Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (1690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
75.011
Cevap
902
Favori
2.452.106
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16881689169016911692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gg World ile 40 tl indirim yaparım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• gittigidiyorda 1000 tl üzeri tek çekim adetli işlemlerim vardır puan kadar yardımcı olabilecek arkadaşlar özelden ulaşabilrler
  • gittigidiyor 40 tl taksitli 50 tl yardımcı olunur

• Gittigidiyor 1000 ustu 40 tl indirim yapilir

• KLİKSA da puanın uzerinde iyi bir indrimle yardımcı olurum..

Hizlial da world

1tikla2kazan da world

Teknosa.com da Maximum

pm atabilirsiniz..

• Hepsiburada........... 1000tl üstü TAKSİTLİ alışverişlerinize 60 TL indirim. (Kullanıldı)

Kliksa.................... 1000tl üstü TAKSİTLİ alışverişlerinize 60 TL indirim.

Gittigidiyor............. 1000tl üstü TAKSİTLİ alışverişlerinize 60 TL indirim. (Kullanıldı)

Teknosa.................1000tl üstü TAKSİTLİ alışverişlerinize 85 TL indirim.

Hızlıal.................... 1000tl üstü TAKSİTLİ alışverişlerinize 70 TL indirim.
    Hızlıal.................... 1300tl üstü TAKSİTLİ alışverişlerinize 110 TL indirim.(kendi hesabımdan)

Varsa çekleriniz, avantajix hesabınız kullanılır...
  • -Hizlial
    -kliksa
    -1tikla2kazan
    -Ereyon
    -Sahibinden
    -GittiGidiyor ( Kullanıldı )
    -Ve Diger Tum WorldPuan Veren Siteler

Alışveriş Tutarına Bagli Olarak Minimum Puan Kadar İndirim Yapabilirim.Sizin Cekleriniz , Avantajix V.b Hesaplariniz Kullanilir.

--------------------------------------------------------

200 TL Civari Otobus veya Ucak Biletlerine 15 TL İndirim Yapabilirim. 1 Hakkim Var. Biletin Yuksek Tutar Olmasi Fark Etmiyor İndirim Aynidir.
    Firmalarin Resmi Web Sitesi Uzerinden Alinir Biletler Araci Sitelerden Alim Yapmam.

---------------------------------------------------------

Bonus Puan Verilen Sitelerde Puanın Yarısı Kadar İndirim Yapabilirim.

---------------------------------------------------------

Not : Sartlarin Uymadigi Kisilerin Mesaj Atip Zaman Calmasina Hic Gerek Yok.
  • Taksitli alisverislerde puan kadar indirim.

World, bonus, paraf

Cepteteb ile 56/ 14 lira indirim.

Bol referans mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcf1234 -- 25 Eylül 2015; 12:01:26 >
  • gittigidiyor 1200-2500 tl arası alışverişim mevcut, PM "peşin"

gittigidiyor 1200-2500 tl arası alışverişim mevcut, 40 TL indirim teklifleriniz alınır -ödemesi çarşamba önceden alışveriş yaptığım arkadaşlar ile

hepsiburada 2000 tl üzeri alışverişlerim mevcut,,, 40 TL indirim teklifleriniz alınır -ödemesi perşembe, önceden alışveriş yaptığım arkadaşlar ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steinbeck0635 -- 27 Eylül 2015; 21:38:30 >
  • Cardfinans
    world
    axess
    bonus
    paraf
    maximum

kartlarımla yardımcı olurum.

• Evidea kendi hesabimdan 1895 tl alisverim olacak. 1800 TLye alabilecek arkadaslar pm atabilir.
  • Gittigidiyor 1000 TL ve üstü için 30 TL indirim

• Herkese merhaba,

World kart kampanyalarindan puan kadar indirim yaparak hizli ve guvenilir islem yaparim.

Referanslarima profilimden bakabilirsiniz.

Eylul 2015 Kampanyalari:
    --------------------------------------------

1. Kliksa.com
    2. 1tikla2kazan.com
    3. Ereyon
    4. HizliAl
    5. Sahibinden
    6. Diger Siteler (Perabulvari, biletix, dekorozan vb.)

Genel Prensipler:
    --------------------
    1. Alisverisler 3D Secure kullanilarak yapilacaktir.
    2. Once odeme alinacak ve islem sonra gerceklestirilecektir.
    3. Harcamalarda 1000tl üzerine öncelik verilecektir. Duruma göre 500-1000TL arası harcamalar da değerlendirilecektir.
    4. Aksi belirtilmedikce avantajix sizin hesabınızdan kullanilir. Eger benim hesabim kullanilacaksa avantajixten gelecek geri odemeden %75 oraninda indirim yapilacak.
    5. Alisverisler istediginiz sitedeki sizin hesabinizdan yapilacak. Kupon vs. varsa kullanilacaktır. Eger benim hesabimda kupon varsa kupon miktari kadar ayrıca indirim yapilir.
    6. Eger alisveristen kupon kazanilacaksa bu kupon sizin hesabiniza tanimlanacak sekilde islem yapilir. Benim hesabımdan yapılacak bir işlem sonucu kazanilacak kupon icin herhangi bir indirim yapilmaz.
    7. Tekliflerinizi ozel mesaj uzerinden iletirseniz hizli donus yapilacaktir.
    8. Alisverislerin taksitli veya pesin olmasi farketmemektedir. Puan kazanımı olacak tüm kategorilerde alım yapılır.
    9. Odemeleri Enpara, Nuvo, CepteTEB, İsbank, Vakifbank ve Halkbank hesaplarina kabul edebilirim.

• Esenlikler, yeri mi bilmiyorum ama bir soru sormak istiyorum. GG'den LG G4 almak istiyorum. World kredi kartım yok. Bu iş için sadee World kreedi kartı çıkarsam yeterli olur mu? World'un bir soru kart tipi olduğu için soruyorum.
  • TEKNOSA ...................... 500TL üstü alışverişlerinize 40TL indirim yaparım. Maximum. 30 Eylül son
    N11........................ 1500TL üstü taksitli alışverişlerinize 40TL indirim yaparım. Bonus. 15 Ekim son
    HEPSİBURADA .......... 1000TL üstü alışverişlerinize 40TL indirim yaparım. Bonus. 30 Eylül son.
    EVMANYA...................500TL üstü alışverişlerinize 20 ve 1000tl üstü alışverişlerinize 40TL indirim yaparım. Bonus 30 Eylül son.
    ALTINCICADDE............500TL üstü alışverişlerinize 20 ve 1000tl üstü alışverişlerinize 40TL indirim yaparım. Bonus 30 Eylül son.
    buroma.com.tr ............400TL üstü alışverişlerinize 40 TL indirim yaparım. Bonus. 30 Eylül son.
    HIZLIAL ....................1000TL üstü alışverişlerinize 50TL indirim yaparım. Yapı World. 30 Eylül son.
    KLİKSA .....................1000TL üstü alışverişlerinize 50TL indirim yaparım. Yapı World. 30 Eylül son.
    EREYON ....................1000TL üstü alışverişlerinize 50TL indirim yaparım. Yapı World. 30 Eylül son.
    SAHİBİNDEN ..............1000TL üstü alışverişlerinize 50TL indirim yaparım. Yapı World. 30 Eylül son.
    1tıkla2kazan ................ 500TL üstü alışverişlerinize 50TL indirim yaparım. Yapı World. 30 Eylül son.
    1V1Y ..........................125TL üstü alışverişlerinize 16TL indirim yaparım. Cardfinans. 30 Eylül son.
    D&R............................75TL üstü alışverişlerinize 10TL indirim yaparım. Yapı ve Vakıf World. 30 Eylül son.

Tüm kartlar kendime ait ve 3d ile alışverişleri gerçekleştiririm. Tüm çekler, kuponlar ve Avantajix sizde kalabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi womit -- 25 Eylül 2015; 22:44:09 >

• N11 1000tl uzeri 60tl indirim yaparm alisveris benim hesabim ile yapilacak.

N11 500-1000tl arasi 30tl indirim

N11 100-500tl arasi %3 indirim

Alisveris benim hesabm ile yapilir sizin adresinize siparis verilir

• Hepsiburada cek dustukten sonra 100tl gibi bir tutar kaliyor. Nuvo ile yardimci olabilecek pm atabilir

• teknosa 500 lira ve uzeri taksitli alışverislerinize 35 lira indirim yapılır...
  • Alındı teşekkürler

....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 25 Eylül 2015; 18:28:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16881689169016911692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.