Şimdi Ara

Kumtel 70 Lt Fırın Turbo Fırın (BİM 2Agustos) 349TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
3
Favori
29.919
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bim.e 349 tl'ye Kumtel 70 litre iç hacimli fırın geliyor.
    2 Agustosun aktüel ürünü.
    ÜRün Kumtelin ikizi Luxell KF9345 ile aynı. Sadece N11'de görebildim. fiyat 550Tl civarı görünüyordu.
    Yanına birşeyler daha kombolanabilirse ideal bir fırına benziyor. peşin fiyatına 6 taksitte var.
    Ekleme: Bonus Flaş ile kampanya birleştirme yapılıp daha uyguna alınabilir.

ürün resmi:

Kumtel 70 Lt Fırın Turbo Fırın (BİM 2Agustos) 349TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_nisay -- 24 Temmuz 2019; 0:13:13 >

• fırını aldım arkadaşlar. çok şık bir fırın. Eşimle birlikte 2 Bim.de bekledik ancak gördükki eskisi gibi ragbet yok.
    İlk incelemelerde gayet hoş bir ürüne benziyor. ısıtması güzel ancak birşey pişirilmedi daha . ön ayagı eksik cıktı kutudan. kumtel servisini aradım anlattım. birhafta 10 gün içerisinde ürünün ayagı gelecek dediler. iade etmek istemedim gerçekten hoşumuza gitti. ürün yeni üretim o yüzden elimizde parçası yok fabrikadan gelecek denildi.
    detaylı incelemeyi eklerim. 6 taksit yaptım bonusa. ek bonus geldimi takibini yapmadım henüz.

• kumtel ve luxell den ne aldıysam memnun değilim. ama moodeller yeni heralde bilmiyorum. benimkisi önyargı artık
  • 70 lt diye bunu 350 ye alacağına,, 430tl ye samsung 23lt almak sizin yarariniza olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal firin vs mikrodalga firin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga almayı çok istiyorum ama alırsam da her gün kuzu çeviririm yaaaaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Bu fırında öyle çevirme vs yapmak pek mantıklı degil acıkcası. 15 tl ye satılan tavuk çevirmeyi evde yapmak için 20 tl elektrik harcayabilirsin. ancak fırın geniş.
    Ayrıca 23 litrelik fırınla mukayese etmenin mantıklı oldugunu düşünmüyorum.
  • Sizin bahsettiginiz mikrodalga fırın kuvvetle ihtimal.
  • Bunun neresi 70 LT yahu? 70 Lt normal büyük fırınlar değil mi? Bu mini fırın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_nisay

Bu fırında öyle çevirme vs yapmak pek mantıklı degil acıkcası. 15 tl ye satılan tavuk çevirmeyi evde yapmak için 20 tl elektrik harcayabilirsin. ancak fırın geniş.
    Ayrıca 23 litrelik fırınla mukayese etmenin mantıklı oldugunu düşünmüyorum.
    hocam 15 liralık çevirme nirde
    boşu boşuna her gün popeyes ın avuç içi kadar menülerine 25₺ veryoz

• Kumtel,luxell,sımfer vs. fırınlar pişirme konusunda 5 para etmez.Şimdi itiraz edenler çıkar illaki de ,herkes herşeyi anlayacak diye birşey de yok.Tavsiye edilmez. Beko-Arçelik-Bosch-Sıemens tavsiye edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szymek61 -- 24 Temmuz 2019; 19:24:0 >
  • szymek61 S kullanıcısına yanıt
    Aynen zaten satılmadığı için ekle bi tavuk şiş extra bişiy bizim millet meraklı böyle şeylere hemen balıklama atlar düşüncesiyle bu tür ürünleri çıkarıyorlar

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Sen hayatta ona o parayı vermezsin
  • en uygun 40LT fırınlar 260-280 TL bandıydayken bu kapasitedeki bir fırın iş görür gibi geliyor bana. 350TL birde bonus kart kampanyası kombolayabilirsem cumaya alacagım ürünü.
  • ekleme: ürünün başka hiç bir yerde emsalinin olmaması ayrı bir mevzu.
  • turbosuz olanından var evde pişirmesi başarılı yalnız çok kurutuyor yemekleri, özellikle tavuk yaparken dibine su bol kovmak gerekiyor tavanın, turbolular bu açıdan daha iyi kurutmuyor, şuan aklım olsa turbolusunu alırdım
  • Simfer almıştık bimden 40 litre çok memnunuz.Acaba bunda alt üst iki tepsi pişiriliyor mu aynı anda ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu ürünün başka yerde satış
  • bu ürünün başka yerde satışını bulan link atabilirse
  • Ekmek-Köfte ilişkisi idareten bekar işi diyebileceğimiz ürünler kumtel vs , luxell 13575 fırın aldık 130tl malzeme kalitesinin iyi olmadığını görüyorsun ama fiyatına göre idare eder pişirmeside geç sürmüyor.

İyi olarak yazdığın markalar arasında arçelik fırınlar 600-700tl bandında , siemens vs en az 1000+tl aynı segment ürünleri değiller biri symbol diğeri talisman vs...

• Geçen sene indirim + kodu vs luxell börekçi fırını 125 liraya almıştım. Çok memnunum. Şuan 280 lira en ucuzu

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.