Şimdi Ara

Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
11
Favori
12.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gLam

Hocam benim birsey kanıtlamaya ihtiyacım yok demen cok sacma birsey. Keza bu üründen daha once 200 tane satmış ve orijinal oldugu yuzde yüz garanti durumu yok.

Sizin dedikleriniz pek tutmadı once dediniz ki ürünler yurtdışından geliyor sonra dediniz ki ürünler turkiye üretimi ama etiketleri çıkmış etiketleri çakma. Bunların hepsi olabilir ben sana demiyorum yuzde yüz sahtedir.

Ama dedigim gibi sizin biraz söylemlerinizin değişmesi birazda fotoların gercekten cok çakma duruşu size bunu yapmis olabilir.

Bakın ben gene soyluyorum Emrah'a bir tane urun yollayın orijinal desin yoksa burada insanları inandirmaniz zor

Bende made in France görünce yurtdışı sandım. Üretimin Eren Holding'in yaptığını biliyorum fakat bazen dış ülkerede üretim verilebiliyor. Sonra talep çoğalınca bugün depoya gidip araştırma yaptım ve yanlışımı düzelttim. Ayrıca herşeyi açık açık yazdım ve yazmayada bilirdim. Şu an elimde 4 tane lacoste mevcut kendime aldığım. Yarın İstanbul / Güneşlide olucam yada Bakırköye geçme durumum var. Varsa aranızda o tarafta oturan gelsin haberleşelim ürünlere baksın isterse mağazayada gidelim sonra buraya yazsın sonucu. Ondan sonra merak ediyorum bu baltalamaya çalışanlar ne olucak.
    Size her imkanı sunuyorum orjinalliğini kanıtlamak için :

Elden getiriyim bakın
    Sanalpazarla yollayabiirim bakın.
    Depoya götüreyim orda bakın.

Bu kadar yazmama rağmen PM atanların dışında kimsede demiyor, tamam ben bu seçeneklerden birisini kabul ediyorum. Herkes klavye delikanlısı uzaktan laf yetiştiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acemi85 -- 20 Haziran 2014; 23:27:07 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam urunler orjinal degil, zira Lacosteun oyle bir ambalaji yok.

Seni itham etmiyorum ama galiba sana satan arkadas iyi atiyor ve yediriyor da.

Lacoste magazasi bu urune orjinal diyemez zaten, oyle bir uzmanliklari yok. Bana numune kumas gonder ben sana dokuma sayisindan, kumas hava araligindan inceleteyim. Olan sana oldu, baskasi da ayni kaderi paylasmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayısız Lacoste ürün almış, görmüş ve kullanmış biri olarak konuya açıklık getireyim:

1.En basitinden Lacoste ürünlerinin iç etiketinde lacoste arması olmaz resimlerdekinin aksine ve made in France yazmaz. "Devanlay" yada Devanlay-Eren" yazar.Etiketlerin sonradan eklenmesi gibi bir durumda orjinal ürünlerde böyle birşey olmaz. Zaten sonradan eklense bile neden orjinalinden farklı, sahte ürünlerde görülen bir etiket kullanılsın ki?
     Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL

2.Yine resimdekinin aksine bu etiket orjinalde böyle olmaz. Lacoste arması ve etiketin şekli farklı.
     Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL

1. ve 2. maddede belirttiklerimin aynısını arkadaşımın internetten orjinal diye alıp sahte çıkan ürününde gördüm. Etiketleri resimlerdeki ile tamamen aynıydı. Orjinal ürünlerde dediğim gibi bu etiketler farklı.

3.Arkadaşın mesajındaki 1. ve 2. resimdeki özellikle dış etiketleri ise orjinal duruyor fakat etiket yapmak kolay, imitasyon ürün üreticileri işi ilerletmiş olabilir bilemem.

Son olarak; Arkadaş ürünlerin orjinal olduğunu düşünüyor bu yüzden kötü niyeti yok. Sunduğu geri gönderme, elden alışveriş gibi imkanlar bunu gösteriyor zaten. Fakat satın aldığı aracılık eden kişi kandırıyor kendisini ne yazık ki. Ürünler -çok büyük ihtimalle- kaliteli bir imitasyon. Bende emin olamadım yukarıda yazdığım gibi bazı resimlerin sahte bazılarının gerçek durmasından dolayı. En iyisi elden almak yada aldıktan sonra geri göndermek bir falso çıkarsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroyer333 -- 21 Haziran 2014; 0:23:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: destroyer333

Arkadaşlar konuya açıklık getireyim: En basitinden Lacoste ürünlerinin iç etiketinde lacoste arması olmaz resimlerdekinin aksine.
     Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL

Arkadaşım neden ilk konuyu okumadan yorum yapıyorsunuz? Zaten etiketler sonradan yırtık etiket yerine yapılan Arap ülkelerine satılırken sorun olmasın diye düzenlenen etiketler. Biraz önce dediğim gibi herkes konuşuyor ama kimsede demiyor kardeş gel ben tekstilciyim yada yıllardır Lacoste giyiyorum bakıyım t-shirtlere. Konuşmak kolay ama icraat yok.

• Acemi85 A kullanıcısına yanıt
    Mesajı yanlışıkla bitmeden gönderdim,kusura bakmayın. Editlediğim halini okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroyer333 -- 21 Haziran 2014; 0:08:45 >
  • İş yeri için kum rengi 30-40 adet baskılı yaptırma şanşınız var mı?? Varsa geri dönüş yaparmısınız pm yolu ile ?
    @Acemi86

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Arkadaslar bu urunler sahte bos yere paranizi kaptirmayin.

Oncelikle yurtici urunler degil, Lacoste da turkiyede satilan tum urunler burada uretiliyor, Eren Holding tarafindan, icindeki etiketlerde "devanlay eren" yazar.

Yurtdisi urunler icin ise yine ic etikette mutlaka "devanlay" etiketi olur, artik bunuda kopyaliyorlar, dugmelere, etikete, timsahin dikimine, genel kumas kalitesine bakmak gerekiyor. Lacoste un resimkdeki gibi bir torbasi ve dugmeye tutturulmus kare seklinde bir etiketi yok. Genelde ince uzun dikdortgen seklinde olur orjinallerin etiketleri.

Daha detayli da yazarimda ucaktayim, bana gore orjinal degil, gerisi size kalmis.

ABD' den aldığım Lacoste Polo Yakalarda Designed in France, Made in Peru ve Designed in France, Made in El Salvador yazıyor. İç etiketlerinde ise Devanlay yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

İş yeri için kum rengi 30-40 adet baskılı yaptırma şanşınız var mı?? Varsa geri dönüş yaparmısınız pm yolu ile ?
    @Acemi86

:)

• quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

quote:

Arkadaslar bu urunler sahte bos yere paranizi kaptirmayin.

Oncelikle yurtici urunler degil, Lacoste da turkiyede satilan tum urunler burada uretiliyor, Eren Holding tarafindan, icindeki etiketlerde "devanlay eren" yazar.

Yurtdisi urunler icin ise yine ic etikette mutlaka "devanlay" etiketi olur, artik bunuda kopyaliyorlar, dugmelere, etikete, timsahin dikimine, genel kumas kalitesine bakmak gerekiyor. Lacoste un resimkdeki gibi bir torbasi ve dugmeye tutturulmus kare seklinde bir etiketi yok. Genelde ince uzun dikdortgen seklinde olur orjinallerin etiketleri.

Daha detayli da yazarimda ucaktayim, bana gore orjinal degil, gerisi size kalmis.

ABD' den aldığım Lacoste Polo Yakalarda Designed in France, Made in Peru ve Designed in France, Made in El Salvador yazıyor. İç etiketlerinde ise Devanlay yazıyor.

Arkadaşlar hala etiket demeyin bana...

• numune yolla bakayım orginal mi
  • Acemi85 A kullanıcısına yanıt
    Mesajımda da belirttim. Etiket sonradan eklenmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Diyelim ki oldu, etiketin orjinalinden farklı olması ve sahte ürünlerde bulunanlar ile aynı olmasına ne diyeceksiniz. Mesajımda ürünlerin orjinal olduğunu düşündüğünüzü dolayısıyla sahte ürün satışını kasten yapmadığınızı söylemiştim ama bu gerçek dışı bahanelerinizden sonra pekte iyi niyetli olmadığınızı düşünmeye başladım açıkçası.

Orjinal üründe yaka etiketi böyle iç etikette böyle olur.
     Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL  Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL  Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL
    (devanlay yerine devanlay-eren'de yazabilir, nerden aldığınıza bağlı)

böyle değil
     Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL  Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroyer333 -- 21 Haziran 2014; 0:42:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

numune yolla bakayım orginal mi

Sanalpazar ilanı mevcut. Güvenli e-ticaret sonuçta. İstanbuldaysanda elden bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: destroyer333

Mesajımda da belirttim. Etiket sonradan eklenmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Diyelim ki oldu, etiketin orjinalinden farklı olması ve sahte ürünlerde bulunanlar ile aynı olmasına ne diyeceksiniz. Mesajımda ürünlerin orjinal olduğunu düşündüğünüzü dolayısıyla sahte ürün satışını kasten yapmadığınızı söylemiştim ama bu gerçek dışı bahanelerinizden sonra pekte iyi niyetli olmadığınızı düşünmeye başladım açıkçası.

Herkes profösör olmuş benim satışım şeffaf arkadaş uzaktan konuşmayla olmaz diyorum hala laf anlatıyorsunuz. Gelin bakın alın gidin elden satış yapıyorum daha ne diyim?

• Alacağımdan değil ama ben bile merak ettim konunun sonu nereye varacak dizi gibi takipteyim
  • Az önce evdeki 4 adet Lacoste polo yakaya baktım. Düşünenlerin işine yarar belki.

Boynun arkasında kalan ana etiket kısmında;
    -ürünlerin bır kısmında ana etiketin altında "Designed in france" "Made in xxxx" yazan ayrı bir etiket daha var. (xxxx =peru veya başka yerler)

İçte bel kısmına doğru olan etikette ise;
    - yurtiçinden aldığım ürünlerde "Devanlay - Eren"
    - yurtdışından aldığım ürünlerde ise sadece "Devanlay" yazıyor.

Almayı düşünen ve orjinal olup olmadığını anlamak isteyen arkadaşlar için paylaşmak istedim.
  • İlk mesajdaki resimdeki urunlerden bir teki bile orjinal urun degil ne yazikki. Boyle etiket sokuldu, yerine baska yapildi, yok turkiyede satmak yasak bilmemne ucuz seyler bunlar. Biri size orjinal diye sattiysa fena kaziklamis, yok bilincli yapiyorsaniz zaten burdan ekmek cikmaz.

Sanalpazardan satiyor olabilirsiniz, iade de alabilirsiniz ama bu urunlerin sahte oldugu gercegini degistirmeyecektir. Hele magazadaki hicbir satiscinin bu urunlere orjinal deme sansi yok, onlar sadece kendi urunlerini biliyor, bakiyor kendilisiyle farkliysa sahte diyor. Benim yurtdisindan resmi lacoste magazasindan aldigim, denemek icin Turkiyedeki magazada orjinal mi diye goaterdigim tshirte, sahte diyen o zihniyet zaten bilirkisi olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 21 Haziran 2014; 1:33:49 >
  • quote:

İlk mesajdaki resimdeki urunlerden bir teki bile orjinal urun degil ne yazikki. Boyle etiket sokuldu, yerine baska yapildi, yok turkiyede satmak yasak bilmemne ucuz seyler bunlar. Biri size orjinal diye sattiysa fena kaziklamis, yok bilincli yapiyorsaniz zaten burdan ekmek cikmaz.

Sanalpazardan satiyor olabilirsiniz, iade de alabilirsiniz ama bu urunlerin sahte oldugu gercegini degistirmeyecektir. Hele magazadaki hicbir satiscinin bu urunlere orjinal deme sansi yok, onlar sadece kendi urunlerini biliyor, bakiyor kendilisiyle farkliysa sahte diyor. Benim yurtdisindan resmi lacoste magazasindan aldigim, denemek icin Turkiyedeki magazada orjinal mi diye goaterdigim tshirte, sahte diyen o zihniyet zaten bilirkisi olamaz.

Bunun kumaşına bakıp karar vericek bir babayiğit yok mu?

• Bu eleman bugün yüzsüzlük rekoru kırmaya çalışıyor herhalde, yediği kaçıncı şikayet ve arsızca açtığı kaçıncı konu, hala sıcak fırsatlara yeni konu açıyor, daha da kötüsü kendini çok zeki zannettiği için daha bugün alınmış yeni üyeliklerle de konular açıyor, hala orjinallikten güvenden vs'den bahsediyor, ne yazık ki bazı iyi niyetli ve saf üyeler de bu tip adamlara çanak tutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

Bu eleman bugün yüzsüzlük rekoru kırmaya çalışıyor herhalde, yediği kaçıncı şikayet ve arsızca açtığı kaçıncı konu, hala sıcak fırsatlara yeni konu açıyor, daha da kötüsü kendini çok zeki zannettiği için daha bugün alınmış yeni üyeliklerle de konular açıyor, hala orjinallikten güvenden vs'den bahsediyor, ne yazık ki bazı iyi niyetli ve saf üyeler de bu tip adamlara çanak tutuyor.

Benim ne başka üyelikle işim olur ne de insanlari kandirmakla. Ben 10 yildir bu forumdayim beni bilen bilir. Gidip internet sitesinden lacoste resmi bulup konu açanda senin gibi karşı tarafı taşlayıp kötü imaj yaratmaya çalışan dengesiz bir arkadaş. Yine söylüyorum ne kimseye zorla birşey satiyorum ne de kandirmaya calisiyorum. Elden satışa kadar şeffaf satış imkanı sunuyorum hala sen neyin peşindesin. Burda atip tutacağına gel ürünlere kendin bak ki sonra yazdığın o mesajı düzeltme erdemine sahip olasın. Tabi öyle birşey varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acemi85 -- 21 Haziran 2014; 8:48:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

Mesajım şu ufak köşede dursun.

Hayatımda LaCoste'dan sadece çorap alabildim, o da Morhipo'nun ilk zamanlar verdiği altlimitsiz çeklerle.

Açıkçası bir T-Shirt'e 250-300 TL vermek benim yapıma ters, ama 80-90 TL olabilir.

T-Shirt'ten ziyade gömlek-triko-mont tarzı ürünlerle ilgileniyorum. Daha detaylı resimler gelirse, ona göre kararımı vermek kolaylaşır.

Ek: 3 taksit yapma imkanınız olduğuna göre fiş de kesmek zorundasınız. Diğer siparişlerde de fiş gönderiyor musunuz? Aksi halde başlığın ömrü uzun sürmez.

Antalya da outlet olduğunun farkında degilsin galiba!!

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.