Şimdi Ara

KULE TİPİ CPU SOĞUTUCU TEMİZLİĞİ HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR ANAKARTI DEĞİŞTİRİCEM HAZIR DEĞİŞMİŞKEN TEMİZLİKTE YAPICAM 2 YILDIR KULANDIĞIM ASUS SİLENT KNİGHT 2 SOĞUTUCUNUN FANINI SÖKÜP BİR ŞEKİLDE GICIR GICIR YAPMAK İSİTYORUM KARARMA YOK AMA ÜZENRDE İNCEDEN TOZ VAR HAVAYLA FALAN ÇIKMIYOR BNU BİR SIVI GİBİ BİR BİLEŞENLE TEMİZLEYEMEZMİYİM BİLGİSİ OLAN VARMI

• quote:

Orijinalden alıntı: jackal___61

ARKADAŞLAR ANAKARTI DEĞİŞTİRİCEM HAZIR DEĞİŞMİŞKEN TEMİZLİKTE YAPICAM 2 YILDIR KULANDIĞIM ASUS SİLENT KNİGHT 2 SOĞUTUCUNUN FANINI SÖKÜP BİR ŞEKİLDE GICIR GICIR YAPMAK İSİTYORUM KARARMA YOK AMA ÜZENRDE İNCEDEN TOZ VAR HAVAYLA FALAN ÇIKMIYOR BNU BİR SIVI GİBİ BİR BİLEŞENLE TEMİZLEYEMEZMİYİM BİLGİSİ OLAN VARMI

Elindeki soğutucu hakkında pek bi bilgim yok ama elektrik bağlantısı yoksa daya musluğa diş fırçaşını.

Suya sokamam diyorsan kolonyo ile yavaş yavaş silecen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escossie

quote:

ARKADAŞLAR ANAKARTI DEĞİŞTİRİCEM HAZIR DEĞİŞMİŞKEN TEMİZLİKTE YAPICAM 2 YILDIR KULANDIĞIM ASUS SİLENT KNİGHT 2 SOĞUTUCUNUN FANINI SÖKÜP BİR ŞEKİLDE GICIR GICIR YAPMAK İSİTYORUM KARARMA YOK AMA ÜZENRDE İNCEDEN TOZ VAR HAVAYLA FALAN ÇIKMIYOR BNU BİR SIVI GİBİ BİR BİLEŞENLE TEMİZLEYEMEZMİYİM BİLGİSİ OLAN VARMI

Elindeki soğutucu hakkında pek bi bilgim yok ama elektrik bağlantısı yoksa daya musluğa diş fırçaşını.

öyle bişey değil işte yapraklı şekilde komple bakır bir ürün

http://www.quietpc.com/images/products/asus-silentknight2-large.jpg

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Escossie

quote:

öyle bişey değil işte yapraklı şekilde komple bakır bir ürün

http://www.quietpc.com/images/products/asus-silentknight2-large.jpg

daha öncede bunun gibi bir başlık açılmış bana en mantıklısı hava tutmak geldi temizlendiği kadar artık http://forum.donanimhaber.com/m_56787259/tm.htm

• Uzun kıllı olan bir ayakkabı fırçasıyla yavaş yavaş çok güzel temizlenebilir. Ben öyle yapıyordum eskiden
  • Büyük kırtasiyelerde ve ofis malzemesi satan yerlerde (metro market, office superstore gibi yerlerde) basınçlı hava tüpleri mevcut. Statik tozu tamamen çıkartamasa da büyük ölçüde temizler. Klavye,vs temizlemekte de yardımcı olur.
  • en güzeli hava üfleyen cihazlar var genelde bilgisayar sarf malzemesi satan yerlerde var onu tutmak bi gram toz bırakmıyo tavsiye ederim
  • arkadaşım soğutucunu söküp altındaki macunu temizle ardından çok fazla tazyikli olmayan su ile ( hortumun ucunu daraltarak yapılan klasik yöntem olabilir) gönül rahatlığı ile yıkayabilirsin yıllardır böyle temizlerim soğutucularımı sonrada güzel kaliteli bir macun kullanıp takabilirsin. Ortasında fan var ya bozulursa diyeceksin ancak yıkadıktan sonra bir süre takma iyice kurusun aralarda kalan bölgelerde saç kurutma makinası kullanabilirsin.
  • konu hortlayacak ama komple bakır olduğu için elma sirkesine yatırmıştım soğutucuyu sıfır gibi olmuştu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.