Şimdi Ara

Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.062
Cevap
136
Favori
453.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gun vatan bilg i aradim direk sordugum kartlar dan sonra oradaki gorevli arkadasin tepkisi ; abi sizdemi litecoin ring i muruyorsunuz. benim icin bir seyler ayarlamaya calisacak ya 2 tane 7950 yada 2 tane r9 280x :)
  • Su vatana sozde 7950 gelecekti bu bilginin dogruluk orani nedir acaba ve ocak ayinda gelir mi?
  • azasio kullanıcısına yanıt
    Hollanda'daki tepki de aynı =) mining rig mi kuracaksınız diye soruyor satış temsilcileri.. =D tüm dünyada bir furyadır gidiyor. AMD satış patlaması yaptı. NVIDIA kartlar geçen ay gittiğimde gördüğüm aynen duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azasio

abi sizdemi litecoin ring i muruyorsunuz.

ring i muruyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodOfTheArena

quote:

ring i muruyorsunuz.

Yanlış anlaşılmasın dalga geçmiyorum güzel bi replik olmuş
  • quote:

quote:

quote:

ring i muruyorsunuz.

Kart bulsak muracaz da kart yok piyasada

• SAPPHIRE HD7950 DUAL-X var bende. 1 aylık tertemiz. MSI GTX770 verecek varsa takas edebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wadjet -- 29 Aralık 2013; 18:08:45 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: www.jj.am

quote:

Asus 7950 dcu2 yi bekliyorum vatandaki. Bi turlu stok lara gelmedi 2 tane alicam hemen

Sapphire stoğa girse ben 6 tane alcam

http://www.coinminingrigs.com/how-to-build-a-6-gpu-mining-rig/

Burası da güncellenmiş. HD7950 bulunmuyor diye R270 ile 6GPU rig tavsiyesi vermişler

Hocam 270 in neredeyse hic bir modeli asus 7950 dcu2 kadar khas veremiyor :)

450 uretim yapabiliyor fakat enerji tuketimi dusuk 6 tane 270li sistem icin 1300w psu yeterli oluyor ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

ring i muruyorsunuz.

Kart bulsak muracaz da kart yok piyasada

Talep var arz yok murmaya imkan yok yani

• Yalan oldu mining, elektrik gitmiş. 21. yy da elektrik mi gider :S
  • Beyler bugün msı 280x 2 adet aldım.ikisi toplam 1.4 m çıkıyor.sizce değer nasıl? sizlerde durum nedir? Daha ince ayara girmedim belki dahada artar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Beyler bugün msı 280x 2 adet aldım.ikisi toplam 1.4 m çıkıyor.sizce değer nasıl? sizlerde durum nedir? Daha ince ayara girmedim belki dahada artar.

Degerler normal dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Beyler bugün msı 280x 2 adet aldım.ikisi toplam 1.4 m çıkıyor.sizce değer nasıl? sizlerde durum nedir? Daha ince ayara girmedim belki dahada artar.

Hangi markanin modelleri acaba ?

• Cevap kaçak elektirik kaçakçılığı var çare var

• Drumevo_DI kullanıcısına yanıt
    Ekran kartin nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazgomlek

Aynısını 2 gün önce ben de yaşadım. Hakikaten tam bir furya almış başını gidiyor. Teşhirdeki 280x'leri ayarladım aldım daha gelmedi kartlar. Deneyeyim dedim şu işi 2 tane söyledim ben de. Keşke şu iş Nvidia ile daha bile iyi olsaydı da 780ti alsaydım aynı paraya.

nVidia ve hesaplama gücü... Titan=7950... Kaç fırın olduğuna siz karar verin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lacano

quote:

Aynısını 2 gün önce ben de yaşadım. Hakikaten tam bir furya almış başını gidiyor. Teşhirdeki 280x'leri ayarladım aldım daha gelmedi kartlar. Deneyeyim dedim şu işi 2 tane söyledim ben de. Keşke şu iş Nvidia ile daha bile iyi olsaydı da 780ti alsaydım aynı paraya.

Keske o kadar iyi olabilse.Titan ve 780ti anca 5850 ve 5870 ile basedebiliyor.Anca 4 nesil onceki kartlarla yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

quote:

Orijinalden alıntı: Lacano

quote:

Keske o kadar iyi olabilse.Titan ve 780ti anca 5850 ve 5870 ile basedebiliyor.Anca 4 nesil onceki kartlarla yani.

Hocam ne ettin sen ya... Ekran kartı bölümünde nVidia için Amd yi 4 nesil geriden takip ediyor dedin, bence nVidia afaroz team gelmeden pılını pırtını topla ülkeyi terket...

• Lacano kullanıcısına yanıt
    Mining icin gercek bu , hesap degerleri ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniztns

Hocam forumun ikinci eli nvidia dan geçilmiyor neden acaba

BEnde asus 660 ti top umu 500'den sattım, yarın kargolayacağım, 280x almayı düşündüm, komple okudum, teknik ve bilgi birikimi olan biri değilim bu konuda ama kabaca sistemi anladım, sonuçta para kazanacağız :) birşey daha soracağım, bu mining var olan bir şey miydi, yeni mi çıktı yoksa, 3-5 aya para kazanılmaz hale gelir mi? herkes bu işe neden girmesinki diye düşünmüyor değilim, fırsat zamanı mı şuan yani, yoksa 3-4 senedir var 5-10 sene devam edebilecek bir sistem midir? hayatımı kurarım minig üstüne yani

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.