Şimdi Ara

Kripto Madencilik nedir? Dijital Devrim ve Yapay Zeka (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.062
Cevap
136
Favori
453.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kusuruma bakmayın 2 gündür yardımcı olamıyorum bazı arkadaşlara yeni kartım bugün elime ulaştı, bilgisayarı temizle format at derken iş saati geldi yarım kaldı bilgisayarla işim. Yarın fotoğrafları koymaya çalışırım. Bu arada satılık ekran kartı vardır asus gtx 560 ti dcu ıı 1.0 v ile günlük 910 mhz kullanabilirsiniz...
  • Şimdi dikkatimi çekti. BTC-E ye minimum 0.1ltc gönderebilirsiniz. En son gönderdiğiniz resimde zaten belirtmiş "Minimal amount for deposit is 0.1LTC" Bu kadar minik değerlerle deneme mi yapıyordunuz? Neyse bundan böyle 0.1 ltc aşağısı göndermeyin.
  • O eu euro mu bide yani günde 3.4 lite coin mi kazancam yani günde 3.4X1.5=5.1 yani günde 5 tl mi kazancam
  • Lacano kullanıcısına yanıt
    Hocam forumun ikinci eli nvidia dan geçilmiyor neden acaba
  • LordErenAtakan kullanıcısına yanıt
    EU = Euro

Günde 0,2 Litecoin kazanacaksınız . Günde 3,4 Euro ediyor şu anda. 3,4x3 =10,2 Türk Lirası kazanıyorsunuz günde..

1Euro = 3 Türk lirası olarak hesapladım.
  • Yani gunde on tl mi iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniztns

Şimdi dikkatimi çekti. BTC-E ye minimum 0.1ltc gönderebilirsiniz. En son gönderdiğiniz resimde zaten belirtmiş "Minimal amount for deposit is 0.1LTC" Bu kadar minik değerlerle deneme mi yapıyordunuz? Neyse bundan böyle 0.1 ltc aşağısı göndermeyin.

Yok 0.50 ye tamamlanmadan withdraw yapilmadigi icin onu 0.50 lltc ye tamamlayim dedim. Neyse gitti yani 0.04 ltc
  • Ayni anda givemecoinsden LTC ve FTC basabiliyormuyuz?Yani iki farkli pc iki farkli workers ile ayni ipden aynianda bir worker LTC digerbiride FTC basacak.
  • Abi çoklu karta geçince daha mi fazla para kazaniyoruz
  • killnOd kullanıcısına yanıt
    hocam aynı pcden bile kasabilirsiniz. Ben sırf denemek için geçen gün cpulara FTC kazdırdım gpular ltc kasarken. hiçbir sorun olmadı.. cpuminer programını kullanmalısınız cpu için gerçi.
  • LordErenAtakan kullanıcısına yanıt
    Sence ?
  • Daha fazla kazanıyorsun mu
  • Cpu mining yapmak daha mi mantıklı
  • Riser kablosunun yanına power kablosu olmayınca anakarta ne gibi bir yük bindiriyor.Zararı nedir anakartın ömrünü mü kısaltıyor?Ekran kartına zarar mı veriyor?Çünkü en uygun stokta olarak bunu bulabildim.http://www.buyincoins.com/item/4995.html Aliexpress gibi sitelerde adamlar tek kabloya 15-20 dolar yazmış.Eğer power kablosunun olup olmaması çok önemli değilse bundan alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yavuz01

Riser kablosunun yanına power kablosu olmayınca anakarta ne gibi bir yük bindiriyor.Zararı nedir anakartın ömrünü mü kısaltıyor?Ekran kartına zarar mı veriyor?Çünkü en uygun stokta olarak bunu bulabildim.http://www.buyincoins.com/item/4995.html Aliexpress gibi sitelerde adamlar tek kabloya 15-20 dolar yazmış.Eğer power kablosunun olup olmaması çok önemli değilse bundan alacağım.

Problem olmaz kullanabilirsin

bir önceki sayfada verdiğim linklere de bir bak istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: LordErenAtakan

Cpu mining yapmak daha mi mantıklı

GPU dan daha gucsuzdur CPU lar.Ama GPU ile mining yaparken CPU ilede daha kolay baska bir mining yapilabilir, tabi o zaman o PC kullanilamaz olur orasi ayri.
  • Deniztns kullanıcısına yanıt
    Cevap icin cok tesekkur ederim.Ben yaptimda olmuyordu sonra bulabildim sebebini belki benim gibi yanlisa dusenler olabilir diye uyarayim.
    Soyleki givemedeki hesabinizda FTC basacaksaniz yukaridaki coin kismindan once FTC yi secip sonra workerden FTC icin bir hesap acmalisiniz.Ben oradaki coini degistirmedim daha dogrusu LTC ile FTC icin ayri workerler acmak gerekiyormus aman dikkat.
  • Yaa çift ekrsn karti yapinca daha mi fazla kazanıyorsun
  • quote:

Yaa çift ekrsn karti yapinca daha mi fazla kazanıyorsun

Evet hocam daha fazla kazandırıyor. Şöyle şöyleyelim. Senin bilgisayar bir tır ekran kartında dorse olsun. 2. ekran kartını takmak demek 2. dorseyi eklemek demektir. Yani daha fazla mal çekersin yani daha fazla kazanırsın.

Benim amacım şöyle birşey yapmak

• quote:

Yaa çift ekrsn karti yapinca daha mi fazla kazanıyorsun

Teknik olarak dogru ama bu ekran kartinada bagli.Mesela iki tane 7790 bir tane 7950 bile etmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.