Şimdi Ara

Kuba Fighter 50 cc aldım. İzlenimlerim (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
8
Favori
166.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2.5 sene, 4500km dir kullanıyorum, bugün km teli koptu oda basit birşey diye düşünüyorum sorunsuz bindim.
    Bugün için km de 22 kuruş yakıyor ve 65-70 km ye kadar çıkıyor. Motoru yormadan düz yol gidip geleceksiniz sorunsuz binersiniz.
    Benim için en büyük sorun trafik sigortası yapılamaması. Allah korusun birkaza anında çok pahalıya patlayacaktır. Bu arada kullanan arkadaşlar ben sigorta yaptırıyorum diyebilirler. Bende yaptırıyordum ama yapılan sigortaların gerçersiz olduğunu öğrendim. En son yaptırdığım poliçe başvurum üzerine anadolu sigorta tarafından iptal edildi ve poliçe bedelim kesintisiz tarafıma iade edildi. 50cc ler için sigorta tercih meselesi değil net bir şekilde mevzuata göre YAPILAMIYOR. Sırf bu yüzden kısmetse ekim ayında a2 ile 125cc bir scooter alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbii -- 9 Eylül 2019; 23:29:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CyberBot kullanıcısına yanıt
    Memnunuz arkadaşlar 2 yıl oldu alalı tık yok. Sadece ayna kırıldı o da top çarpmasından dolayı

• Arkadaslar merhaba bu motor icin ehliyet hala gerekmiyor mu ?

• Bi tanıdığım abim aldı izlenimlerine bu videodan bakabilirsinizhttps://www.youtube.com/watch?v=I2-psAabMN0
  • Yarın muayene var. Trafik sigortası yok sorun olur mu? Nelere dikkat ediliyor ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.