Şimdi Ara

███ KUŞCU ███

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kuşlarla konuşup onları yönlendiren esrarengiz adam zengin oldu.

Çılgın bir ABD'li, kuşlarla sohbet ediyor! Bu yeteneği sayesinde kasabalara dadanan kuşları bölgeden uzaklaştıran esrarengiz adam, her yıl milyonlarca dolar kazanıyor

███ KUŞCU ███

'Kuşmen' köşe oldu

Hiçbir alet kullanmıyor
    ABD'nin Illionis Eyaleti'nde duyanları şaşkına çeviren olay... James Soules, babasından öğrenmiş olduğu gizli bir yöntemle kuşları anlıyor ve onlarla sohbet edebiliyor. Bu sayede, eyaletteki birçok kasabaya dadanan on binlerce kuşu konuşarak bölgeden uzaklaştıran Soules, hatırı sayılır bir servetin de sahibi oldu. Peki Soules, kuşları bölgeden kaçırmayı nasıl başarıyor Soules, hiçbir teknoloji aletinden yardım almıyor. Sadece kuşların olduğu bölgeye gelen Soules, yüksek bir ağacın tepesine çıkıyor ve kuşlarla ilginç bir ses tonuyla konuşmaya başlıyor.

SIRRINI AÇIKLAMIYOR
    30 ila 45 dakika süren bu konuşmalardan sonra, bölgedeki kuşların hepsi toplu bir şekilde göç ediyor. Birçok belgesel kanalı, Soules'a bunu nasıl başardığını açıklamasını istiyor. Fakat çılgın Amerikalı, bunu kesinlikle söylemiyor. 'Soules Bird Repellent Co.' adlı bir şirket kuran ve oğluna da kuşlarla konuşmayı öğreten Soules, özellikle son 3 yılda 5 milyon dolara yakın bir para kazandı. Decatur Belediye Başkanı Paul Osborne, 'Her ne yapıyorsa, kuşlar gidiyor; şaşırtıcı olan bu! Onun sayesinde, uzun süredir kasabaya kuş gelmedi. O çok özel biri' dedi.

KAYNAK 1

KAYNAK 2

KAYNAK 3

• benim kuşlada konuşurmu acaba8HEMEN BAŞKA YERLERE ÇEKMEYELİM )
  • Akşam üstü tayfası da okusun bakalım.
  • çok ilginç..
  • o yetenek bende olsa keşke erbakanın dazlak kafaya kondururdum kektirirdim onları başbakan olduğuna pişman ederdim
  • acaba kuşlara ne söylüyor,
  • quote:

Orjinalden alıntı: Triquetra

acaba kuşlara ne söylüyor,

Çok ilginç di mi? Benim kuş sevdam olduğu için (evde yeni doğmuş 4 yetişkin 2 toplam 6 kanaryam var ) çok farklı geldi. Büyük ihtimal konuşmuyor bence kuşların göç ve/veya tehlike anındaki seslerini taklit ediyor. Konuşuyorsa çok fena bir durum
  • eger konusabiliyosa sadece kuşları kacırarak degil daha bircok sekilde büyük servet sahibi olabilir.
  • hıh bu adamın gelini olucaammm... :)
  • adamın yeteneği bu heralde
  • İlginç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.