Şimdi Ara

Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
11
Favori
12.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tekstil sektöründe çalıştığım için elimde olan imkanlar dahilinde kaliteli firmaların ürünlerine çok uygun fiyata alabiliyorum. Sürekli kendime almış olduğum Lacoste T-Shirtleri üzerine belli bir komisyon ekleyerek sizlerlede paylaşmak istedim.Ürünler elinize ulaştıktan sonra istediğiniz lacoste mağazasına gösterebilirsiniz. Bedenden veya keyfi olarakta kargo ücreti size ait olarak değişim yapabilirsiniz hiç problem değil. Ürünleri aldığım yere giderek almak isteyenler benimle PM'den iletişime geçebilir.

Aşağıdaki resimdeki ürünler kendime almış olduğum Platinum serisidir.

Sanal Pazar İlanları (%5 komisyonlu):

http://www.sanalpazar.com/urunalin__selacemi85

http://www.sanalpazar.com/Lacoste-Platinum-Polo-T-shirt-100-Orjinal__isp24877644

http://www.sanalpazar.com/Lacoste-Platinum-Polo-T-shirt-100-Orjinal__isp24877640

http://www.sanalpazar.com/Lacoste-Platinum-Polo-T-shirt-100-Orjinal__isp24877274

Düzeltme :.

* Ürünler Türkiyede Eren Holding tarafından üretilen ihraç fazlası ürünler. Kalite aynı hiç bir değişiklik yok.
    * Bu ürünler normalde yurtdışına satılıyor, satılmayanlarda etiketleri yırtılarak bir kısım kişilerce alınıp tekrar genelde Arap ülkelerine toplu satılıyor.
    * Etiketler alan kişiler tarafından yenileniyor. Ürünler orjinal ama etiketler değil.
    * Türkiyede satışı yasak. Fakat Grup şirket üst düzey çalışanlarına bu ürünler el altından satılabiliyor.
    * Ürünler genelde geçen sezonun ürünleri oluyor yeni sezon çok nadir geliyor.

Ben ürünleri kendim alıyorum ve kullanıyorum hiç bir sıkıntıda görmedim. Lacoste mağazasına da götürüp orjinal olduğunun teyidini aldım.

Bugün sizler için bakirkoyde avmnin içindeki lacoste magazasi a gittim. Yanimda kirmizi ve sari lacostelarin yurt disinda arkadasimin hediye getirdigini soyleyip orjinal olup olmadigini sordum. Bana orjinalligini sadece merkeze gonderip anlayabileceklerini soyledi. Israr edip incelemesini rica ettim. Kumas kalitesi orjinal gibi duruyor ama etiketler sahte dedi(zaten bunu belirtmistim) urunun 2 - 3 sezon onceki eski urun oldugunu soyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acemi85 -- 3 Temmuz 2014; 9:16:47 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat iyi ama devir kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • platinium sersinin ne özeliği var hocam
  • İst. da elden alabileceğimiz bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Rind

Fiyat iyi ama devir kötü

Katılıyorum. 2-3 arkadaş alıp yorum yazarsa düşünülebilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atarli ergen

quote:

Fiyat iyi ama devir kötü

Platinum serisi %5 likralı olduğu için vucuda daha iyi oturuyor. Klasik Lacoste a göre ben Platinum Lacoste tercih ediyorum. Fakat şöyle birşey aklınızı karıştırmasın. Lacoste'un her modeli mevcut Classic, Live, Platinum....
    Aslında toplu alım yapmak isteyen olursa 5-6 tane gibi depoya sizleri götürebilirim. Orda istediğiniz ürünü seçip beğenip alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınada 3 taksit yaptırabilirim mağazada. Bu da benden kıyak olsun :)

• Şahsen ben almayı düşünüyorum. Birkaç adetli alımlarda indirim söz konusu mudur? Bedenlere cm cinsinden ebatları ekler misiniz bir de?
  • İstediğin kadar kaliteli al günlük giydiğin zaman ( haftada 1-2 defa ) en fazla 1 sene gidiyor tecrübe ile sabit.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

quote:

Orijinalden alıntı: atarli ergen

quote:

Fiyat iyi ama devir kötü

Platinum serisi %5 likralı olduğu için vucuda daha iyi oturuyor. Klasik Lacoste a göre ben Platinum Lacoste tercih ediyorum. Fakat şöyle birşey aklınızı karıştırmasın. Lacoste'un her modeli mevcut Classic, Live, Platinum....
    Aslında toplu alım yapmak isteyen olursa 5-6 tane gibi depoya sizleri götürebilirim. Orda istediğiniz ürünü seçip beğenip alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınada 3 taksit yaptırabilirim mağazada. Bu da benden kıyak olsun :)

Sadece düz renkler mi var? Daha renkli çizgili, desenli ve slim fit modeller var mı?

• Çok fazla çeşit mevcut. Ben müsait bir zamanda tüm ürünlerin toplu resmini çekip eklerim sizler için. Bedenler cm olarak bilmiyorum ama 4(M) - 5 - 6(L) - 7(XL) - 8(XXL)

• quote:

Ürün elinize ulaştıktan sonra istediğiniz lacoste mağazasına gösterebilirsiniz.

merhaba,

aldığımız ürünü lacoste mağazasına götürüp gösterdiğimizde "orijinaldir" cevabı alacağız anladığım kadarıyla.

ürünler defolu, ihraç fazlası vs. değil yani, doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeranadam -- 20 Haziran 2014; 9:30:09 >
  • depo dediğiniz yer bu ürünleri lacoste a fason üreten firmanın yeri falan mı
  • Gömlek falan yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeranadam

quote:

Ürün elinize ulaştıktan sonra istediğiniz lacoste mağazasına gösterebilirsiniz.

merhaba,

aldığımız ürünü lacoste mağazasına götürüp gösterdiğimizde "orijinaldir" cevabı alacağız anladığım kadarıyla.

ürünler defolu, ihraç fazlası vs. değil yani, doğru mudur?

Aynen öyle hocam defolu değil direk orjinal ürün. Depo dediğim yer herkesin girmeye izni olmadığı bir yer :) Çok detaya girmeyelim arkadaşlar sonuçta izleniyor olabiliriz yakmayalım birbirimizi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: safa34

Gömlek falan yok mu

Gömlek, pantalon, kaban çoğu şey mevcut. Siz görmek istediğiniz ürünleri yazın ben resmini çekerim sizlere.

• Gömlek güzel olur.

• Orjinal gibi görünüyor.arkadaşa pm attım belki depoya gideriz diye

• bizim çarşıda 15tl yürüyerek gidildiğinden kargoda bedava

çadırdaki indirimli fiyattan yeşil olanında varsa L beden alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

bizim çarşıda 15tl yürüyerek gidildiğinden kargoda bedava

çadırdaki indirimli fiyattan yeşil olanında varsa L beden alabilirim

Hocam ben sana 10 TL ye gönderiyim istersen bizim cuma pazarından :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yuyuff

Orjinal gibi görünüyor.arkadaşa pm attım belki depoya gideriz diye

PM e yanıt döndüm. Gidebiliriz.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.