Şimdi Ara

Last Of Us'u Keşke Oynamasaydım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
2.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AnArchyHaOz

Bende mgs den sonra hic bir oyun beni sarmaz diyordum batman fena sardi last of u oynamadim ama hic kotu yorum duymadin

Keske senin yerinde olsam hoca😞mutlaka oyna bu saheseri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santa.Monica

quote:

Orijinalden alıntı: AnArchyHaOz

Bende mgs den sonra hic bir oyun beni sarmaz diyordum batman fena sardi last of u oynamadim ama hic kotu yorum duymadin

Keske senin yerinde olsam hoca😞mutlaka oyna bu saheseri.

• Ilk sahnede kızının vurulduğu sahnede Gözümden YAŞ gelmişti. Oyunun güzelliğini çok güzel özetlemişsin bende last of us dan sonra oyunlardan tat alamıyorum. Uncharted 4 belki biraz yerini alır. Ancak 2 si çıkana kadar bekleyecez :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 kere bitirdim, yine başlamayı düşünüyorum.
  • Ben oyunu bititirdim oyun güzeldi fakat fazla abartıldı fazla değil baya yani

• oyun bitiminde çalan şarkı efsane buhttps://www.youtube.com/watch?v=STyGc4rMOeo&list=PL8ewBDH5ZkrUqmzDJvyIPoUcM8qLsJ2bZ&index=29

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #mosoko -- 10 Temmuz 2015; 13:16:02 >
  • asocial detected.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps3 almaya mediamarkta gitmistim sirf bu oyunu almak icin. Cahilligimi mazur gorun last of us remastered i ps3 teki oyunun devami saniyordum.

Mediamarktaki arkadas madem bu oyun icin aliyorsun ps3 u, ps4 e gelismis grafiklerle geldi diyince ps4 aldim. Su an oynadigim en mukemmel oyunlardan biridir tlou.

Ps konsol sahibi olanlarin kesinlikle elinde bulundurmasi gereken bir saheser.

• Last of Us'ı çok beğendiysen platin kupa almayı deneyebilirsin. Oyunu 5 kez bitirdim ve her oynayışta farklı bir detayını keşfettim. Herkese tavsiyem kesinlikle Gerçekçi zorluğunda bitirmeyi denemenizdir. Oyunun asıl keyfi o zorlukta çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

Last Of Us'u Keşke Oynamasaydım

Arkadaşlar bir oyun için böyle bir konu açmak biraz garip belki ama artık oyunlardan zevk alamaz duruma gelmeme neden olan Last Of Us'un bu etkisinden nasıl sıyrılırım ?

Başlangıcından bitimine kadar insanı büyüleyen, oyunla hiç alakası olmayan yakınlarımı bile sinema izliyormuşçasına ekrana kilitleyen, bitmesin diye her deliğe her köşeye bakarak ilerleten, Ellie ve Joel'in hikayesine sonuna kadar inandıran, atmosferi ve hissettirdiği gerçekçi yalnızlık, çaresizlik hissi ile daha önce başka hiçbir oyunda yaşamadığımız duyguları yaşatan bu oyun yüzünden başka oyunlar sıkıcı gelmeye başladı.

Hele o müzikleri. Vokalsiz, ritimsiz, sadece 1-2 enstrumanla çalınan ana menü müziği. Bu kadar sade müzikler nasıl bu kadar etkiler.

DLC paketi kısacık Left Behind bile efsane. Lunapark sahnelerini, orada verilen eğlenceli hüzün hissini başka oyunda tatmadık.

Peki bunları neden söylüyorum ?

Arkadaşlar çünkü başka hiçbir oyundan zevk almaz oldum. FPS olarak ne COD ne BF4 ne Farcry4 Last of Us'dan sonra beni etkileyemedi. Last of Us'dan sonra en azından sıkılmadan oynayabildiğim tek oyun Bioshock infinite oldu. Ancak o bile Last of Us etkisini hissettirmedi.

Şu anda Last Of Us 2 çıktı sıraya girin deseler; Televizyonda gördüğümde teknoloji ürünleri alma amacıyla sıraya girdikleri için dalga geçtiğim insanların durumuna düşer, gider gece yarısından sıraya girerim.

Benim gibi Last Of Us etkisiyle başka TPS - FPS oyunlarından zevk alamaz hale gelen kişiler var mı ?

The Last Of Us beni duygulandıran oyunun karakterine oyuna beni en çok bağlayan bütünleştiren oyun oldu.Bu oyun inanılmaz bu yüzden ikicinsi gelmesini inanılmaz bir şekilde bekliyorum...Ama Joel ve Ellie olmazsa olmaz... ;) Uncharted 4'ü görünce birde beklentilerim iyice coştu oyunla ilgili...Konu başlığını görünce girip bayağ laf edecektim o nasıl bir başlık oyunu kötüler gibi. :)

• Last of Us'ın tiyatrosu :)) Ellie ve Joel'i seslendiren kişiler tiyatroda ve Tess de var :))

Tam 50. dakikada başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 10 Temmuz 2015; 23:45:01 >
  • US psnde 50 dolar olan oyunu bir siteden dijital kod alarak 13 dolar gibi ucuz bir fiyata sahip oldum. Tek kotu yani turkce altyazi degil. Yanina da left behind ek paketini satin aldim. Sitenin ismini pm atarak ogrenebilirsiniz.

• Heavy Rain'de de o etki var. Zaten The Last of Us, Heavy Rain, Bioshock Infinite ve Rde Dead Redemption'ın oyuncuya hissettirdiği yoğun duygular. Diğer oyunların yavan gelmesi doğal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saint Patrick

Heavy Rain'de de o etki var. Zaten The Last of Us, Heavy Rain, Bioshock Infinite ve Rde Dead Redemption'ın oyuncuya hissettirdiği yoğun duygular. Diğer oyunların yavan gelmesi doğal.

Evet herşey havy rain ile başlamıştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu aldım yazdıklarınız 3 yüzünden oyuna başlayamadım witcher 3 ve battefield hardline oynuyorum witcher 3 ün grafikleri oynanış güzel ama ingilizce oldugu için konuyu anlamıyorum
  • Heavy Rain de çok etkilemişti beni. Hepsini kurtaracağım diye verdiğim o emek heyecan stres falan inanılmazdı.
  • Hocam nerdeyse aynı düşünmekle beraber last light beni daha çok etkilemişti, tlou ise oynadığım en özgün oyunlardan, dlc paketi bile başlı başına bir oyun gibiydi kısa olsa da.

• Şu giriş müziğinin 5-10 saatlik versiyonları yokmu? Olsa da dinlesek
  • Oynarken aynı duyguları hissetmedim desem yalan olur.

• NaughtyDog'a yakışan bir oyun. Karakterler, ortam falan inanılmaz sarıyor. Ama oyunun bazı bölümleri çok zor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.