Şimdi Ara

Kulaklık Seçimi ( Rock, metal, kalsik ve trip-hop için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar iki kulaklık arasında kararsız kaldım. Ipod touch kullanıyorum ve alternative rock, trip-hop, klasik ve metal müzik dinlerim arada sırada rap dinlerim. Kulaklıktaki önceliğim konfor ve sesin netliği. Teşekkürler....

Sennheiser HD 212
    Sennheiser eH 250

Not : Acaba bu kulaklıklar dışarıda kullanım için uygun mudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resrous -- 27 Eylül 2008; 1:17:21 >

• senin için yalıtım ve bas önemli değilse kulakiçinden uzak dur derim.metal tarzı içinde kulakiçi kulaklıklar iyi bir seçim değildir.kafaüstü açık modellere baksan daha iyi olur.sennheiser px100 isteklerini karşılayacak bir kulaklıktır.
  • Px 100 bütçemi aşıyor 80 ytl üstü vermek istemiyorum çünkü çok çabuk bozuyorum kulaklıkları o yüzden o kadar para verdikten sonra bozulması pek bir koyuyor adama. Peki sennheiser classic hd 202 veya sennheiser eh 150 nasıldır ? Fiyatlarıda iyi ama uzun süreli kullanımlarda sorun oluştururmu yada dışarıda kullanabilir miyim (deri kulak yastığı yüünden) ? Daha önce px 200 kullandım açıkçası katlayınca cebime girmediği için boynumda asılı dolaşıyordum acaba bu kulaklıkları boynuma asıp dolaşabilir miyim (boyutları yüzünden) ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resrous -- 26 Eylül 2008; 20:39:39 >
  • Hocam taşıma olayı kolay olsun dersen Koss KSC75 al, hem fiyat olarak daha düşüktür, hemde cebinde de taşıyabilirsin. Belirttiğin kulaklıklarla metal ve rock müziklerde net bir performans alman pek olası değil. Ha px200'e alternatif olarak daha iyi performans alabileceğin audio-technica ath-on3 alabilirsin eğer px200'ü beğeniyorsan. Ama ben KSC75 tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thetrooper00 -- 26 Eylül 2008; 21:15:19 >
  • KSC75 türü (kulak arkasına takılan) kulaklıkları kullanamıyorum Ben bu sennheiser hd 212'yi çok beğendim acaba taşıma ve deri yastığık sorun oluşturur mu ? Px 200 kullandım almışken yeni bir şeyler denemek istiyorum

Ya da Sennheiser mxl 51 nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resrous -- 26 Eylül 2008; 21:28:03 >

• Hocam HD212 ile öyle çıkayım gezeyim diyemezsin. Biraz büyük kulaklıklardır. O zaman koss porta-pro, sporta-pro, px100 gibi seçeneklere bakabilirsin. Yalıtım istiyorsanda ath-on3. Sağlıcakla....
  • Bu arkadaş ne derse oldukça gerçekçi diyor anlattığı giib çıkıyor tavsiye ettiği tüm kulaklıkları doğal müzikten hoşlananlar rahatlıkla alabilir fakat sporta pro ve px100 yerine ksc 75 ya da portapro çok daha iyidir.
  • Ben dışarıda kullanabilirlik ile ilgili bilgi veriyim benim arkadaşım creative hn-700 kullanıyor sırf dışarıdan bakanlardan rahatsız old. için zen aurvana aldı yani otobüste falan dinlersinde yani yürürken biraz uzaylıya kaçıyor.. Saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.