S

Teğmen
10 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bilgisayarın kasasınin vida yerleri kirilinca parçalara ayırdım. İhtiyacı olanlara parçaları tek tek veya bütün olarak uygun fiyatlardan verebilirim.
Lastik basınç sistemi, ABS’nin tekerlek devir sensörleri ile ortaklaşa olarak çalışır. Lastik basıncının azalması sonucunda ilgili tekerleğin yuvarlanma yarıçapı küçülür ve aynı hızda seyir edilmesine rağmen diğer tekerleklere göre daha hızlı dönmeye başlar. Bu gibi bir durumda sistem gösterge panelinde belirtilen uyarı ikonu sayesinde sizi uyarır. Lastik basıncı sürücü tarafından kontrol edildikten sonra, torpido gözünde yer alan lastik basınç sistemi butonuna basılarak sistem sıfırlanır.

Lastik basıncını yakından izleyen kontrol sistemi bu sayede sürücüye büyük destek sunar. Lastik basınçlarının optimum şekilde tutulması sonucunda lastiklerin kullanım ömrü uzar ve yakıt tüketimi düşürülür
. şeklinde açıklanan sistem aracın lastiğinde hiç hava yoksa hiçbir şekilde uyarı vermiyor. Patlak lastikle 300 metre gittikten sonra farkına vardım ve durduğumda lastik tamamen patlaktı. Yani bu sistem lastik tam patlaksa hiç bir işe yaramıyor. Siz, siz olun, araca binmeden lastikleri kontrol edin derim.
Yeni aldığım aracım için bu işin ehli firmalardan aldığım fiyatlar neticesinde kendime, boya, kaput ve koltuk koruma yaptırmak ne kadar mantıklı diye sormadan edemedim. Çünkü standart uygulamaların 400 TL civarı fiyatı olduğunu ancak bu işlemin 3 ay etkili olduğunu ifade ediyorlar. VİP uygulamalar ise 1500 TL yi buluyor.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 121
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 140
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 814 (Bu ay: 142)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 60 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.