Şimdi Ara

Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
128
Cevap
12
Favori
10.425
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Giyim - Aksesuar >> Lacoste Platinum Polo Yaka T-Shirt %100 Orjinal İade ve Değişim Garantili = 89 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    114 Mesaj
    Referanslar: 3

Katılım Zamanı
    07 Temmuz 2009

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

Farklı modellerinde resmini ekleme şansınız olursa hem sizin hemde bizim açımızdan daha iyi olur.Bende sipariş geçmek isterim.
    Birde normal lacoste bedeniyle bu platinium bedeni aynı değil mi?

Benin 2 gun once aldigim lacoste 7 numara klasik polo yaka bana boydan hafif uzun geldi 6 numarada biraz dar oldu onun icin platinum 7 almistim likrali o tam oturdu. Boy 1.80 kilo 87 :)

Potqnsiyele gore resim ekliycem arkadaslar

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

Farklı modellerinde resmini ekleme şansınız olursa hem sizin hemde bizim açımızdan daha iyi olur.Bende sipariş geçmek isterim.
    Birde normal lacoste bedeniyle bu platinium bedeni aynı değil mi?

Benin 2 gun once aldigim lacoste 7 numara klasik polo yaka bana boydan hafif uzun geldi 6 numarada biraz dar oldu onun icin platinum 7 almistim likrali o tam oturdu. Boy 1.80 kilo 87 :)

Potqnsiyele gore resim ekliycem arkadaslar

Hocam ben gecen trendyoldan uzun kollu polo yaka lacoste aldım.Boyum 1.87 kilo 91.Orada 5 numara Large gosterıyordu ama sanırım 5 numara bana olmayacak.Sanırım 5 numara medium?
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Arkadaş fatura kesmeyecek ama taksitle aldırırım size diyor orada mecbur fiş fatura verecekler değil mi. Burada da kalabilir sanki...
    11 Ocak 2005

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: merzer

Arkadaş fatura kesmeyecek ama taksitle aldırırım size diyor orada mecbur fiş fatura verecekler değil mi. Burada da kalabilir sanki...
    quote:

Orijinalden alıntı: merzer

Taksiti rica minnet yaptıyorum. Taksit işinede çok bulaşmak istemiyorum. Sanal pazar gibi bir imkan var zaten. Gerekirse siz gelir orda ürünleri beğenirsiniz ben nakit alırım sanalpazara koyarım siz taksitli alırsınız özel satışla. Daha napıyım :)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Katılım Zamanı
    22 Ocak 2010

Arkadaşın yazdıkları ve üslubu oldukça hoşuma gitti. Burası yakında insan kaynar, kısaca değerlenecek bu başlık
  • Çavuş
    78 Mesaj
    Katılım Zamanı
    11 Ocak 2005

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: motherannorthe

Arkadaşın yazdıkları ve üslubu oldukça hoşuma gitti. Burası yakında insan kaynar, kısaca değerlenecek bu başlık
    quote:

Orijinalden alıntı: motherannorthe

Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Benim bazı ürünleri uygun fiyatlı alma gibi bir imkanım varsa ve bunu da ticari kazanca çevirebiliyorsam ayrıca ben kazandığım halde sizde çok uygun fiyata görerek, deneyerek hatta olmazsa değiştirerek 250 TL lik ürünleri 89 TL ye alabiliyorsanız ne mutlu donanımhaber ailesine :) Aslında konuyu açarken depoya götürme gibi bir niyetim yoktu fakat gelen talepler buraya yönlendirdi. PM le ulaşan arkadaşları uygun vakit sırasına göre iletişim bilgilerini vererek depoya götürmek için sıraya alabilirim :)

• Çavuş
    54 Mesaj
    Katılım Zamanı
    24 Mart 2007

Durum
    Forumda değil

alacak olanların yorumunu bekliyorum
    |
    |
    Referanslar: 15

Katılım Zamanı
    30 Aralık 2013

N11'e koyma şansınız var mı?
    11 Ocak 2005

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: DexterMorgan2p0

quote:

Orijinalden alıntı: emre4171307

Malesef n11 e koymak için şirket olmak ve ücret ödemek gerekiyor diye biliyorum.
    |
    |

Katılım Zamanı
    16 Mart 2005

Durum
    Forumda değil

Fotodaki tshirtten istiyorum, 5 beden.

Referanslarım; kerub x4 / necat / ataruz / DarthVaderRSi x2/ shbndn / jedah / ironpumb / buzmavili / ozzyouz x2/ eorhan83 / xpress / feyt180 / eagle66 / @coyote / devil_bozzo / eczaneonline / Rockford Fosgate x2/ lacrymatoire x5 / hiickimse / irfun4ever / kartal3457 x6/ sishli / andar / muhamedda / ahmeteyup / visor x2/ OğuzK / turkcracker x3/ berataktepe / shanke x2/ bloodymoon1907 / malcomgerenimo / delon / nurmuhammed / yavuzkumral / coskunkumral / AMFİBİ / GaMeLeCtROniCa / Acizim / muhtar5 / ahilgaz x2/ teskocu x3
    olumsuz referansım: Batuhan Bayazıt (Verdiği sözü tutmadı bana zararı 350ytl),wyzonline (çocuk+küfürbaz),individual
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Referanslar: 14

Katılım Zamanı
    13 Ağustos 2008

Durum
    Forumda değil

İyi günler,
    Öncelikle belirtmeliyim ki polo t-shirtte favori markam Lacoste ve evde birçok çeşit Lacoste t-shirt'üm var. Urunlerle ilgili kafamda birkaç soru işareti var. Kesinlikle amacım satışı baltalamak veya size herha gi bir şey ifade etmek değil.
    1- Lacoste'un Platinium Edition adında ayakkabı modelleri var ancak ben hiç t-shirt modeli olduğunu duymadım. Lacoste'un benim bildiğim polo t-shirtte 4 farklı çeşiti var. Bunlar:

A) Regular Fit
    B) Stretch Fit
    C) Slim Fit
    D) Standart Fit

İnternette biraz araştırmama rağmen böyle bir kesime denk gelemedim. Acaba lacoste'un kendi sitesinden bu model ile ilgili örnek verebilir misiniz?

2) Verdiğiniz fotoğraflardaki etiketler gumuş/siyah renk. Eğer bu platinum serisinin bir özelliği değilse Lacoste'un etiketleri beyazdır. Yukarıda verdiğim 4 kesim tshirte de baktım ve hepsinin etiketi beyaz renk. Açıkçası gri renkte etiketi görünce şaşırmadım değil.

Bilgilendirme için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    78 Mesaj
    Katılım Zamanı
    11 Ocak 2005

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

İyi günler,
    Öncelikle belirtmeliyim ki polo t-shirtte favori markam Lacoste ve evde birçok çeşit Lacoste t-shirt'üm var. Urunlerle ilgili kafamda birkaç soru işareti var. Kesinlikle amacım satışı baltalamak veya size herha gi bir şey ifade etmek değil.
    1- Lacoste'un Platinium Edition adında ayakkabı modelleri var ancak ben hiç t-shirt modeli olduğunu duymadım. Lacoste'un benim bildiğim polo t-shirtte 4 farklı çeşiti var. Bunlar:

A) Regular Fit
    B) Stretch Fit
    C) Slim Fit
    D) Standart Fit

İnternette biraz araştırmama rağmen böyle bir kesime denk gelemedim. Acaba lacoste'un kendi sitesinden bu model ile ilgili örnek verebilir misiniz?

2) Verdiğiniz fotoğraflardaki etiketler gumuş/siyah renk. Eğer bu platinum serisinin bir özelliği değilse Lacoste'un etiketleri beyazdır. Yukarıda verdiğim 4 kesim tshirte de baktım ve hepsinin etiketi beyaz renk. Açıkçası gri renkte etiketi görünce şaşırmadım değil.

quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

İyi günler,

A) Regular Fit
    B) Stretch Fit
    C) Slim Fit
    D) Standart Fit

Merhaba;

Bende bu soruları depodaki arakadaşa iletip en kısa zamanda cevaplayacağım.

• Binbaşı
    1594 Mesaj
    Referanslar: 125

Katılım Zamanı
    11 Haziran 2006

2 Not

Bu Lacoste işinin uzmanı var forumda Skywalker gelsin bakalım bir yönlendirsin bizi.

Ürünler Türkiye'de üretim olma şansı yok. Eren hariç Türkiye'de Lacoste'a ürün yapan yer yok.

Bunlar büyük ihtimalle yurtdışından gelen ürünlerdir. Eğer orjinalse hiç sorgulanmadan alınabilir fiyat çok çok iyi.

Urunun orjinal olup olmadıgını en rahat şekilde DÜĞME'den anlayabilirsiniz.

Lacoste tshirtlerde düğme kırmanız pek kolay değildir. Parçalanır ama kırılmaz.

Ben kendimi ateşe atabilirim konu ile alakalı 1 adet alıp orjinallik bilgisi verebilirim. Ancak buradaki herşey klasik üretim yani bize yeni sezon ürünler verebilirseniz (Bunların taklit edilme süreleri çok daha uzun suruyor) O zaman daha net bilgi verebiliriz buradaki herkese.

Ama SKYWALKER'ın ben fotodan da anlayacağına inanıyorum.

Türkiye'de Lacoste da çalışanlar dahil onun kadar bilgili değildir bu konuda.
    |
    |
    Bahsedilenler: sky__walker

• Onbaşı
    27 Mesaj
    Katılım Zamanı
    21 Eylül 2007

Ben de ürünün orijinalliği kesinleştikten sonra, depodan farklı çeşitlerde, görüp deneyerek almak isterim

|
    |
    Acemi85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    10 Ekim 2011

4 Not

hocam acil gelmelisin
    |
    |
    Bahsedilenler: sky__walker

Katılım Zamanı
    30 Aralık 2013

Orijinalliği kesinleşirse 1 adet almayı dusunuyorum
    |
    |

Katılım Zamanı
    13 Ağustos 2008

Durum
    Forumda değil

Analiz sonrası beni de bilgilendirir misin?

|
    |
    Bahsedilenler: gLam , sky__walker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    14 Eylül 2006

Durum
    Forumda değil

Urunler orjinal degil. Musait bir zamanda daha detayli aciklarim.

Referanslar: overandunder *2, hhcihan, enihat, guneyonur, superms, MuratBayrakçi, casberg*2, hell line, japonozan11*3, levihakan, Weycell 61, darkd66, stoness, ogayhan, NoPRoBLeMtr*3, cemfrost, mertyucel1905*2, kurban50, Jackal78, tansu_zidane, bynedim*3, golgemann, Nosferatu`, FrEaK_BaRoN, akh3737, afowos, hiickimse*2, guven35, labrie, java, hiteknoloji*3, SCoRPioN ®*3, atsuma, cerbe, gateway_15, Dj Peace, cLnmcry, ertugbilgin, Sahin Abi, dr.amon, ASTRAnjoy,MENEME2002*2, zeemax, dimni*2, smooth23, yosunkaya, WebEX, isa6n, Lacrymatoire*2, @uiKSilveR, yilmazeest, pasha_kubilay *4, oceancaptain, [email protected]@N, Oguzk, Tigra, rotasmmm, pashha27, dragonstory, bukalemuns, ignatius, WanDoGa, ((UGUR))*2, tansel, [email protected]@r, anil92, Lanore, BUGATTI, MytHoLoG, nevzat78, cydonia, sakgoz79, ankara1234 Hiçbir Sekilde Tavsiye Etmediklerim: icebergmetii, factotoum, gokhan1903bjk, @dministrator, yetter, erayee, criminal73, sayims, marins, noin
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Referanslar: 14

Katılım Zamanı
    13 Ağustos 2008

Durum
    Forumda değil

Link alabilir miyim? Çok güzelmiş.

|
    |
    FaBeRgE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    16 Temmuz 2010

11 Not
    lacoste jelatin paketlemesi kulaniyormu ?
    |
    |
    27 Ocak 2012

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

kanıtlasanız alanlar da alıcaklar da kazıklanmasa
    |
    |
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.