Şimdi Ara

Kyk Kredi Borcunu Toplu Olarak Ödeme (ATM ve İnternet Üzerinden) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
8
Favori
207.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ödemem gereken öğrenim kredisi var.

Çağrı merkezini aradığımda; ana para ve borç görünmüyor dediler. Ödeme planlaması için dilekçe yazmam gerekiyormuş? İnternet şube/Atm de hata veriyor.

Çağrı merkezini 1-2 kez daha aradım birisi sistemde sorun var galiba vs dedi. E-devlet üzerinde ana para ve borç 0.00 olarak görünüyor. Eskiden yazıyordu aldığım miktar.

Benzer durumla karşılaşan oldu mu?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stresstest -- 30 Eylül 2017; 1:0:44 >
  • ödemelerimi yapmaya başladım. 3. taksiti ödeyeceğim. ödeme başladıktan sonra indirim hakkı olmuyormuş. bununla ilgili yapılacak bir şey var mıdır? erken ödesem yine de düşmeyecekler mi?
  • sekaist kullanıcısına yanıt
    Beyler günaydin,

Netten kontrol ettigimde kyk geri odemesine eylulde baslayacagim amcak bazi sorularim var.

Eylulde direkt ziraat atm sine gidip para yatirmaya mi baslayacagim yoksa eve tebligat geldikten sonra mi ?

Odeme plani her ay odeme seklinde mi 3 ayda 1 odeme seklinde mi oluyor ?

Vergi mudurlugune yada devletin baska bi kurulusuna gidip faiz sildirme yada indirim vb yapmis bazi kisiler. Bu nasil yapilabilir,nereye gidip nereye basvurmak gerekir ?

Kisaca geri odeme sureci ADIM ADIM nasil oluyor,aydinlatir misiniz ?

Ilgilenenlere tesekkurler,iyi gunler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konu ile ilgili özelden birçok mesaj geliyor. Zaten üzerinden epey zaman geçmiş, öyle ki yükseklisansım bu sene bitiyor ve ogrencilkle bir alakam da kalmıyor. Şu an ne kredi ne de burs alıyorum. Bu yüzden sorularınıza cevap vermem zor.

Bu konu lisans kredisini ödemeden kaynaklı sıkıntıdan dolayı yol gösterme amaçlı açılmıştı. Ama görüyorum ki bir çok soru var insanların kafasında. Ancak bunların muhatabı ben değilim, KYK kurumu ve personelidir.

Sorularınıza şu aşamadan sonra cevap vermem mümkün değildir, ne oldu ne bitti haberim bile yok kurumla ilgili.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.