Şimdi Ara

Kullandığınız telefondan ne kadar memnunsunuz? (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
5
Favori
19.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BaRoN55

Klasik Takılıyorum.Tek Sorun Şarj Az Gidiyor.
     Kullandığınız telefondan ne kadar memnunsunuz?

dostum bataryan bitmiştir kesin modeli eski bir telefon ama alo demeye yetecek bir telefon sen bendensin yani sana tavsiyem

hem kibar hem ince hemde uzun ömürlü şarjı ben çok memnunum herkesede tavsiye ederim arkadaşlar çok ucuzlamıştır şimdiye kadar

• nokia 1203 sadece alo der şarjı 1 haftayı geçer herkese tavsiye ederim çok pahalı telefonlara para vereceğinize bunun gibi bişey alın

• evet ikisindende memnunum.görgüsüzlük gibi olmasında bb 9300 nokia e72 kullanıyorum gayet iyi
  • iPhone 4 16 GB kullanıyorum çoğunlukla

Ayrıca Blackberry Bold 9700 kullanıyorum ve ondan da memnunum
  • Pek adil olmamis yazilar birkac kisi sirf pahali telefonun havasini atmak icin yazmis.Telefonu kotu olanlar da konuya girmeye gerek duymamis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bankicampik

quote:

Orijinalden alıntı: magandalar18

5800 le e250 tlfnum var memnunum

imzanı beğendim anadolu kartalı

deşifre olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marquen

Çok pişmanım

Neden kötü ki 6300 ım var memnun değilim bu telefonu almayı düşünüyordum bu tip yorumları çok gördüm.Neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhisarlee

quote:

Çok pişmanım

Neden kötü ki 6300 ım var memnun değilim bu telefonu almayı düşünüyordum bu tip yorumları çok gördüm.Neden?

Ekranı samsung gibi güzel bir çözünürlük vermiyor 1 dk tele bakayım gözüm yoruluyor. Arada bir kasıyor kitleniyor. Androidteki kullanım kolaylığı ve uygulamalar asla yok. Yani sadece dokunmatik telim olsun konuşmak için kullanayım diyorsan tamam ama aynı fiyata adam gibi bir tel istiyorsan android işletim sistemlilere bakmanı öneririm özellikle Huawei U8800 IDEOS X5.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nickman -- 15 Kasım 2011; 19:30:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkuadam

Pek adil olmamis yazilar birkac kisi sirf pahali telefonun havasini atmak icin yazmis.Telefonu kotu olanlar da konuya girmeye gerek duymamis.

Sence nasıl daha adil hale getirebiliriz ? Mesela pahalı telefon sahipleri mesajlarını silse ve konuya sadece senin tabirinle "telefonu kötü olanlar" yazsa ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phaldor -- 15 Kasım 2011; 19:32:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhisarlee

quote:

Çok pişmanım

Bu zamanda alınacak telefon değil dostum kesinlikle alma
  • MESAJ YAZARKEN BUNU

NORMALDE BUNU

2 TELEFONDAN DA MEMNUNUM
  •  Kullandığınız telefondan ne kadar memnunsunuz?

Genel anlamda memnunum
  • Nokia E72

Eh işte..
    İyi yönleride var kötü yönleride

•  Kullandığınız telefondan ne kadar memnunsunuz?

Eh işte

daha iyisini isterdim ama bütçe el vermiyor
  • Sağdan 2. işimi görüyo

• Htc desire memnunum ama sensation xl isterdim
  • 3500C
    Kapanırsa açılması 20 dakikayı alıyor
    Tuşları ses çıkarıyor
  • Xperia arc ve lg gm735
    açıkçası telefon düşkünü değilim. xperiaya o kadar para verdiğim içinde pişmanım ama gel gör ki parasının karşılığını kesinlikle veriyor telefon.
    lgye gelecek olursak, emektar telefonum 3 yıl kullandım ama türlü türlü oyunlar yaptı bana iyi anlaşamadık pek. 3 senenin sonunda artık pes ettim o derece.
    telefon kafasına göre bazen o kadar hızlı ki şuan kullandığım xperia arcla kıyaslanır bazen menüyü zor açıyorum. mesaj yazabilmek için telefonu açıp kapıyordum.
  • quote:

Çok pişmanım

+1 Bu kadar sorunlu bi telefon olabilirmi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora_T

quote:

Orijinalden alıntı: korkuadam

Pek adil olmamis yazilar birkac kisi sirf pahali telefonun havasini atmak icin yazmis.Telefonu kotu olanlar da konuya girmeye gerek duymamis.

Sence nasıl daha adil hale getirebiliriz ? Mesela pahalı telefon sahipleri mesajlarını silse ve konuya sadece senin tabirinle "telefonu kötü olanlar" yazsa ??

Öyle bir şeyden bahsetmiyorum.Sadece bu konuya gelen insanların bir çok kez yazılmış pahalı ve özellikli telefonlar sayesinde fikiri değişebilir.Örneğin bu forumda Huawei İdeos X5 kullanıcı sayısı çok fazla ancak buraya yazılan mesajlar aynı oranı yansıtmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.