Şimdi Ara

Kripto para fiyatları tepetaklak: Bitcoin bir saatte eridi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wacd Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
6.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

zamaninda oyun icin aldigim ve harcayamadigim bitcoini tavan fiyattan yaklasik 1 ay once sattim. bankadan cektigimde oyle bir huzur gelmisti ki... ciddi anlamda bir ev fiyati ediyordu cunku. ogrenci adam icin bir ev alacak para elde etmek muhtesem bir his. simdi bakiyorum 43 bine dusmus... hersey zamanlama meselesi.

Ev fiyatı ? Bu yorumlamaya göre değişiyor sanırım.

bilerek fiyat vermedim hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

quote:

zamaninda oyun icin aldigim ve harcayamadigim bitcoini tavan fiyattan yaklasik 1 ay once sattim. bankadan cektigimde oyle bir huzur gelmisti ki... ciddi anlamda bir ev fiyati ediyordu cunku. ogrenci adam icin bir ev alacak para elde etmek muhtesem bir his. simdi bakiyorum 43 bine dusmus... hersey zamanlama meselesi.

Ev fiyatı ? Bu yorumlamaya göre değişiyor sanırım.

bilerek fiyat vermedim hocam.

Doğru olanı yaptınız

Umarım hayırlı olur.

• Herkes Şubat sonuna kadar düşer sonra toparlar diyor. E zaten nerdeyse yarı yarıya düştü coinler, 3 gün önce 10 birim olan coin şubat sonuna 1 birim olacak böyle giderse.

Şu anda alım yapmak mantıklı değil mi fiyatlar çok düşükken , yoksa daha da düşer mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

inşallah dahada düşer patlasın şu bitcoin işi ya ekran kartı alamaz olduk

Ekran kartı ile Bitcoin'in alakası olmadığını millete anlatamadık gitti
  • Beter olsun. Kolay para kazanma derdine düşmüş adama müstehaktır kanaatimce...

• Hocam btc bu, bugün 10bin yarın 20bin. Şimdi müşteri toplama aşamasındalar, 1 ay sonra 30bin görürseniz "btc çıldırdı" haberleri yapacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tctstcts

İnşallah beter olsun para yatıran herkes batsın.

nasılda içerlemiş yazık
  • Ne yapsın bu insanlar günde 12 saat 1600 lira asgari ücrete talim etsin, patronların küpünü doldurmaya devam mı etsin. Buradan bir çıkış yolu bulmuşlar işte, o adam batarsa sana ne faydası var çok mu hoşuna gidecek.
  • Kripto paralara yatırım yapanların tek ortak noktası, hepsinin deli gibi gelecek garantisi ve kazancı olmayan bu soyut yatırımı deli gibi övmesi.

Valla soyut bir yatırımla, milletin somut kazancını sömürmek kimin fikri ise tarihte atılan en iyi adımlardan birini atmıştır.
  • Bir saatte eridi derken 100 dolara düştü filan zannediyorsun. Sanırım editör sözcü'den transfer.

Bu arada kolay para derken bu ülkenin tüm vatandaşlarının en azından bir tane evi olsa görürüm o kiradan bedava kazancı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 17 Ocak 2018; 16:22:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fermess

Herkes Şubat sonuna kadar düşer sonra toparlar diyor. E zaten nerdeyse yarı yarıya düştü coinler, 3 gün önce 10 birim olan coin şubat sonuna 1 birim olacak böyle giderse.

Şu anda alım yapmak mantıklı değil mi fiyatlar çok düşükken , yoksa daha da düşer mi acaba?

Bence uzun vadeli düşünüyorsan alım fırsatı. Ama herşeyini yatırma...
  • elle tutulup gözle görülmeyen şeye hayatını yatıranlar var..şimdi soguk su içsinler ne diyelim baska
  • quote:

Orijinalden alıntı: tostu kaça kıstırin

elle tutulup gözle görülmeyen şeye hayatını yatıranlar var..şimdi soguk su içsinler ne diyelim baska

Bilinmeyen bır konu durum hakkında Bu kadar kör cahil bir YORUM olamaz. O-LA-MAZ. :)
  • Şuan 9800 dolar civarında görünüyor Benim bitcoinim yok Düşsün desem çok mu kötü olurum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arda A kullanıcısına yanıt
    Şu an dünyada dolaşan paralarım hepsi basılı olarak var zannediyor bu tipler. Bir yerde okuduğuma göre aslında dünyadaki paralarım yüzde 90’ı gerçekte yok sadece hesaplar arası transfer ediliyor. Bu oran ne kadar doğru bilmiyorum ama darbe, deprem gibi büyük olaylarda herkes bankamatiklere koşunca bir süre sonra bankalar bu yüzden para vermeyi kesiyor. Çünkü herkesin parasını verecek gerçek para yok. Btc’nin sayısı falan belli en azından hangisi daha sanal acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Benim hatırladığım kadarıyla öyle değildi o. Ama yanlış da hatırlıyor olabilirim.
    Bir müşteri bankaya para yatırır. Bu paranın sadece %10'u bankada durur, geriye kalan %90'ı kredi olarak diğer müşterilere verilir. Buna ise kısmî rezerv sistemi denir. İşte, kriz anlarında müşteriler bankalardan para çekerse bankalar batıyor. Çünkü bankada para kalmıyor.
    O senin dediğin olay farklı. Bir belgeselde dolanımda olan para miktarının sadece %3 olduğunu söylüyordu. Yani paranın %97'si elektronik ortamda.
  • %10 luk oran bile yuksektir hocam. Merkez bankası bilancosunda vardır bu degerler...isteyen bakabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlione59

%10 luk oran bile yuksektir hocam. Merkez bankası bilancosunda vardır bu degerler...isteyen bakabilir

Ben o iletide Zeitgeist 2 Addendum'a göre söyledim. Şu anda nasıl olduğunu bilmiyorum. Ama her iki türlü de kısmî rezerv sistemi oluyor ve kriz olup ani para çekilince bankalar batıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 17 Ocak 2018; 23:7:18 >
  • Artık Millete FHD üstü haram. Beğenmiyorlardı bazı kartları.... Orası böyle burası böyle ... şimid alrısın 4 katına...

Bu arada bu piyasa bitmez... Kimse kendini kandırmasın....

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.