Şimdi Ara

Kredi kartını nakite çevirme..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
27.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kredi kartı en kolay nakite nasıl çevrilir? yani en az kayıpla...?

• bence hiç bulaşma.bir süre sonra kar topu gibi büyüyor.nakit avans var ama komisyonu ve faizi çok yüksek.ancak çaren kalmadıysa ve kısa zamanda ödeyeceksen al.

uzun vadede ödeyeceksen normal kredi çek.
  • Etrafında nakit paraya kontör alacak birini bul, sen parasını al kartınla yükle.
  • Herhangi bi' yerin(restoranlar uygundur) pos makinasindan geçir istedigin tutari.Onlarda sana paranı versinler.Tabi komisyon alabilir biraz.
  • benzinciden kredikartıyla atıyorum 150 liralık yakıt al,100 liralık doldur.50lirayı pompacıdan geri iste.tabi burda iyi hesap yapmak gerek.

ya da kuyumcudan kredikartıyla altın al,aldığın altını aynı kuyumcuya ya da bir başkasına sat.5-10 lira fark eder ama elinde nakit olur.
  • Peşin fiyatına en uygun taksiti veren bir yerden yapmalısın bu işlemi, yoksa kuyumcu, restorant gibi yerler sana parayı nakit olarak verir ancak tek slip geçecekleri için, geri ödemelerinde sorun yaşayabilirsin...
  • Geri ödemelerde zaten artık kartın asgarisini ödüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: command_4

kredi kartı en kolay nakite nasıl çevrilir? yani en az kayıpla...?

cardfinans go kartta 200 ytl nakit alımlarda faiz uygulamıyordu bilmem işine yararmı
  • go kart alamayacak kadar yaşım ileri
  • quote:

go kart alamayacak kadar yaşım ileri

yoksa avatarında ki sen misin?
    alacak birini bul veya öğrenci isen kesin alırsın.
  • restoranlarda nasıl yapıcaksınız pos makinesinden geçirip para almak? adamlar vergi ödeyecek olmaz ki

banada altın almak mantıklı geliyor yada köntür vs. arkadaşları ayarlıcaksın onların alacagını sen kredi kartınla alıp nakit alıcaksın yada cafede falan bir grup varsa sen kredi kartını vericeksin digerlei sana nakit vercek
  • quote:

kredi kartı en kolay nakite nasıl çevrilir? yani en az kayıpla...?

altın al taksitli hemen bozdur bankadan kredi çekmiş gibi olursun en az kayıp budur ama kartını kullanmaya devam edersen daha fazla yükün olur
  • bu ısı kuyumcular yapıyo

mısal gecen haftalarda yaptırdım

500 ytl ı 12 ye boldu

bana 415 ytl verdı
  • internet sitelerinden altın alıp sonra bozdurabilirsin ama en az %15 zarar edersin
  • quote:

Geri ödemelerde zaten artık kartın asgarisini ödüyorum.

Eğer kredi kartının asgarisini ödüyorsanız batmaya doğru gidiyorsunuz demektir.
    Kredi kartından nakit ihtiyacınızı karşılamak yerine aile, eş, dosttan borç para bulmaya çalışın
  • Hocam kredi kartının asgarisini ödemek bence çok büyük hata.Maalesef çıkmaza girersiniz ileride.Tabi sonradan elinize toplu para geçerse bilemem.

Uzun vadeli kredi veya en iyisi bir tanıdıktan borç almaya çalışın
  • ne kadar lazım sana önce onu bı yazsaydın yaaa
  • Bugun arkadasa telefoncudan çektirdim 3420/12 eline geçen 3000 Ytl
  • Şu kriz ortamında kredi kartı ile borçlanmak büyük kumar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ankara1234

Bugun arkadasa telefoncudan çektirdim 3420/12 eline geçen 3000 Ytl

Meraktan soruyorum bankadan 3000 YTL kredi alsaydı ne kadar tutacaktı ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.