Şimdi Ara

Last Of Us'u Keşke Oynamasaydım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
2.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Reclaimed territories map pack online a girince bedava iniyor. Ps3 için en azından bayram hediyesi olmuş oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş imzam der geçerim

• quote:

Orijinalden alıntı: cangk

NaughtyDog'a yakışan bir oyun. Karakterler, ortam falan inanılmaz sarıyor. Ama oyunun bazı bölümleri çok zor.

Gerçekçi modda bitirmiş biri olarak soruyorum. Hangi bölüm mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

quote:

Orijinalden alıntı: cangk

NaughtyDog'a yakışan bir oyun. Karakterler, ortam falan inanılmaz sarıyor. Ama oyunun bazı bölümleri çok zor.

Gerçekçi modda bitirmiş biri olarak soruyorum. Hangi bölüm mesela

Normalde bitirdim. Pek zorlandığım söylenemez ama gerçekçiyi denediğimde özellikle takırdayanlara karşı çok zorlandım ben.

• O zaman Beyond Two Souls veya Heavy Rain'e bir göz at derim.

Asıl film gibi oyunlar onlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metal_Up_Ur_Ass -- 18 Temmuz 2015; 18:36:28 >
  • Maalesef last of us'ı Sevemedim. Acaba bende mi hata var diye düşündüm. Puani 9 ama ben neden göremiyorum dedim tekrar oynadım ama eksikler gördüm ve buz gibi soğudum.Oyunu bitirmedim henüz araba bulmaya yani çalıştırmaya çalıştıkları yerdeyim ama zorla geldim. Acaba zevki sonlarına doğru mu diye düşünüyorum. CD yi çıkarıp mkx cd sini koydum ve onu çıkarıp last of us cd si koymak bana çok zor geliyor.

• EzoBride kullanıcısına yanıt
    Son bölüm de dahil bir kaç bölümde zorlandım normal seviyede. Mermim çok azalmıştı bunun da etkisi vardır. Belki de ben biraz beceriksizim. Ama gerçekçi modda bitirmek ciddi beceri ister helal...
  • Ps3 en son oynayacagim oyun olur.

• Dün aynı hisleri ben de tecrübe ettim. Böyle olduğunu bilseydim oynamazdım. İlk defa playstation sahibi olup direkt bu oyunla daldım ve şu an napıcam diye kara kara düşünüyorum. En kötüsü de denemek için açmıştım bırakamadım ve yurda dönmem gerektiği için aceleye geldi :(

Sen naptın hocam geçti mi etkisi

• yaratıklı zombili oyunları sevmediğimden oynamadım last of us ı kafam rahat
  • God of War, the Last of us, Uncharted, Horizon Zero Dawn, Bloodborne oyunları Playstation ın başyapıtları gerçektende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir başyapıttır. Şuan unutmayı bekliyorum. İlerde tekrar oynayacağım

• Ps4 u bu oyunun sevdasına aldım. İyiki de almışım. Bu oyunun yeri tabiki bambaşka ama bunun sevdasina bu konsolda çok guzel exclusiveler gördük, oynadık. GOW4 ile de cilasini yapicaz artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende konsol yokken arkadaşım emanet verdi oyunlar birlikte. Hayran olmuştum. Şimdi konsol zaten var, oyunu da dün satın aldım, yolda. Haftasonu vuracam dibine dibine nasipse. :)
  • beyler witcher 3 vericem 2. bölge değil. adam last of us verecek değermi sizce ? üstüne para almalımıyım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.