Şimdi Ara

Kullandığınız telefondan ne kadar memnunsunuz? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
5
Favori
19.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    malzeme kalitesi, kamerası, müzik kalitesi, işletim sisteminin(symbian) kullanımı basit olması açısından memnunum.işlemci yavaş kalıyor...

Kullandığınız telefondan ne kadar memnunsunuz?
  •  Kullandığınız telefondan ne kadar memnunsunuz?

Aldığım güne
  • mrkası samsung olan bir telefondan nasıl memnun kalıyorlar anlamıyorum
    çok ciddiyim yıllardır farklı marka tlefonlar kullandım en dandik olanı samsung du , halada öyle şuan e71 var sıkışmamak için değiştirmiyorum telefonu ama isterse 16çekirdeği olsun android 9.9.9 sürümle gelsin dizayn/estetik denen birşey olmayan ve dışında samsung yazısını gördükten sonra alır çöpe atarım ben onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

mrkası samsung olan bir telefondan nasıl memnun kalıyorlar anlamıyorum
    çok ciddiyim yıllardır farklı marka tlefonlar kullandım en dandik olanı samsung du , halada öyle şuan e71 var sıkışmamak için değiştirmiyorum telefonu ama isterse 16çekirdeği olsun android 9.9.9 sürümle gelsin dizayn/estetik denen birşey olmayan ve dışında samsung yazısını gördükten sonra alır çöpe atarım ben onu

benimde bozulmada en uzun kullandığım, kullanırken zevk aldığım tek telefon samsungdu...
    Bknz.:F400
  • Blackberry 8520 curve aldım 2-3 aydır memnunum.

ancak olursa iphone 4s olmadı iphone 4 almak nietim var.

Blackberry'i ise sırf bbm için kullanmaya devam edicem..Zaten satsam para etmiyor
  • tatmin edici

memnunum
  • quote:

2004 yılında aldığım ve 2005 yılında yılın telefonu seçilen samsung D500'ü ben eskitemedim, onlarca kez yere düştü, kardeşime verdim çatır çatır her gün kapağını aç kapa ve her gün onlarca mesaj çekti, nelere maruz kaldı bozulsun yenisi alalım diye ama bozulmadı, bi ara kapak sürgüsü takıldı bastım içine wd-40'ı mis gibi yine çalıştı, artık batarya bittiği için kenarda pırıl pırıl duruyor, bence fazla ön yargılısınız.

• 5800'imi alali 3 sene olmadi. Hala severek kullanirim. Iyiki iPhone'a 3kati para vermemisim.
  • Klasik Takılıyorum.Tek Sorun Şarj Az Gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

quote:

2004 yılında aldığım ve 2005 yılında yılın telefonu seçilen samsung D500'ü ben eskitemedim, onlarca kez yere düştü, kardeşime verdim çatır çatır her gün kapağını aç kapa ve her gün onlarca mesaj çekti, nelere maruz kaldı bozulsun yenisi alalım diye ama bozulmadı, bi ara kapak sürgüsü takıldı bastım içine wd-40'ı mis gibi yine çalıştı, artık batarya bittiği için kenarda pırıl pırıl duruyor, bence fazla ön yargılısınız.

Bencede arkadaş ön yargılı Samsung D410 var ilkokula bu sene başlayan yeğenimden daha büyük

Ve halen sağlam sürgülü kapak taksi kapısına mı sıkışmadı,tuvalete mi düşmedi ne anlatayım bilemedim

Halen kullanıyoruz evde hiç bir sıkıntısı yok...

• Up.Konu baya iyi gidiyor.
  • LG GT505
    çok memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: velevki

galaxy s2 çok memnunum

Hocam çok büyük yaa.
  • 5800

Telefonu aldığımda çok mutluydum. Günler geçtikçe bu mutluluk nefrete dönüştü. Arkadaşlarımın dalga konusu oldum. Artık 2.5 yıl oldu alalı ve cebimden çıkarıp masaya koymuyorum :D

• iphone var coh hos
  • quote:

Orijinalden alıntı: KneeL.
    5800
    Telefonu aldığımda çok mutluydum. Günler geçtikçe bu mutluluk nefrete dönüştü. Arkadaşlarımın dalga konusu oldum. Artık 2.5 yıl oldu alalı ve cebimden çıkarıp masaya koyamıyorum :D

Arkadaş aynı beni anlatmış. Hayatım boyunca yaptığım en büyük aptallık ağustos 2009'da Nokia 5800 almaktı. Bir daha Nokia'ya elimi sürersem ...
    Bu yaz 4S alacağım inşaallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iea96 -- 15 Kasım 2011; 17:18:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Hiç bu kadar memnun olmamistim

Hay yaşa

Şarjı iyi,menü geçişleri hızlı,mesaj yazımı kolay,wireless var,ovi store var işimi görüyor öğrenci adamız
  • quote:

Orijinalden alıntı: magandalar18

5800 le e250 tlfnum var memnunum

imzanı beğendim anadolu kartalı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.