Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Kuba Fighter 50 cc aldım. İzlenimlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
330
Cevap
10
Favori
88.929
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Motosiklet Dünyası >> Kuba Fighter 50 cc aldım. İzlenimlerim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      112 Mesaj
      16 Mart 2018 23:23:32

Benim merak ettiğim bunlar galiba 3 yilda bir muayene oluyor... Muayene vakti gelince hayir bu 50 cc yaziyor ama 150 cc diyebilirlermi acaba...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      the engine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      306 Mesaj
      20 Mart 2018 02:38:13
      Motosikleti bayiinden sıfır alırsanız,FENNİ MUAYENE 3 sene sonra, sonrasında her 2 senede bir. Ruhsata 50 cc kayıtlı olduğu için, TÜV ün başka cc sorma durumu olamaz. Ayrıca FENNİ muayenede de Trafik sigortası şartı aranmiyor.

|
      |

• Yarbay
      2675 Mesaj
      20 Mart 2018 16:55:41
      Köyde veya sadece şehir içinde alınabilir. (Tem E5 falan bahsetmiyorum tabi) Aman diyeyim il ilçe arası giderim falan deyip yola çıkmayın. Bakkaldan eve parka falan...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2803 Mesaj
      20 Mart 2018 20:41:14
      Size katılıyorum. Gerçek 50cc ler, düşük trafik yoğunluklu ve bir ucundan bir ucu 3-5 km olan yerleşim yerleri için. Şehirlerarası yollar veya otoyollar son derece tehlikeli. Denedim, son derece tedirgin ediciydi. Metropollerde süreriz diye aman girişmeyin 50cc işine.

• Binbaşı
      1020 Mesaj
      25 Mart 2018 00:24:10
      quote:

Orijinalden alıntı: the engine Size katılıyorum. Gerçek 50cc ler, düşük trafik yoğunluklu ve bir ucundan bir ucu 3-5 km olan yerleşim yerleri için. Şehirlerarası yollar veya otoyollar son derece tehlikeli. Denedim, son derece tedirgin ediciydi. Metropollerde süreriz diye aman girişmeyin 50cc işine.
      quote:

Orijinalden alıntı: the engine

Size katılıyorum. Gerçek 50cc ler, düşük trafik yoğunluklu ve bir ucundan bir ucu 3-5 km olan yerleşim yerleri için. Şehirlerarası yollar veya otoyollar son derece tehlikeli. Denedim, son derece tedirgin ediciydi. Metropollerde süreriz diye aman girişmeyin 50cc işine.

İstanbul'da iş görmez mi?
      |
      |

Biz unuttuk bağışlamayı... Varılacak yere kan içinde varılacaktır. [N. Hikmet Ran]
    • Yarbay
      2803 Mesaj
      25 Mart 2018 10:49:50
      Araçların 50km hızı geçtiği, şehir dışı yollarda çok ama çok tehlikeli olduğunu düşünüyorum. 50cc ile ani hızlanma ve manevra imkanınız malesef yok.

A1-A2 alıp en az 125-150cc almanız akıllıca olur. Ya da şu aslında 150lik ama ruhsatta 50 yazıyor denilen modellere bakabilirsiniz.

|
      |

• Yarbay
      2033 Mesaj
      27 Mart 2018 21:10:37
      50 cc işe gidiş- geliş toplam mesafe maksimum 10 bilemediniz 15 km olmalı diye düşünüyorum.

En önemlisi de ,kesinlikle Çevreyolu dışında ki ara yollar,bakkala markete gitmek için ideal İstanbul’da kullanılacaksa.Kesinlikle Çevreyolu ve otoban önerilmez.

|
      |

Gerçekler acıdır,acıtır.

Chevrolet Yeni Aveo Sedan 1.3 Lt Dizel Saten Gri 2012,5 Model
    • Çavuş
      54 Mesaj
      28 Mart 2018 20:16:37
      Mrb arkadaslar yaklasik 2 aya yakindir kullaniyorum gayet iyi memnunum simdilik.1 depo benzinle(4 litre) 173km yaptim .ilk 500 km bakiminda sadece yagini degistirdiler rolanti ayari falan vs...

Sehir ici ve tek kullanacaksaniz gayet ideal

|
      |

• Yarbay
      4304 Mesaj
      30 Mart 2018 23:40:34
      Fiyatları çok arttı bu 50 cc'lerin, 4 binden aşağı isteyen yok. Geçen sene 4900'e peugeot kisbee bulmuştum n11'de almadığıma çok pişmanım, 6100 lira yapmışlar bu sene sıfırını.

Ülkemizde tutulan bir şeyin fiyatı neden artar hep, anlayan beri gelsin.

• Binbaşı
      1666 Mesaj
      31 Mart 2018 13:04:39

50 cc ler için değil motorların geneline zam yapıldı ve yapılamaya devam ediyor.

geçen sene aldığın bütün ürünlerin fiyatı bu sene yüksek.
      |
      |
      robotica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4304 Mesaj
      31 Mart 2018 13:53:11

İşin komik yanı, 150 cc lik scooter ile 50 cc'lik scooter fiyatları aynı.

|
      |
      Reco. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1759 Mesaj
      07 Nisan 2018 20:26:14
      quote:

Orijinalden alıntı: robotica İşin komik yanı, 150 cc lik scooter ile 50 cc'lik scooter fiyatları aynı. Alıntıları Göster
      A sınıfı ehliyetler 1300-1500 TL arasında fiyatları geçen ay sordum

50cc en ucuz 4000 TL'den başlıyor.Bunu B ile sürebilmek için alıyoruz.Motor firmalarıda kursa verecekleri parayı bize versinler diyip geçiriyorlar.

Her sene MTV,Sigorta olmadığından oradanda 500 600 Tl kar ediyoruz bunuda motora geçiriyorlar.Hal böyle olunca fiyatların bu denli olmasına şaşırmamak lazım
      |
      |

• Yarbay
      2803 Mesaj
      08 Nisan 2018 18:22:24
      Zam gelmiş, fighter 4100tl, trendy ve twister 4200tl olmuş. Rakamlara akıl sır ermiyor, 50 likler 3ü geçmiyordu geçen sene..
      |
      |

• Yüzbaşı
      377 Mesaj
      10 Nisan 2018 17:16:07
      Kuba Trendy 50cc alma arefesindeyim. Fiyat olarak bayi ile 3750 TL'de anlaştık. Sizce nasıl ? Ve sizce hangi renk alayım ?

• Yarbay
      2033 Mesaj
      10 Nisan 2018 20:22:59
      Honda,Yamaha ve Vespa’nın internetten Avrupa da ki fiyatlarına bir bakın göreceksiniz ki 50 cc el 125 cc arasında fiyat farkının olmadığını.Hatta kimi örnek de pahalı.

Yamaha’nın İtalya sitesinde;

Delight 125cc - 2390 €

Neos 50 cc - 2490 €

|
      |

Gerçekler acıdır,acıtır.

Chevrolet Yeni Aveo Sedan 1.3 Lt Dizel Saten Gri 2012,5 Model
    • Binbaşı
      1666 Mesaj
      11 Nisan 2018 15:26:53

rmg moto gusto 2018 model olandan alın derim. 125 cc motor var. şekli hoşunuza gidiyorsa alın ona bir şey diyemem

|
      |
      A N K A R A kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      306 Mesaj
      13 Nisan 2018 01:42:21

Şahsen (rmg moto gusto 50cc o8) in tipini hiç beğenmedim. -

1-ön ,arka sinyalleri kaportaya demirle tutturulmuş gibi ve dışa çıkıntılı yapılmış,çocuk dokunsa yamultur

2- Sele altı küçük, orta boy kask bile sığmaz.

3- Ön tarafında küçük eşya koymak için, torpido gözü gibi olan ,açık cep bölümü yok.

4- Yan koruma demirleri yok

5- Farları zayıf ( kullananlar söyledi).

|
      |
      Reco. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      311 Mesaj
      15 Nisan 2018 18:19:05
      Ben 2 hafta kadar önce dragon 50 aldım elektirikli vardı ondan kurtulayım hemde vitesliye alışayım diye baya güzel gidiyor ama uzun yollar için değiller 60 70 i geçmeyecek yerlerde kullanılmalı zorlanmadan 60 yapıyor motor. Fiyatı en uugun 50 cc herhalde 2 hafta önce 3100 tlye aldım ama şuan 3534 olmuş

|
      |

"Mutlu Yaşamak İstiyorsanız Hayatınızı Bir Amaca Bağlayın, Kişilere veya Eşyalara Değil."

- Albert Einstein
    • Er
      1 Mesaj
      28 Nisan 2018 07:47:29
      Herkese merhabalar arkadaslar ben bi konuda yardim almak istiyorum

Bu 2017 kuba fighterlarin motorlarin icin gercekten 80cc lik cikiyormus ki ondan gercekten 80 90 lari goruyo ve yokis cikabiliyo

Ancak 2018 modelleri direk 49cc oluyosmus boyle bizi varmi gercekten yoksa benim motormu dandik daha 2 gun oldu alali az rampali bi yerde tek basima cikamadim kaldim

Bilgilerinizi belirtirseniz bende gidip aldigim yere caticam cunku oda 80cc lik motor ici demisti

Simdiden tesekkurler

• Binbaşı
      1666 Mesaj
      28 Nisan 2018 12:22:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Altincom Herkese merhabalar arkadaslar ben bi konuda yardim almak istiyorum

Bu 2017 kuba fighterlarin motorlarin icin gercekten 80cc lik cikiyormus ki ondan gercekten 80 90 lari goruyo ve yokis cikabiliyo

Ancak 2018 modelleri direk 49cc oluyosmus boyle bizi varmi gercekten yoksa benim motormu dandik daha 2 gun oldu alali az rampali bi yerde tek basima cikamadim kaldim

Bilgilerinizi belirtirseniz bende gidip aldigim yere caticam cunku oda 80cc lik motor ici demisti

Simdiden tesekkurler
      kağıt üzerinde hepsi 49 cc olarak geçer.

2018 modellerini bilmiyorum ama değişiklik olacağını sanmıyorum.

az rampalıdan kasıt ne bilmiyorum ama ben 2 kişi rampa çıktığımı biliyorum.

motorunu düz yolda test et. tek başına 80 85 gibi hızları görebiliyorsan 80 cc dir.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Paykasa
web tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.