Yüzbaşı
03 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 67 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Arkadaşlar Nokia 8 cihazıma Stok Rom yükledim şebeke sorunu yaşıyorum.acil arama yapıyor imei vs doğru görünüyor ama şebekede sorun var.Kullandığım rom NB1-515D-0-00WW

Karbüratörlü Araca Sıralı Sistem Yapılmış bilgisi olan varmıdır. Görünce anlayamadım enjektör zamanlamasını nasıl yapıyor acaba.

Kpss Başvurusdunda Hata Alıyorum Çözemedim
Torosa Yaptığım Motor Yenilemesi Yapmak İsteyene Yardımcı Olacaktır.

Renault 9-11-19 Merak Edenler İçin

https://www.youtube.com/watch?v=GdR56ndO-4Y bu alarm sirenini nereden bulabilirim acaba yada adı ne diye geçiyor bi türlü bulamadım.
GTX 660 ekran kartı aldım testlerde vs hiç bir sorun çıkmıyor ama video vs izlerken anlık seste kasılmalar oluyor internetten internetten izlerkende oluyor normal bilgisayara kayıtlı videolardada oluyor sürücüleri güncellededim ekran kartı bios upgrate yaptım yine aynı sistemim Coler Master 600 w q6600 oc repair 4 gb ddr 2 anakart g31 chipsetli asus kende onboard ekrankartında her hangi bir sorun çıkmıyor.
Araç çalışırken akü söküldüğündeki voltaj kaç olmalı.Baya araştırdım net ölçüm yapan göremedim.
Renault 9 Fairway 1.6 c2l kodlu motorlu aracıma bugün aldığım kompresyon test cihazı ile test yaptım 1. piston 155 psi 2.piston 160 psi 3. piston 150 psi 4.piston 155 psi sıkıştırma oranı 9.2:1 referans değerler bulamadığım için iyimi kötümü birşey diyemiyorum referans değerleri nasıl hesaplanıyor acaba.Araç 94 model 156 binde.
Aracımda Silindirik 32 litre lpg tankı var gelecek seneye 10 yıl doluyor yine aynı silindirik tank takmak için proje vs gerekiyormu.
Karbüratörlü Bazı araçlarda rölesiz aracın çalışmaması teklemesi vs sorunu oluyor benimde atiker regülatörde böle bir sorun yoktu brc alınca bobin daha büyük olduğu için bobini açamadığından araca lpg gelmiyordu bende kesiceye röle montajı yaptım yapmak isteyen varsa bilgi edine bilirler.Bu yaptığımız işlem sayesinde LPG anahtarımıza binen yükü azaltıp onlarında daha uzun ömürlü olmasınız sağlıyoruz .Toplam Malzeme fiyatı 8 TL soket 5 TL Röle Toplam 13 TL

Malzemeler:
1 Adet 4 veya 5 Pinli
1 Adet Röle Soketi ben porselen olanından kullandım daha dayanklı olması açısından internette arayın kolayca bulabilirsiniz.
elektrik bant yan keski vs el aletleri.

Rölemiz resimde görüldüğü gibi

LPG Kesicilerine Röle Montajı

Bağlantı şemamız

Seramik röle soketimiz.

Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş Yaptıklarım : alisagir,oğuzbilgisayar , parankima,istanbulali,telsim81,Kabukkinen , haydargul52,teknoshop,kültigin,7upp,Emirbt, DoktorX,Corny,draeger02,abrahamme,teskocuu,cenkee,
ilhamianil,atalay3650,cerdogan,smok,bozkurtomer24,plutonium35,foreign34,uzil,seldomfb,adnuan ,expert22
Hakkımda:
Test
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistem
Operatör
Vodafone
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.386
İkinci El Bölümü Mesajları: 378
Konularının görüntülenme sayısı: 389.990 (Bu ay: 749)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 43 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.