Şimdi Ara

Laptop ve yırtılma problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Laptoptan televizyona görüntü aktarıyorum ve film izlerken yırtılma problemi yaşıyorum. Laptopum dell marka, amd işlemcili, ati ekran kartlı (ekran kartının modeli 4350 olabilir) bir model. Televizyonum 42" Panasonic hd ready plazma. Görüntü ve sesi hdmi-hdmi kablo ile aktarıyorum.
    Daha önce açılan bir başlıkta ekranın hertz ayarını arttırmak ve clone mod kullanmamak (görüntüyü sadece televizyona vermek) önerilmiş çözüm olarak. Ben clone kulanmıyorum zaten onda problem yok.

Problem şurada: masaüstüne sağ tıklayıp görüntü özelliklerinden ayarlara geliyorum. 2. ekranın çözünürlük ve diğer özelliklerini seçmek için 2. ekrana tıklamama rağmen yine 1. ekran seçilmiş gözüküyor. Ne yapsam 2. ekranın ayarlarını değiştiremiyorum. Tabi dolayısıyla hertz'i de artıramıyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Acaba plazma tv'nin driver'ı falan var mıdır? Pek mantıklı gelmiyor gerçi bana ama?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• yardım edebilecek yok mu?
  • 1-ekran kartınızı tam olarak setuplayın
    2-panasonic plazmaların hangi çözünürlülüğü desteklediğini kontrol edin
    3-gerekirse film seyrederken pc nizin çözünürlülüğünü düşürün
    4-film seyrederken mouse yi sğa klikleyin atinin film seyretme ayarları çıkar
    o ayarları kontrol edin çünkü filmlerde ati mükemmel performans verir
    5-başka bir monitorde aynı çözünürlükte tekrar kontrol edin emin olunki basit bir ayardan
    olur atiler problemsizdir
    kolay gelsin
  • neden 2 ekran onu anlayamadım tek ekran yapıp izliyorum ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.