etkileyebileceğini hayatta düşünmezdim o yüzden şu an aklıma geleni yazıyorum. Ve tlou 2 oynamayı çok istesem de bence gelmemeli. Hayal kırıklığı olabilir.

• Oyundaki müzikler beni benden aldı.Müzikler oyunla çok uyumlu olmuş.
  • Daha oynamadım.Bundan sonra alacağım ps4 oyunu o olacak sanırım.
  • Dostum sonuna kadar haklısın hele ilk ps3 de oynayısımda o malum son sahneyı bılırsın simdi spoiler olur yazmayayım Yemin ediyorum orda kalbim nasıl hızlı hızlı carpmıstı aşık olurken öyle carpmaz emınım Ps3 de tam 3 kere bitirmistim 3 hafta öncede ps4 aldım ilk aldıgım oyun gene last of us remasted oldu.Bir kerede ps4 de bitirdim ve şimdi online oynuyorum.Ah o duygulu içimize işleyen sahneleri yok mu hele o müzikleri adamı bitiriyor be usta Kendine oyuncuyum diyen herkesin muhakkak oynaması gereken bir oyun

• Her sahnesi özenle işlenmiş bir oyunu cidden. Beğenmeyenin zevkini sorgulamak bize düşmez ama trolluk olsun diye eleştiren insanlar ayip ediyor. alın oynayin bi şekilde yahu, 17 senedir oyun oynuyorum böylesini gormedim abiler

• ben oyunu ps3 bıtırmıstım ama ps4 DLC Left Behind oynamak ıcın oyunun elımde olması gerek degılmı sadece dlc alırsam oynayamam ayrı degıl yanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gassal89

ben oyunu ps3 bıtırmıstım ama ps4 DLC Left Behind oynamak ıcın oyunun elımde olması gerek degılmı sadece dlc alırsam oynayamam ayrı degıl yanı

Left behind tek başına yeterli (standalone) o yüzden ana oyuna ihtiyacın yok

• Hakikaten Last Of Us oynayan üzerinde sağlam etki bırakıyor ama önüne bakmalısın dostum,sonuçta sen bir oyuncusun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.