Şimdi Ara

KZ ZSN (1DD-1BA) (14-18dolar arası) Kulak içi kulaklık incelemesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
13
Favori
36.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Devilmaybad

ZSN ile C100 karşılaştırılamaz bile

Tabii ki ZSN.
    çok teşekkür ederim..kısa bir soru lütfen cevap verin bak ben okdr yazdım

Hocam basslar nasıl jbl x100sı'den daha iyi değilmi
  • GOGOMEZ kullanıcısına yanıt
    Bassları daha iyi tizleri daha parlak genel olarak daha üstün bir kulaklık işte. İlk sayfada diğer arkadaşlar da yazmışlar genel olarak nasıl bir kulaklık olduğunu. Sizler de alın deneyin pişman olmazsınız kesinlikle.
  • arkadaşlar kulaklık alacağım sizce kz zsn mi yoksa kz zst pro mu özellik olarak karşılaştırınca zst pro daha iyi gibi gözüküyor ama emin olamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc 10 dan kalan kulaklığım bozulunca kulaklık arayışına girdim ve konuya denk geldim. Açıkcası baya kararsızdım ama konuyu okuyunca ed12 almakdan vaz geçip zsn aldım.Bu hafta içinde elime ulaşır heralde. Çabuk gelsin dye teknostore dan söyledim.
  • Bu son vergi muafiyetinin kalkması durumundan sonra nereden alıyorsunuz kulaklıkları? Almayı düşünüyorum ama teknostore %50 üzerine koymuş fiyatın.

Eski bir kz zs3 kullanıcısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 29 Mayıs 2019; 19:15:28 >
  • Zsn pro geldi bugün, zaten kz kullandığımdan kaliteli olacağını biliyordum, gayet iyi ilk izlenimim de

• skom kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız, vergi çıktı mı? Hayırlı olsun.

Acaba rahatlık konusunda yorumunuz var mı? Kullandıysanız ZS3'le kıyaslayabilir misiniz bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Friedrich0

Nereden aldınız, vergi çıktı mı? Hayırlı olsun.

Acaba rahatlık konusunda yorumunuz var mı? Kullandıysanız ZS3'le kıyaslayabilir misiniz bu konuda?
    Hocam n11den aldım ben.

zs3 kullanmadım

• Merhabalar konuyu gördüm geldim :)

Kz kulaklıklarını çok araştırdım fakat deneyemediğim için bana uygun olanı bulamadım kz kulaklıklarını sahnede monitör olarak kullanacağım bas gitaristim benim için en iyi model sizce hangisidir

Bas gitarist olduğum için davul ve kendi enstrümanım daha ağırlıklı bir ses verecek kulaklıklara en iyi sesi hangi modelden alırım ?

• mutu07 hocam merhabalar. Uzun süreçli IEM incelemelerime dayanarak KZ ES4 ve KZ ZSN modelleri arasında kaldım. KZ ZSN, KZ ES 4'ten daha iyi bir model midir? Hangisini tercih etmeliyim? Lütfen yardım edin :) . İyi günler dilerim.
  • Zs3 kullanıp zsn'ye geçmeyi düşünen varsa durmasın :) Konfor açısından çok fark var, zs3'e göre çok küçük bir kulaklık zsn. Ses olarak da başarılı.

Bazı şarkılarda bassları biraz abartıyor sanki kulaklık Ama bunu sadece bilgisayarda dinlerken yaşıyorum. Telefonda problem yok. Özellikle bir şarkıda problem seviyesinde ve bozuk bir bass var, dediğim gibi sadece bilgisayarda dinleyince. İlginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 12 Haziran 2019; 16:15:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler buradan mı alıyoruz nereden alıyoruz kulaklığı? :)https://tr.gearbest.com/earphones/pp_009674864900.html?wid=1433363#goodsDetail
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Kz es4 ve kz aptx bluetooth modülünü bir arada test ettim gecikme söz konusu değil

• TheFatality T kullanıcısına yanıt
    Bende şu an kz es4 var. Bende almadan önce kz es4 ve kz zsn arasında çok gittim geldim. Aşağıdaki sitedeki incelemelere güvendiğim için hakkımı es4 ten yana kullandım. Aslında sitede es4 ve zsn bir konu dışında aynı puanları almış. Tek fark zsn nin dışarıya biraz daha fazla ses vermesi. Kz es4 o siteye göre en iyi 11 inci kz zsn de en iyi 12 inci kulaklık. Site:

http://www.thephonograph.net/scores-comparison/

Not: Puan sıralamasını ortalama puan (average) sekmesine tıklayarak yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise.blue -- 28 Haziran 2019; 11:16:25 >
  • JMaharaja kullanıcısına yanıt
    Aliexpress te daha uyguna bulabilirsin

• whipls W kullanıcısına yanıt
    Kz zst pro kullanmadım ama kz zst kullanmıştım. Kulak tırmalıyordu adeta. Belki pro da bu sıkıntıyı çözmüşlerdir. Benim fikrim kz nin hep güncel versiyonlarını almanız. Çünlü kz güncel versiyonlarında genelde eski hatalarını düzelterek yeni modeller çıkarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: turquoise.blue

Kz zst pro kullanmadım ama kz zst kullanmıştım. Kulak tırmalıyordu adeta. Belki pro da bu sıkıntıyı çözmüşlerdir. Benim fikrim kz nin hep güncel versiyonlarını almanız. Çünlü kz güncel versiyonlarında genelde eski hatalarını düzelterek yeni modeller çıkarıyor.
    Kz Zsn Pro aldım yeni üyeliğe 2$ indirim kuponu ile 69.99TL'ye mal oldu. 10 gün oldu kargoda henüz, heyecanla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JMaharaja -- 28 Haziran 2019; 11:26:32 >
  • JMaharaja kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. ben es4 alırken zsn pro yoktu, görmedim. bahsettiğim güncel model mevzusuna göre güncel model almışsınız o zaman. alıp deneyimlediğinizde burada görüş belirtmeyi unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise.blue -- 28 Haziran 2019; 11:42:10 >
  • Teşekkürler güzel inceleme olmuş link atarmısın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turquoise.blue

hayırlı olsun. ben es4 alırken zsn pro yoktu, görmedim. bahsettiğim güncel model mevzusuna göre güncel model almışsınız o zaman. alıp deneyimlediğinizde burada görüş belirtmeyi unutmayın.
    Brainwavz r1'e göre bir kıyaslama yapıp paylaşacağım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.