Şimdi Ara

Kuba Fighter 50 cc aldım. İzlenimlerim (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
8
Favori
166.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yazlıkçılar veya az kullanacaklar için 50cc ler pahalı olsa da daha iyi bir tercih. Çünkü ehliyet 1500 sigorta yıllık 500. 5 yıl sonra 4000 yapar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Yazlıkçılar veya az kullanacaklar için 50cc ler pahalı olsa da daha iyi bir tercih. Çünkü ehliyet 1500 sigorta yıllık 500. 5 yıl sonra 4000 yapar.
    benim gibi istanbulda yaşayıp işi ile evi arası ağzına kadar dolu otobüs ve minübüse binip saçma trafikte saatler geçirmek istemeyenler içinde iyi bir seçenek :) evime işimden yürüyerek gitsem 40 dakika, otobüsle gitsem 1 saat minübüsle gitsem heryeri dolaştığı için 1.30 saat. Motorla sadece 15 dakika.

ama hala alamadım bi 50cc :)
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Fiyatları kurla ucurdular düşürmeyi unuttular nedense. Çok bayır ve trafik yoksa bisiklet de çözer sizin işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 19 Ekim 2018; 9:41:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    aslinda size hic uygun degil.

olasi kaza durumunda cebinizden odeyeceksiniz.

gidip audinin kapisini cizen 5 6 bin masrafi var.

o yuzden 50cc ler sakin olan trafikte ve sehir ici uygun. surekli ise gidip gelinecekse sigortasi olan motor tercih edilmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    ev iş arası yokuş var malesef, istanbul 7 tepe :)
    elektrikli bisikletler de motor fiyatına maşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

aslinda size hic uygun degil.

olasi kaza durumunda cebinizden odeyeceksiniz.

gidip audinin kapisini cizen 5 6 bin masrafi var.

o yuzden 50cc ler sakin olan trafikte ve sehir ici uygun. surekli ise gidip gelinecekse sigortasi olan motor tercih edilmeli.
    iş ev arası git gel 8km aralardan falan gidip gelme yolu var, her ne kadar yokuş çıkılan yer olsa da gidip gelinir bir yol güzergahı.
    Aslında 1999 yılından bu tana A2 ehliyetim var, motor tecrübem de var ama, sigorta vs masraf yapmak istemediğim için 50cc almaya çalışıyorum.
  • Geçen sene 3250 TL olan 50cc motorlar bu sene 5500 TL olmuş.

• Arkadaşlar aranızda MOTOLUX ROSSI 50 KING 139 (gerçekte 125cc.'lik) yada MOTOLUX ROSSI 50 (gerçekte 108cc.'lik)kullananlar var mı? Varsa ne zaman, ne kadara aldınız ve memnun musunuz (Sürüş, rahatlık, yakıt tüketimi vs..)?
  • Bu motor için otomatik vites diyor ama vites yok gibi. Bu motor vitesli mi? Eski mobilet motorlarina benziyor çalışması

• Ben de aldim 3 gun once 2. El 1200 kmde cizik ya da hata göremedim cok incelemedim oldukca temizdi zaten. Yakit olayi gercekten güzel. 1 depoyla 200 kmye yakin gidebilirsiniz kullanima bagli. Deposu 5 lt. Ivmelenmesi oldukca guzel seri bir cihaz. 50 cc olsa bile hacim olarak 80lik bir tork uretiyor. Arac sinifini iyi ayarlayın amaciniz B ehliyetle bunu surmekse ruhsatta kesinlikle L1 yazmali motorlu bisiklet. Vizeden baska turlu geciremezsiniz aracınızı. Saygi ve sevgilerimle. Aracimi 3500 tlye aldim noter masrafi olan 224 tl dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esasolanbu -- 24 Şubat 2019; 19:7:3 >
  • Evet kuba fighter 50 kullanicıları memnunmusunuz

• Konu açıldığından beri iki yıl geçmiş neredeyse. Uzun dönem kullanım tecrübeleri ve memnuniyet bilgileri paylaşılırsa seviniriz
  • 50 cc kullanan arkadaşlardan tecrübelerini merakla bekliyoruz
  • Hayirli olsun demeye geldim de adam konuyu acali 2 yil olmus :D

• Umbrella Corporation kullanıcısına yanıt
    ahahhaahha akşam akşam ne güldüm :D
  • esasolanbu E kullanıcısına yanıt
    1 depoyla 200 km çok iyi değermiş. Şimdiye kadar herhangi bir arıza veya sorunla karşılaştın mı ? Paket için alınır mı ?

Bir sürü marka var fakat en mantıklısı küba avantajları servis ağı,yedek parça ve üretim yeri Türkiye Gaziantep'te.
  • Kral pion var bende de, alalı yaklaşık bir sene oluyor. Bir senede yaptığım masraf sıfır. Sadece benzin koyuyorum ve geziyorum çok şükür. Hızı fena değil 70-80 i çok rahat görüyor. Yakıtını ise inanın hiç hesapladim,zevk için biniyorum zevkin hesabı olmaz. :)

• Vay be 3000 lira olan motor olmuş 6 bin küsür lira yanlış görmediysem fiyatları.işe gidip gelmek için kullanıcam birde balığa filan giderken bisiklet var ama yoruyor artık ama bu fiyatlara alınır mı karar veremedim 2 yılda 2 katına çıktığını görünce fiyatların insan kendini keriz gibi hissediyor i.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semamca_07 -- 19 Ağustos 2019; 19:33:4 >
  • bu motora kuruş para vermeyin yazık motoru 2 yıla yakın kullandım tamirceden beri gelmedim km teli koptu,kayış koptu yolda kaldım,servis çağrdım,lastikler iyi değil ondanda yolda kaldım 2500 km oldu kayış ve varyötör değişti ilk 6 ay rahatdı ondan sonra dökülmeye başladı kayışlarına dikkat edin çabuk kpuyor...iyi akşamlar
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.