Şimdi Ara

Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
11
Favori
12.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

Mesajım şu ufak köşede dursun.

Hayatımda LaCoste'dan sadece çorap alabildim, o da Morhipo'nun ilk zamanlar verdiği altlimitsiz çeklerle.

Açıkçası bir T-Shirt'e 250-300 TL vermek benim yapıma ters, ama 80-90 TL olabilir.

T-Shirt'ten ziyade gömlek-triko-mont tarzı ürünlerle ilgileniyorum. Daha detaylı resimler gelirse, ona göre kararımı vermek kolaylaşır.

Ek: 3 taksit yapma imkanınız olduğuna göre fiş de kesmek zorundasınız. Diğer siparişlerde de fiş gönderiyor musunuz? Aksi halde başlığın ömrü uzun sürmez.

Antalya da outlet olduğunun farkında degilsin galiba!!

Oradaki fiyatlar ne kadar ki?

(Antalya'ya aylardır gelemedim, orası ayrı... Sigaraya -veya puro- ne zaman başladın?)

• Gömlekler 139-169 arası
    T-shirt ler 99-139 arası

Nautica lar biraz daha uygun fiyatlı.

Zaman zaman takip etmk lazım fiyat değişebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün sizler için bakirkoyde avmnin içindeki lacoste magazasi a gittim. Yanimda kirmizi ve sari lacostelarin yurt disinda arkadasimin hediye getirdigini soyleyip orjinal olup olmadigini sordum. Bana orjinalligini sadece merkeze gonderip anlayabileceklerini soyledi. Israr edip incelemesini rica ettim. Kumas kalitesi orjinal gibi duruyor ama etiketler sahte dedi(zaten bunu belirtmistim) urunun 2 - 3 sezon onceki eski urun oldugunu soyledi.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bence hiç uğraşmayın artık. Burdan size ekmek çıkmaz.

• Pm den bayagi talep var. Herkese hayirli olsun diyelim isteyene her zaman yardimci olurum.

• Bu Lacoste'yi neden bu kadar çok öven var anlamıyorum. Boyner mağazasında Lacoste ayakkabıların timsah armalarına baktım birbirine uymayan timsah figürleri mevcut mesela timsahın ağzındaki dişlerde standart yok.Dikişlerde farklılık var.
  • lacoste t-shirtten anlıyosam orjinal ve çevremde giyen arkadaşlarım çok var ve arkadaşın sattığı modellerin aynılarını mağazadan almıştık.bana kalırsa kesin orjinal
  • Merhaba;

Elden satışların dışında 1 haftada 2 kişi sanal pazar üzerinden ürünleri almış ve %100 memnuniyetle satışları onaylamıştır. Listelediğim yeni ürünlere aşağıdaki linkten ulaşaiblirsiniz.

http://www.sanalpazar.com/urunalin__selacemi85

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.