Şimdi Ara

Kripto para fiyatları tepetaklak: Bitcoin bir saatte eridi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
6.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dark dragon

ekran kartı bulamıyoruz diyen veletler ağlamaya başlamış gene, asıl siz daha beter olun nvidia vur kırbacı oğlum bunlara

Az oyun oynayın faydalı işlerle uğraşın biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V2

quote:

ekran kartı bulamıyoruz diyen veletler ağlamaya başlamış gene, asıl siz daha beter olun nvidia vur kırbacı oğlum bunlara

Pardon faydalı iş derken sizin madencilik yaparken çözdüğünüz algoritmalar evrenin sırı mı biz bilmiyoruz da yada ne çözüyorsunuz atom altı parçacıklarımı buldunuz enerji israfından başka bişey değil yeni kara para aklama yolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakuzza0092

quote:

Orijinalden alıntı: V2

quote:

Pardon faydalı iş derken sizin madencilik yaparken çözdüğünüz algoritmalar evrenin sırı mı biz bilmiyoruz da yada ne çözüyorsunuz atom altı parçacıklarımı buldunuz enerji israfından başka bişey değil yeni kara para aklama yolu

Madencilikte yapmıyorum hocam. Ama yeni nesil oyun başında bir hayat geçiriyor buda bir gerçek.

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Millete bolca ekran kartı kaktırmak için tezgahladıkları saçmalıklar. Al-satçılara birşey diyemem ama bu madencilik işine girmek için evini arabasını satanlara da acımıyorum doğrusu.

acıma zaten zira sen forum forum takılırken onlar para sayma makinesi arıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Millete bolca ekran kartı kaktırmak için tezgahladıkları saçmalıklar. Al-satçılara birşey diyemem ama bu madencilik işine girmek için evini arabasını satanlara da acımıyorum doğrusu.

Ati alan üsküdari gecti kardes. O madencilerin hepsi milyoner oldu. Bu saatten sonra kim kime acir o belli degil.
  • ya kanka benim dayı oğlu var internet kafeci biliyon mu anlıyor o bu işlerden
    internet kafe işletiyo kanka biliyon mu internet cafeci sonucta o anlamıcakta kim anlıcak

koskoca internet cafe ya
  • Bu habere lafım yok düşüş sağlam oldu ama önceki haberlerde en ufak düşüşte haber yapılması saçma geliyor.

• Selamun aleyküm.

• Ekran kartı alanlara değil ekran kartı satanlara kızın arkadaşlar. Nvidia istese madencilik için farklı kart çıkartırdı GeForce'larıda sürücüden engellerdi bu uygulamalarda çalışmasını. Demek ki onlarda istiyor bu satışı.

• Haydan gelen huya gider. Bugün gitmese yarın gider. Senden gitmese çocuğundan gider. Ama ama bir gün mutlaka gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitcoin düşmeseydi batardı bence :D Çünkü hep yukarı çıkan bir değer belli bir yerden sonra tıkanır ve sonlanır. Düşmesi tam tersine fırsattır. Şu anda balinalar elindeki bitcoini satıp fiyatı aşağıya çekiyorlar. Sonra daha çok bitcoin alıp yükseldiğinde yine satıp fiyatı düşürecekler. Yani bu böyle devam ediyor duruyor. Bilmeyenler de yok bitcoin battı yok oldu beter olsun deyip eğleniyorlar işte :D Klasik bana yaramayan kimseye yaramasın mantığı :D

• 312 . kullanıcısına yanıt
    asıl çöp sensin nVIDIA botu... madencilerin az bir zamanı kaldı...
  • asau kullanıcısına yanıt
    Hindistanda hindu dinine inanan ve yeniden doğacağına, daha başka bir hayata sahip olacağına inandırılmış insanlar gibi kendini avutmaya devam et :D

• Çin yeni yılı yüzünden piyasadan para çıkışı var.. Korkulacak birşey yok her sene bu zamanlar düşüyor çin yeni yılından kaynaklı olarak.. 8600 dolara kadarda düşecek ve şubat ayının ortasında tekrar çıkmaya başlayacak... ona gôre pozisyon alın..

Bu kadar beddua edebilecek karaktersizlerede Allah hidayet versin.. Ne demek "İnşAllah para yatıran herles batar " NE BU KİN ? NE BU HIRS ? BTC SİZE NE YAPTIDA MİLLETE BEDDUA EDİYORSUNUZ...

Gerçi itin duası kabul olsa.... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 16 Ocak 2018; 18:23:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy585858

Çin yeni yılı yüzünden piyasadan para çıkışı var.. Korkulacak birşey yok her sene bu zamanlar düşüyor çin yeni yılından kaynaklı olarak.. 8600 dolara kadarda düşecek ve şubat ayının ortasında tekrar çıkmaya başlayacak... ona gôre pozisyon alın..

Bu kadar beddua edebilecek karaktersizlerede Allah hidayet versin.. Ne demek "İnşAllah para yatıran herles batar " NE BU KİN ? NE BU HIRS ? BTC SİZE NE YAPTIDA MİLLETE BEDDUA EDİYORSUNUZ...

Hocam bu kadar kolay para kazananları görünce fesatlıklarından çatır çatır çatlıyorlar o beddua edenler.

Ama dönüp de ülkeyi yönetenlere bir çift laf etmezler onlar parayı tonla götürürken el altından şak şaklamaya devam ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 16 Ocak 2018; 18:43:3 >

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Hadi oyun oynayanlar 1 tane kart alıp 2-3 sene kullanıyor, o 1 tane alacağı kartı bu kadar yüksek fiyata almak haliyle insanı keriz gibi hissettiriyor, bu yüzden almıyoruz ekran kartı. Siz onlarca almak zorundasınız ve fahiş fiyata, hiç zorunuza gitmiyor mu?

• 400 gpu ile etc mining'in aylık gelirinden haberi olmayan arkadaşlar da burada mining olayının anlamını tartışıyor, komik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

quote:

Orijinalden alıntı: crazy585858

Çin yeni yılı yüzünden piyasadan para çıkışı var.. Korkulacak birşey yok her sene bu zamanlar düşüyor çin yeni yılından kaynaklı olarak.. 8600 dolara kadarda düşecek ve şubat ayının ortasında tekrar çıkmaya başlayacak... ona gôre pozisyon alın..

Hocam bu kadar kolay para kazananları görünce fesatlıklarından çatır çatır çatlıyorlar o beddua edenler.

Ama dönüp de ülkeyi yönetenlere bir çift laf etmezler onlar parayı tonla götürürken el altından şak şaklamaya devam ederler.

Yine bu forumda elemanın biri şöyle diyordu.
    "Bitcoin değerlendikçe millet para kazandıkça sanki benim cebimden paralar onların cebine gidiyor gibi hissediyorum o yüzden düşmesine sevindim"
    Aynen öyle düşünüyor burada yazıp çekemeyenler Dediğim gibi bana yaramıyorsa kimseye yaramasın mantığı. Eee sizde girin o zaman bu işlere siz de kazanın anasını satayım?
    Yooooooooo bizimkiler istiyor ki riske girmeyeyim eeeeeee ama paralar cebime girsin var mı öyle bir dünya varsa bizde geçelim o paralel evrene

• Yıl 2020 .. Bir grup teknocu arasında geçen muhabbet Hatırlarmısınız arkadaşlar bir zamanlar bitcoin diye bir dalga vardı (:

• zamaninda oyun icin aldigim ve harcayamadigim bitcoini tavan fiyattan yaklasik 1 ay once sattim. bankadan cektigimde oyle bir huzur gelmisti ki... ciddi anlamda bir ev fiyati ediyordu cunku. ogrenci adam icin bir ev alacak para elde etmek muhtesem bir his. simdi bakiyorum 43 bine dusmus... hersey zamanlama meselesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.