Şimdi Ara

Kullanıcı İmzaları Güncellemesi ve Yeni Özellik.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanıcı imzaları artık default olarak, kullanıcı adı üzerinde mouse ile bir saniye kadar bekledikten sonra açılan pencerede görünür olacak. Aynı pencerede yeni özelliğimiz olan "Kullanıcı Kartı" da mevcut.

Kullanıcı Kartı, ilgili üyenin Üye ID'si, mesajlarının totalde ne kadar beğeni aldığı, profiline kaç kişinin ziyaret ettiği gibi bazı istatistik bilgilerini barındıracak.

Ayrıca kullanıcıya bu kart üzerinden özel mesaj gönderip, takip edebilecek veya not ekleyebileceksiniz.

"İmzalar eski yerinde görünsün" diyen arkadaşlar için profil ayarlarına eklediğimiz bir özellik ile imzaları eski konumunda ( Mesaj altı) görebilmek mümkün olacak.

Her türlü soru, sorun, öneri için konu altına mesaj atabilir veya bana özelden ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

• Hocam merhaba.

Yeni özelliği hemen deneyelim bakalım nasıl olmuş. Elinize sağlık.

Hocam bu arada, sizi bir konuda etiketlemiştim, bildirimlerinizi kontrol eder misiniz rica etsem? Kullanıcı İmzaları Güncellemesi ve Yeni Özellik. (Yeri değil biliyorum, özür dilerim.)

• Hocam selamlar. O seçenek ben de yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Hocam selamlar. O seçenek ben de yok.

Konuyu önceden açtım az önce yayına aldık özelliği. Şuan görünür olması lazım.

Diğer konuya da bakacağım şimdi. Her zaman her yerde Kullanıcı İmzaları Güncellemesi ve Yeni Özellik. 

• Gereksiz bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

Gereksiz bence

ayarlardan kapatabilirsiniz.

• hocam reddit gibi herkesin mesajlarını sırayla gösterme özelliği de gelsin

bunun gibi

• Ben hızlı davranmışım. Kullanıcı İmzaları Güncellemesi ve Yeni Özellik.  Kullanıcı İmzaları Güncellemesi ve Yeni Özellik. 

Denedim hocam güzel olmuş elinize sağlık. Kullanıcı İmzaları Güncellemesi ve Yeni Özellik. 

• İyiymiş ben beğendim

• Milletin imzasını önemsemiyorum. Sayfada gereksiz yer kaplıyor. Bu yüzden imzaları kapatmıştım. Şimdi herkes varsayılan olarak imza görmeyecek. daha iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theJuDGe_41 -- 21 Ocak 2021; 16:38:22 >
  • iyi olmuş çünkü 1 yıldır forumdaki boşluklar düzgün çalışmıyor, 1 satır boşluk bazen 2-3 satır gözüküyor. imzalar da çöp oluyor haliyle

• imzayı kaldırmışsınız basitçe. asıl olayı yazdığımız cevapların hemen sonrasında görünmesiydi.

kart olayı güzel olmuş fakat sanırım maus nickin üstüne gelince istek göneriliyor ve dönüş alındığında kutu çıkıyor. yani aslında o kutunun çıkması 2-3 saniye alıyor (en azından benim internet için). 1 saniye sonra direkt kutunun çıkması ve bi loader simgesi bassanız dönüş gelene dek daha iyi olurdu bence.

• forum operada aşırı ram tüketiyor. forum sekmesi açıkken fanlar devreye giriyor, başka sekmeye geçersem fanlar kapanıp pc rahatlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

forum operada aşırı ram tüketiyor. forum sekmesi açıkken fanlar devreye giriyor, başka sekmeye geçersem fanlar kapanıp pc rahatlıyor.

hmm buna bir bakalım teşekkürler dönüş için

• Öncelikle ortada bir çalışma var ve elinize sağlık. Profil ile alakalı bilgiler kısmı güzel olmuş.

Ancak imzalardaki amacı tam olarak anlayamadım? Sayfaların daha hızlı yüklenmesi veya çeşitli kısımlara binen yüklerin azalması vs. ? Zira imzalara gelene kadar başka daha önemli birçok çalışmanın olduğunu düşünüyorum. Yeri geldiğinde bunları bazı çalışma arkadaşlarınız ile paylaşmaya gayret ediyorum. Akabinde normal imza kurallarının, nick kısmındaki versiyonu için ayrı bir revizesi olacak mıdır?

• Kullanıcı İmzaları Güncellemesi ve Yeni Özellik.

Ben beğendim güzel olmuş eline sağlık Kullanıcı İmzaları Güncellemesi ve Yeni Özellik. 

NOT : Şu resim işini çözmedin , mini sürümden img li konu açıyorum bu yuzden Kullanıcı İmzaları Güncellemesi ve Yeni Özellik. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 24 Ocak 2021; 19:10:26 >

• Muten Baba kullanıcısına yanıt

Resim işi mobil ve diğer sürümlerde sıkıntı bir süredir. Desktop kullanımda sıkıntı yok.

• Benim + sayısını yanlış gösteriyor olması dışında bir sorununu göremedim :)

• REDSTONE kullanıcısına yanıt

Uzun süredir foruma inceleme girmedigin belli , gir de gör zulümü Kullanıcı İmzaları Güncellemesi ve Yeni Özellik. 

Konu düzenlenemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Uzun süredir foruma inceleme girmedigin belli , gir de gör zulümü  

Konu düzenlenemiyor.

Bir sürü konumuz var, inceleme olmasa da. Kullanıcı İmzaları Güncellemesi ve Yeni Özellik. 

Desktop tarafından bakarsak düzenlemelerde çok bir problem görmedim. Bahsettiğin sıkıntı yeni oluşan bir sıkıntı. Ama tabii ki yeni halinin eski haline göre dezavantajları yok değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.