Şimdi Ara

Kulaklık kutusu boş çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önceden başına gelen var mı bilmiyorum. Perşembe günü n11den vavstore isimli mağazadan uzun süredir almak istediğim kulaklığı aldım.

Bu sabah kargo şubesinden kargoyu teslim aldım, bi heves eve geldim kutuyu açtım ama içinde kulaklık yok. Kulaklığı 900 liraya aldım.
    N11le görüştüm kargo raporunuz var mı dedi. Yani o durumda rapor tutturmak imkansız. Kargo pakedini eve gelince açtım çünkü. Ödeme erteleme yaptılar ama sonuç ne olacak bilmiyorum.

Daha önceden benzer durumlar yaşayan var mı ? Ne gibi işlemler yapmalıyım ?

• Kargo şubesiyle iletişime geçin hocam bunlar ürünü alirken darasını, ağırlığını hesaplıyor olmalılar. Eğer öyleyse işiniz kolay; kayitlara geçmistir ürünün ağırlığı zira ucret ona gore hesaplaniyor bildiğim kadariyla. O zaman icinde kulaklik olan kutu ile içinde kulaklik olmayan kutunun ağırlığı farkli olacağından aldiginiz ürün size gönderilirken içinin boş olduğunu kolayca ispat edebilirsiniz..

Sizin meseleniz ispat problemi.. Bu yüzden öncelikle ispat vasıtalarınızı hazırlayın; sonra hakem heyetine başvuru yapmaniz gerekie muhtemelen fişi faturayi kutuyu vs sakın atmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba PAN-TURK,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: n11

Merhaba PAN-TURK,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com

Ooo! Büyüksün reis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 yetkililerine teşekkür ediyorum ilgilendiler. Ayrıca satıcı arkadaş çok çok daha ilgiliydi. Konu ile alakalı trustem isimli arkadaşta gayet akılcı bir çözüm üretmiş, tebrikler.

Sorun satıcı tarafından çözüldü sayılır. Mağazayı arayıp numaramı bıraktım ve geri dönüş yapıldı bir kaç saat sonra, kendilerinde de kusur yok sanırım toptancıdan kaynaklı bir durum.

Pazartesi günü yeni kulaklığımı gönderiyorlar hem de hiç zorluk çıkarmadan. Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAN-TURK

N11 yetkililerine teşekkür ediyorum ilgilendiler. Ayrıca satıcı arkadaş çok çok daha ilgiliydi. Konu ile alakalı trustem isimli arkadaşta gayet akılcı bir çözüm üretmiş, tebrikler.

Sorun satıcı tarafından çözüldü sayılır. Mağazayı arayıp numaramı bıraktım ve geri dönüş yapıldı bir kaç saat sonra, kendilerinde de kusur yok sanırım toptancıdan kaynaklı bir durum.

Pazartesi günü yeni kulaklığımı gönderiyorlar hem de hiç zorluk çıkarmadan. Teşekkürler

ulan nedense benim sorunum kolayca çözülmüş gibi sevindim
  • Vav sgore yeni kulaklığımı gönderdi. Kendilerine teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya rastgele girdim. Sonucta bende kendi sorunum çözülmüşcesine çok sevindim. Kutlarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.